Užitočný

Vernostné karty pre domáce obchody na skúšobnej stolici

Vernostné karty pre domáce obchody na skúšobnej stolici

Naše peňaženky sú plné vernostných kariet. Čo presne tieto karty ponúkajú? Hľadali sme vás:

Vernostná karta rodiny Ikea

Karta Family Ikea je bezplatná a oprávňuje vás na zľavy na určité produkty Ikea. Využívate tiež zvýhodnené sadzby v vernostnom obchode Ikea Family v každom obchode. Vo svojom dome dostanete časopis Ikea Family Live, ktorý vychádza štyrikrát ročne, a budete sa môcť zúčastniť workshopov a iných podujatí vo svojom obchode. Nakoniec dostanete tento e-mail, aby ste boli informovaní o novinkách o značke.

Vernostná karta Alinéa

Vďaka bezplatnej karte Alinéa dostanete darčekové poukazy až do výšky 5% z výšky vašich nákupov. Môžete tiež profitovať z 10% v kaviarni Alinéa a Alinéa Pause. Za zakúpené výrobky budete mať možnosť vrátiť tovar po predložení dokladu do 90 dní. Využijete, samozrejme, mimoriadne propagačné akcie vyhradené pre členov.

Vernostná karta Fly

S kartou Fly dostanete svoje nákupné poukážky na domáce použitie. Čiastka darčekového poukazu sa počíta na základe kumulatívnej sumy vašich nákupov, konkrétne 2% zo sumy nákupu od 220 do 750 EUR, 3% zo sumy nákupu vyššej ako 750 EUR a do 1 500 € a 4% z kúpnej sumy nad 1 500 €. Ďalšie výhody, keď sú balíčky príliš veľké, vám Fly ponúka bezplatnú dodávku na 1 hodinu od 120 € nákupu. Dostanete tiež poukaz na vydanie nového katalógu a na vaše narodeniny. Karta je k dispozícii za cenu 6 eur platnú dva roky.

Vernostná karta Instant Nature de Nature and Discoveries

Ak si predplatíte kartu Okamžitá príroda za 6 EUR ročne, získate darčekový poukaz vo výške 5 EUR a prírodný poukaz vo výške 5,5 EUR, ktoré sa použijú pri všetkých prírodných aktivitách (Objavovanie a akcia v prírode 8 ... EUR). Máte prístup k viac ako 3000 prírodným aktivitám a aktivitám pre deti. Okamžitá príroda tiež ponúka zľavy na produkty a pozvánky. Nakoniec, keď sa prihlásite na odber, 1 euro sa venuje nadácii Nature et Découvertes.

Vernostná karta Maison Leroy Merlin

Kartu House môžete získať na 1 rok za cenu 9 eur. Takto získate uvítaciu zľavu 5% a 10% z 1 000 nazhromaždených bodov. Časopis „Du Côté de Chez Vous“ bude bezplatný a prioritu získa telefonická pomoc. Nakoniec Leroy Merlin vráti tovar do 3 mesiacov bez lístka.

Vernostná karta Dalbe & Me

Za 3 eurá dostanete kartu Dalbe et Moi a akumulujete body (1 euro nákup = 1 bod), čo vám umožní prístup k kupónom (200 bodov = 10 eur, 600 = 35 eur ...). Budete tiež profitovať zo špeciálnych ponúk, dostávate noviny Carré Jaune, aby vás informovali o nových produktoch a využívali výhody zliav v odbornej tlači pre kreatívne záľuby.

Bonusová karta Truffaut

Akumulujte vernostné body (1 bod za každých 7,60 eur) a vymieňajte ich za zľavy, darčekové poukazy, pozvánky ... Karta je zadarmo na recepcii záhradného centra.