Užitočný

Vernostné karty pre domáce obchody na skúšobnej stolici

Vernostné karty pre domáce obchody na skúšobnej stolici


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Naše peňaženky sú plné vernostných kariet. Čo presne tieto karty ponúkajú? Hľadali sme vás:

Vernostná karta rodiny Ikea

Karta Family Ikea je bezplatná a oprávňuje vás na zľavy na určité produkty Ikea. Využívate tiež zvýhodnené sadzby v vernostnom obchode Ikea Family v každom obchode. Vo svojom dome dostanete časopis Ikea Family Live, ktorý vychádza štyrikrát ročne, a budete sa môcť zúčastniť workshopov a iných podujatí vo svojom obchode. Nakoniec dostanete tento e-mail, aby ste boli informovaní o novinkách o značke.

Vernostná karta Alinéa

Vďaka bezplatnej karte Alinéa dostanete darčekové poukazy až do výšky 5% z výšky vašich nákupov. Môžete tiež profitovať z 10% v kaviarni Alinéa a Alinéa Pause. Za zakúpené výrobky budete mať možnosť vrátiť tovar po predložení dokladu do 90 dní. Využijete, samozrejme, mimoriadne propagačné akcie vyhradené pre členov.

Vernostná karta Fly

S kartou Fly dostanete svoje nákupné poukážky na domáce použitie. Čiastka darčekového poukazu sa počíta na základe kumulatívnej sumy vašich nákupov, konkrétne 2% zo sumy nákupu od 220 do 750 EUR, 3% zo sumy nákupu vyššej ako 750 EUR a do 1 500 € a 4% z kúpnej sumy nad 1 500 €. Ďalšie výhody, keď sú balíčky príliš veľké, vám Fly ponúka bezplatnú dodávku na 1 hodinu od 120 € nákupu. Dostanete tiež poukaz na vydanie nového katalógu a na vaše narodeniny. Karta je k dispozícii za cenu 6 eur platnú dva roky.

Vernostná karta Instant Nature de Nature and Discoveries

Ak si predplatíte kartu Okamžitá príroda za 6 EUR ročne, získate darčekový poukaz vo výške 5 EUR a prírodný poukaz vo výške 5,5 EUR, ktoré sa použijú pri všetkých prírodných aktivitách (Objavovanie a akcia v prírode 8 ... EUR). Máte prístup k viac ako 3000 prírodným aktivitám a aktivitám pre deti. Okamžitá príroda tiež ponúka zľavy na produkty a pozvánky. Nakoniec, keď sa prihlásite na odber, 1 euro sa venuje nadácii Nature et Découvertes.

Vernostná karta Maison Leroy Merlin

Kartu House môžete získať na 1 rok za cenu 9 eur. Takto získate uvítaciu zľavu 5% a 10% z 1 000 nazhromaždených bodov. Časopis „Du Côté de Chez Vous“ bude bezplatný a prioritu získa telefonická pomoc. Nakoniec Leroy Merlin vráti tovar do 3 mesiacov bez lístka.

Vernostná karta Dalbe & Me

Za 3 eurá dostanete kartu Dalbe et Moi a akumulujete body (1 euro nákup = 1 bod), čo vám umožní prístup k kupónom (200 bodov = 10 eur, 600 = 35 eur ...). Budete tiež profitovať zo špeciálnych ponúk, dostávate noviny Carré Jaune, aby vás informovali o nových produktoch a využívali výhody zliav v odbornej tlači pre kreatívne záľuby.

Bonusová karta Truffaut

Akumulujte vernostné body (1 bod za každých 7,60 eur) a vymieňajte ich za zľavy, darčekové poukazy, pozvánky ... Karta je zadarmo na recepcii záhradného centra.Komentáre:

 1. Montel

  Ano, naozaj. To sa stáva.

 2. Pant

  I think you are making a mistake. Let's discuss this.

 3. Selwyn

  I'm sure you got confused.

 4. Garett

  Sorry to interrupt ... I am here recently. Ale táto téma je mi veľmi blízko. Môžem pomôcť s odpoveďou.

 5. Maujora

  Odporúčam vám ísť na stránku, kde je veľa informácií o téme, ktorá vás zaujíma.

 6. Yrjo

  This is exactly

 7. Paegastun

  Výborne! Len tak ďalej!Napíšte správu