Tipy

Objavte pohodu nafukovacích kúpeľov Intex pomocou Raviday Piscine

Objavte pohodu nafukovacích kúpeľov Intex pomocou Raviday Piscine

S blížiacim sa letom a sviatkami sa stále viac pociťuje túžba po pohody a relaxácii. Ale namiesto toho, aby ste šli na spoločné miesto, vám Raviday Piscine ponúka prežiť relaxačný zážitok a ponúknuť všetky výhody balneoterapie bez opustenia domova vďaka nafukovacím kúpeľom Intex.

Nafukovacie kúpeľné modely Intex sa prispôsobujú každej potrebe© Raviday Nafukovacie kúpele Intex Pure Spa Bulles: pohodlie prístupné všetkým Tieto 4-miestne kúpele majú rovnaké vlastnosti ako tradičné kúpele. Má penové dno, aby bolo pohodlné a vyčnievajúce bubliny sú už vyhrievané, aby sa na chrbte necítili. Tieto kúpele sú veľmi odolné a budú trvať mnoho rokov. Bezpečnostná úroveň, kúrenie sa automaticky uzamkne, keď voda dosiahne 40 °. Nafukovacie kúpele Intex majú pevné držadlá pre ľahkú prepravu. Je vybavený uzamykateľným a odolným krytom, ktorý obmedzuje tepelné straty.
Nafukovacie kúpele Intex Pure Spa Jets and Bubbles: vysoký výkon Kúpele Intex Pure sú kvalitné kúpele. Je vybavený elektrolytickým systémom, ktorý umožňuje nepoužiť chemikálie na úpravu vody. So svojimi 6 nastaviteľnými masážnymi tryskami ponúka osviežujúce a upokojujúce masáže. A vďaka svojim 140 vyhrievaným bublinovým difúzorom ponúka povzbudzujúci proces. V kúpeľoch Intex Pure sa môže ubytovať až 6 osôb, čo je ideálne miesto pre strávenie kvalitného času s priateľmi alebo rodinou.
Doplnky na zlepšenie kúpeľného zážitku Početné doplnky Intex ešte viac vylepšujú kúpeľný zážitok. Okolité svetelné miesto, držiaky na poháre, nafukovacia opierka hlavy, otočný slnečník alebo dokonca vôňa v kúpeľoch atď.

Prečo si zvoliť nafukovacie kúpele namiesto pevných kúpeľov?

Nafukovacie kúpele stoja v priemere 10 krát menej ako pevné kúpele alebo plavecký bazén. Nevyžaduje žiadnu prácu a inštaluje sa veľmi rýchlo. Po skončení letnej sezóny sa nafukovacie kúpele tiež vypustia a dajú sa ľahko uložiť do garáže. Úspora miesta je pozoruhodná a vzácna.

© Raviday

Nainštalujte si nafukovacie kúpele doma

Nafukovacie kúpele sa nastavujú veľmi ľahko a rýchlo. Nevyžaduje sa žiadne profesionálne náradie. Stačí 15 minút na to, aby sa dal na vodu.

© Raviday Miesto a príprava Nafukovacie kúpele je možné inštalovať dvoma typmi podláh: tvrdá pôda ako terasa alebo prírodná pôda ako záhrada. Na tvrdom teréne musíte skontrolovať dostupný priestor a čistotu zeme, aby ste mohli nafukovacie kúpele umiestniť. Dno kúpeľov by nič nemalo poškodiť. Na prírodnej pôde musíte skontrolovať, či je stabilná, rovná a či nie sú nedokonalosti, ktoré by mohli poškodiť dno kúpeľov. Nasadenie a inflácia Kúpele musia byť rozmiestnené tam, kde budú nafúknuté. Musíte pripojiť nafukovaciu hadicu k spa a začať nafukovať. Ak majú kúpele niekoľko nafukovacích komôr, musia sa nafúknuť v poradí uvedenom v montážnom návode. Nakoniec musíte uzavrieť uzáver na každom ventile. Výplň Posledný krok pred relaxáciou, naplnenie kúpeľov. Pri použití záhradnej hadice sa musí kúpeľ naplniť na uvedenú maximálnu hladinu. Ako výplň pokračuje, uistite sa, že štruktúra je rovná a tuhá.

Máte chuť na nafukovacie kúpele Intex?

Navštívte Raviday Piscine, kde nájdete všetky modely nafukovacích kúpeľov a všetko príslušenstvo. Všetky nafukovacie kúpele Intex sú zaručené 3 roky. Zmeňte svoj každodenný život na relaxačný, zenový a energizujúci zážitok!