Komentáre

Ratan napáda dekor v prírodnom a retro štýle

Ratan napáda dekor v prírodnom a retro štýle

Skvelý trend 70. rokov, ratan sa viac ako inokedy vracia do čela dekorácie. Ako vysvetliť tento úspech? Pretože retro duch je senzácia medzi milovníkmi historických predmetov a nábytku. Ratan je však tiež vynikajúcim materiálom pre fanúšikov bohémskej, etnickej a tropickej výzdoby. Pamätajte, že toto je ručne tkaná palmová liána. Preto neprekvapuje, že sa čoraz viac oceňuje vo všetkých interiéroch, v ktorých vládne príroda. Exotický, autentický, trochu retro a letný, nedokázali sme odolať pokušeniu vybrať si náš obľúbený ratanový nábytok pre vás ...

Ratanové pohovky© Bloomingville Nepochybne milujete ratan. A naozaj chcete ponúknuť špeciálne miesto vo vašom interiéri! Prečo si vybrať splietanú pohovku? Keď je pohovka vyrobená z ratanu, stredobodom obývacej izby je úplne nový vzhľad. V kombinácii s dekoratívnymi predmetmi a starožitným nábytkom ponúka cestu späť v čase. Vďaka rastlinám a vankúšom s etnickými motívmi ponúka ratanová pohovka skutočnú zmenu scenérie. V obývacej izbe, ale nielen ... Túto ratanovú pohovku si vieme predstaviť aj na verande, na dvore, na terase, na terase alebo dokonca na záhrade. Pokiaľ nie je uvedené inak, ratan je robustný materiál a je vhodný do exteriéru!

Ratanové stoličky© Hübsch Môžete to vidieť vo všetkých módnych interiéroch. Ratanové kreslo je také úspešné, že je takmer nemožné ho ignorovať. Už sa neobmedzuje iba na jedáleň, ale teraz preberá obývaciu izbu v blízkosti pohovky, kútika na čítanie alebo arkýře. Sama sa stáva dekoratívnym prvkom a je k dispozícii pre všetky štýly interiéru ... Ako si vybrať? Ak sa vám páči retro duch ratanu, obráťte sa na stoličku s krycím sedadlom. Pre bohémsky vzhľad uprednostnite hojdacie kreslo. Nakoniec, ak oceníte priemyselné a moderné interiéry, odvážte sa zmiešať materiály s ratanom a kovovou stoličkou.

Ratanové zrkadlá© ZásuvkaDekoračné príslušenstvo veľkosti, ktoré dodáva energiu všetkým miestnostiam domu, a ak je dobre umiestnené, môže odrážať svetlo zvonku. Na rozjasnenie a zahriatie miestnosti môžete spadnúť do zrkadla v tvare slnka. Pre retro očarujúci vzhľad vás poteší ratanové kvetinové zrkadlo. Ak máte radi kabinet zvedavosti a všetky atypické dekorácie, ktoré s tým súvisia, zrkadlo v tvare oka vás môže upútať. Takže ktoré ratanové zrkadlo vás podľahne nášmu výberu z nakupovania? Keď milujete, nepočítate sa! A áno, na tej istej stene môžete nazbierať niekoľko ratanových zrkadiel. Celá vec je meniť tvary, doplnená rámami a inými dekoráciami stien…

Ratanové závesné svetlá© Zuiver Ratan vzrastie so zavesením na výšku. Vďaka pleteným vláknam je to materiál, ktorý - keď vytvára tienidlo - rozptyľuje mäkké a teplé svetlo. Každá izba má vlastné osvetlenie: kovovú a ratanovú závesnú lampu do kuchyne, závesnú lampu v tvare klobúka, závesnú lampu do obývacej izby pre čitací kútik, luster do obývacej izby ... Nájdite naše najkrajšie závesné lampy v ratan v našom výbere! Náš dekoratívny tip: vyberte si pre svoje osvetlenie žiarovky s viditeľnými vláknami. Okrem toho, že sú trendy, vytvárajú po tme aj mäkké svetlo.

Ratanové konferenčné stolíky© Red Cartel Ďalší obľúbený ratanový kus nábytku: konferenčný stolík. A nie je nedostatok formulárov! Od konca pohovky v tvare gule po konferenčný stolík, nehovoriac o hniezdnych stoloch a dizajnovom konferenčnom stolíku s elegantnou základňou ... Necháme vás rozmaznávať výberom! Nehovoriac o multifunkčných stoloch s odnímateľným podnosom. Varovali sme vás, ratanu nechýba odvážnosť skrútiť naše interiéry. Pocta matke prírode: pretože ratan a rastliny sa dokonale kombinujú, nezabudnite ozdobiť svoj konferenčný stolík rastlinami a kaktusmi všetkého druhu ... Zaručená exotická atmosféra!

Ratanový záhradný nábytok© Koncept UsineČo by mohlo byť prirodzenejšie ako ratanový záhradný nábytok? Ratan, ktorý sa prvýkrát použil na navrhovanie vonkajšieho nábytku, prevzal všetky interiéry. Zostáva však hlavným spojencom záhradného nábytku a pokiaľ ide o zvyšok, nestarol vo veľkom štýle. Nachádza sa na vonkajších pohovkách, záhradnom nábytku, posteliach, kreslách alebo dokonca na ležadlách. A bez ohľadu na tvar, ratan vždy prináša do záhrady dávku dobrého humoru! Pre malé exteriéry (balkóny, terasy a nádvoria) nájdete to, čo hľadáte, s malými modelmi. Dve kreslá a malý stolík. Na cestovanie po exteriéri nie je potrebné nič viac!