Komentáre

Staňte sa hosteskou pre značku dekorácie

Staňte sa hosteskou pre značku dekorácie

Po stretnutiach Tupperware sa objavujú stretnutia na výzdobu domov. Ak máte radi dekorácie, môžete sa dokonca stať hostiteľkou pre značku dekorácie. Pozvite svojich kolegov a priateľov a zorganizujte si s pomocou konzultanta prezentácie produktov u vás doma. Vďaka zastúpenej značke budete preto využívať mnohé výhody.

PartyLite

S Partylite môžete organizovať prezentácie vôní, sviečok a ozdobných doplnkov. Na tento účel jednoducho pozvite svojich priateľov, kolegov, rodinu v daný deň. Ak prezentácia vygeneruje predaj 210 €, budete mať automaticky právo na 15% pri výbere produktov z katalógu, a ak si jeden z vašich hostí rezervuje stretnutie, bonus sa zvýši na 20%. Takisto si budete môcť vybrať ponuky vyhradené pre hostesky a katalógový produkt najmenej z 50%.

STANHOME

V deň vášho Demo poradenstva alebo seminára spoločnosti Stanhome objavíte produkty starostlivosti a starostlivosti o váš domov a vašu rodinu, váš poradca vám ponúkne prvý darček, ako aj vašim hosťom. Výška predaja na konci seminára alebo ukážky Conseil vám umožní vybrať si ďalšie dary a budete využívať špeciálne ponuky vyhradené pre hostesky.

Eleonore Deco

Eléonore déco ponúka jeden z dekoratívnych výrobkov pre domácich majstrov, ako sú patiny, farby, laky a podpery. Ak chcete byť hosteskou, stačí dostať doma demonštrátora Eleonore Deco a spojiť priateľov na predajnú ukážku produktov Eleonore Deco. Využijete špeciálne darčeky pre hostesky, propagačné ceny a personalizované rady…