Tipy

Rozhodli sme sa, že zmeníme bielizeň do kúpeľne!

Rozhodli sme sa, že zmeníme bielizeň do kúpeľne!

Potrebujete podporu vo vašej kúpeľni? Ak chcete vylepšiť tento kúsok (niekedy príliš zabudnutý) bez prepichnutia peňaženky, stavte na bielizeň do kúpeľa! Nadýchaný župan, jemne poskladané uteráky a mäkká rohožka do kúpeľa ... Všetky ingrediencie sú tu, aby ste sa o seba chceli postarať (a svoju kúpeľňu!). Objavte náš výber z nakupovania a dajte svojej kúpeľni človeka!

Župany© Tikamoon Náš výber začíname s županmi. Pretože to, čo by mohlo byť príjemnejšie ako vystúpenie z kúpeľa (alebo sprchy) a curling sa v župane? Nie je to pre nič za to, že sa nachádza vo všetkých wellness centrách. Župan je omnoho viac ako spôsob sušenia predĺžením spúšte. A rovnako ako v kúpeľoch, nie je nič zlé, keď visíte okolo domu v župane! Zvážte výber letného a zimného plášťa. Inými slovami, zvoľte si útulný a hrubý model, ktorý bude teplý, a tenký a ľahký župan na chladenie letných mesiacov! Z hľadiska pohľadu vyberte bielu farbu, ktorá reprodukuje jemnú atmosféru kúpeľov, alebo uprednostnite farebný model, ktorý skrýva vašu kúpeľňu. Pre elegantný župan si môžete zvoliť pareo alebo kúpacie kimono.

Osušky do kúpeľa© int2architecture Základné kúpeľňové textílie v kúpeľni, uterák musí byť tak mäkký, ako je príjemný na dotyk. Obyčajný alebo vzorovaný, biely alebo farebný ... Uterák visí v kúpeľni a sám sa stáva dekoratívnym predmetom. ! Vedeli ste Výber gramáže (hmotnosť na meter štvorcový) uteráka môže ovplyvniť vaše pohodlie. Čím je väčšia, tým rýchlejšie bude uterák absorbovať vodu. Aby ste si vybrali ideálny uterák, odporúčame preto hmotnosť 600 g / m².

Osušky do kúpeľa© Tikamoon Na rozdiel od osušky je osuška širšia a dlhšia (100 x 150 cm). Vďaka svojej veľkosti je preto ideálny na zoskupovanie po kúpaní. Rovnako ako v prípade uterákov, náš výber kúpacích dosiek ponúka široký výber farieb a vzorov. V prípade škandinávskej kúpeľne padnite na príjemne pastelovú osušku. Ak je vaša izba skôr Zen, preferujte prírodné tóny. Stúpenci bohémskej výzdoby si môžu na modely pozrieť svoje strapce. Napokon, kúpacie plášte v vitamínových farbách budú ideálne pre retro alebo tropickú kúpeľňu! Špička dekorácie na zapamätanie : na uloženie uterákov v štýle, nezabudnite si ich zvinúť a umiestniť do prúteného koša alebo na poličku. V recyklovanom a prírodnom duchu sa môžu kúpeľňové plachty zavesiť aj na rebríku alebo na drevenej vetve!

Žinky© Pixabay Žinka, ktorá je obľúbeným doplnkom pre pohodu našej pokožky, zostáva základným objektom v kúpeľni. Skvelý spojenec pre každodennú starostlivosť o telo, odstraňuje všetky nečistoty z pokožky a šetrne ju umýva. Okrem výhod exfoliácie zasahuje žinka do kúpeľne bez toho, aby si to niekto všimol. V spojení s vašou kúpeľňovou bielizňou sa dokonale integruje s dekorom vašej izby. A navyše nezaberá priestor! Ako to udržiavať? Rovnako ako všetky kúpeľňové doplnky musí byť žinka udržiavaná opatrne. Ak chcete využívať výhody pre pokožku, odporúča sa po každom použití opláchnuť. Ideálne? Po každom použití ho umyte pri teplote najmenej 60 °. Nakoniec je vhodné ich zmeniť dvakrát až trikrát ročne.

Vaňa podložka© The Style Files Kúpeľná rohož nie je len pekná, je nevyhnutná aj pre akúkoľvek funkciu vody. A my už viac nepočítame jeho výhody ... Musí mať možnosť prispôsobiť si nohy pre sprchu a kúpeľ. Je vybavený protišmykovou úpravou a zabraňuje tak nebezpečiu pádu a pošmyknutia. Musí však byť tiež schopný absorbovať vodu tečúcu z nôh. Materiály sú robustné a ľahko sa udržujú! Z hľadiska dekorácie už nie je kúpacia rohož obmedzená na tradičnú formu. Získal dôveru a je teraz navrhnutý vo všetkých tvaroch a farbách. Tmavé alebo temné tóny, jednoduché alebo vzorované, s grafickými alebo romantickými výtlačkami ... Pre všetky dekoratívne štýly existuje niečo!