Ostatné

Farbenie, riešenie na oživenie vášho interiéru bez porušenia banky

Farbenie, riešenie na oživenie vášho interiéru bez porušenia bankyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kríza vyžaduje, obmedzujeme výdavky! Takže je čas zhodnotiť prax tak starú ako svet: farbenie. Často ich používali naše matky a babičky, mali sme tendenciu to opustiť kvôli niekoľkým mylným predstavám: stroj je poškodený a textílie a textílie sa deformujú. Dnes spoločnosť Ideal, špecialista na farbivá, ponúka 26 odtieňov na zmenu a oživenie svojej vnútornej výzdoby. Malý kvíz o správnom použití dekoratívnych farbív.

Pravda - nepravda

Farbenie môže oživiť váš dekor pri nižších nákladoch PRAVDA: Pri cene 2,90 až 4,90 EUR v závislosti od modelu farbíme záclony, obrusy, hody a uteráky bez porušenia banky. Napríklad kúpeľňová osuška s hmotnosťou od 600 do 1 000 g bude vyžadovať dva zásobníky farbiva. Farbiť môžete iba pevné textílie FALSE: Vzorované textílie sa môžu bez problémov farbiť, ak ide o tkané vzory. Na druhej strane sa vyhnite tlačeným vzorom, ktoré farbivo nezafixujú. Farbíme pri 40 ° TRUE: Farbivo je účinné od 40, takže tiež šetríme energiu a naša peňaženka je ešte lepšia. Farbivo poškodí práčku FALSE: Farbivo je navrhnuté tak, aby chránilo bubon vášho stroja so zložením bezpečným pre potrubia. Farbenú textíliu môžete sušiť v sušičke TRUE: Žiadna kontraindikácia, iba slnko je zrušené, ale to platí pre všetky farebné textílie. Tónované textílie znechutia FALSE: Nové farbivá sú tekuté a zrazu sa úplne integrovali do textilných vlákien. Budeme preto konať iba pri prvom praní ako pri novom odeve. Môžeme farbiť všetky typy PRAVÝCH textílií: Najnovšia generácia tekutého farbiva sa samozrejme prispôsobuje bavlne, ale aj ľanu, viskóze a hodvábu.

Niektoré preventívne opatrenia:

- Bielizeň vždy rozbaľte, keď ju vyfarbujete, či už strojom alebo rukou. - Pred farbením novej textilnej látky je vhodné ju trikrát umyť, aby sa vylúčila jej konečná úprava.

Vytvorte si svoj dekoratívny štýl pomocou farbiva:

- Na zmenu vzhľadu vašej kúpeľne môžete farbiť bielizeň do kúpeľne dvojfarebné súradnice : fialová a aníz, baklažán a šedá, čokoláda a tyrkysová. - Zmeňte svoju obývaciu izbu podľa ročného obdobia : na jeseň av zime sú záclony, plachty, poťahy vankúšov farbené v čokoláde, slivke, khaki alebo karameli. Na jar prinesie farbu zelenú, fuchsiu. A v lete slnečnicová žltá. - Zmeňte štýl dekorácie : nainštalujte popový štýl s čerešňovo červenou, oranžovou alebo anízovo zelenou. Prímorský štýl s radom modrých odtieňov: kráľovská modrá, tyrkysová a azúrová. A pre priemyselný štýl: sivá, čerešňovo červená, čierna a oranžová.