Ostatné

Vnútorné dvere: chybám, ktorým sa treba vyhnúť

Vnútorné dvere: chybám, ktorým sa treba vyhnúť

Pri renovácii alebo stavbe venujte pozornosť nákupu vašich dverí a najmä predných dverí: rozmery, smer zatlačenia, dekoratívny vzhľad. Dešifrovanie Pierre Varvincq, produktový manažér Interiérové ​​dvere v Lapeyre. Rozhovor: Bérengère Larivaud

Akým chybám sa treba vyhnúť pri kúpe dverí?

Musíte byť veľmi opatrní pri používaní kurzov, ak ich beriete sami. Najmä pokiaľ ide o dvere renovované pre staré bývanie. Rozmery nie sú vždy štandardné a steny nemusia byť priame. Ďalšia vec: Vždy premýšľajte o premávke vo vašej domácnosti, aby ste vedeli, či je lepšie zvoliť pravú alebo ľavú tlač.

Čo robiť, keď máte dvere na obnovenie?

Ponúkame širokú škálu riešení pre zmenu existujúcich dverí. Zákazníci majú na výber: Buď nám prinesú svoje staré dvere, tak aj tesár z Lapeyre prispôsobí rozmery novým dverám. Buď sme položili kryt na starý rám bez toho, aby sme čokoľvek zlomili. Na tento proces sme tiež podali patent na Lapeyre. Naši tesári sa tiež pohybujú.

Aké sú najnovšie trendy v súčasných dverách?

Napríklad krídlové dvere s hliníkovou vložkou sú veľmi žiadané. Súčasne trend tmavých dverí mizne smerom k ľahším veciam, napríklad k bielym dubovým dverám. Náš bestseller je však model, ktorý vyzerá ako japonský panel s vložkami z matného skla. Tesárstvo je k dispozícii v širokej škále farieb a materiálov.