Tipy

Tropická výzdoba: naše tipy na jej prijatie

Tropická výzdoba: naše tipy na jej prijatie

Niekoľko leto je neprípustné, tropické dekorácie prichádza dať farby do našich interiérov. Rovnako ako všetky trendy má svoje vlastné kódy, farby a základné prvky. Svieža vegetácia, odtiene zelenej, modrej, červenej alebo žltej, ratanový nábytok, exotické výtlačky ... Táto atmosféra napáda všetky izby v dome, aj keď je zvlášť vhodná do obývacej izby.

Ak sa chcete vyhnúť celkovému vzhľadu, ktorý môže byť rýchlo preťažený, nič vám nebráni pridať do interiéru nejaké tropické detaily. Máte originálnu výzdobu a interiér, ktorý vás pozýva k úteku v okamihu!

Prírodný duchJedným z hlavných prvkov tropické dekorácieje všadeprítomnosť rastlín. Či už je to pravda, tlačené alebo sochárske.

Tropická dekorácia hodná názvu ponúka skutočné ponorenie do prírody. Aby to bolo možné dosiahnuť, príroda si vyznačuje všadeprítomnosť rastlín: palmové a banánové listy, bambusové a tropické kvety... Ak chcete stelesniť ducha džungle vo vašom interiéri, je vo vašom najlepšom záujme rozmýšľať.

Dizajn: Ak chcete prijať exotický trend, zvážte použitie prírodných materiálov. Ratanové koše, drevený konferenčný stolík, lampa na zavesenie slamy, lampa z bambusu ... Všetky prírodné vlákna sa úžasne kombinujú so všetkými odtieňmi zelene, ktoré sa nachádzajú v prírode.

V posledných rokoch kaktus je vyhľadávaná rastlina všetkých interiérov. To chceme 100% tropická dekorácia alebo si len chcete do domácnosti priniesť trochu exotiky, kaktus je modernejší než kedykoľvek predtým. Vytlačené na vzoroch sa nachádza na mnohých ozdobných doplnkoch. Ale tiež pichneme jeho tvar, aby sme ho odvrátili na každodenný predmet, ako ukazuje táto rozkošná lampa. Tento kaktus, oblečený do porcelánu, osvetľuje miestnosť eleganciou. Ľahko si to viete predstaviť na nočnom stole, polici v obývacej izbe, na bočnom stole alebo dokonca v kúpeľni!

Tip na zapamätanie? Ak chcete sprevádzať svoju lampu, doplňte skutočné kaktusy a iné sukulenty. Vymieňajte druhy kaktusov za ozdobu, ktorá určite okorení!

Výbuch teplých farieb

Aj keď zelená je prevládajúcou farbou exotického štýlu, nie je vylúčené použitie teplejších farieb! Červená, oranžová, ružová, žltá ... Pretože príroda ponúka flóru a faunu krásne nuansy, bola by škoda nevyužiť ju! Najmä preto, že prinášajú dávku dobrého humoru do všetkých interiérov.

Pád pre vankúše s exotickými potlačami: tropické kvety, plameniaky, exotické ovocie ... Zvážte hromadenie vankúšov s potlačami rastlín a zvierat pre úspešný mix a zápas! Na pohovke posteľ, hojdacia stolička, hojdacia sieť ... Nikdy nemáme dostatok vankúšov, najmä keď nás nútia cestovať ...

Rastrové vzory na stenáchChvíľu ste padali tropický trend, Ste konečne pripravení sa ponoriť a označiť svoju príťažlivosť pre exotický dekor vo vašom interiéri.

Ako? Prijatím tapetu s rastlinnými motívmi samozrejme! Aby ste sa vyhli jeho prehnaniu, odporúčame vám ho položiť na jednu časť steny. Týmto spôsobom dávate charakter a zároveň dávate ilúziu rozšírenia svojej izby. V ktorej miestnosti ju prijať? V obývacej izbe za pohovkou, v spálni ako čelo postele, v priestoroch knižnice na vymedzenie priestoru obývacej izby ...

Ak nechcete zavesiť tapetu, myslite na plagáty a ďalšie ilustrácie, Závesné v rámoch, môžete ich nainštalovať do akejkoľvek miestnosti v dome, bez moderovania.

Ananás, symbol tropickej dekorácieSte fanúšik ananásu? Chápeme vás!

Vďaka sviežemu tvaru, farbám a extravagantnej čiapke je rovnako krásny ako dobrý! Toľko, že sa to stalo najmódnejšie ovocie vo svete dekorácie.

A teraz ich nachádzame v ozdobnej a večnej verzii, v živici!

V každom prípade je ananás ovocie, ktoré si osvojí vitamínovú dekoráciu! Pre nadšencov pre domácich majstrov: keď jete ananás, namiesto toho, aby ste ho vyhodili, nezabudnite ho znova použiť ako vázu! Vysvetľujeme: narežte ananásovú čelenku, vyhĺbte ju (zhora) a vkĺznite do kytice kvetov pre efemérny, ultra-originálny dekor!