Ostatné

3 tipy šetriace priestor na nastavenie malého exteriéru

3 tipy šetriace priestor na nastavenie malého exteriéruSkladací nábytok, diskrétne svietidlá a výsuvný stôl ... 3 musia využívať krásne dni optimalizáciou priestoru vášho malého exteriéru.

Rozhodnite sa pre skladací nábytok

Zaistiť a malý exteriér , nič praktickejšie ako nábytok kto hrá premeny. Chcete si vychutnať brunch v terasa bez nasýtenia priestor ? Ani jedna, ani dve rozkladacie skladacie stoličky z radu GARDEN. Vychutnajte si večeru aperitívu na terase, hneď ako sa počasie vráti. Geniálny a modulárny záhradný nábytok PICNIC sa prispôsobí priestory vonkajšie úzke ako balkóny. Zložený zvuk lavice ponúka ideálne miesto na stočenie, keď vyjde slnko. Lavica, ktorá je rozložená, sa stáva jedálenským kútom so stolom a dvoma stoličkami. Povedal si chytrý?

Doprajte svojmu exteriéru ozdobné prvky šetriace priestorinštalácia zohrávajú zásadnú úlohu v štýle a atmosfére priestorov vonkajšie , Takže používame a zneužívame svietniky , svietidlá a ďalšie solárne fotofory , Jasný nápad šetrite miesto na terase ? Zasuňte slnečné šťavy FARA priamo ... do kvetináčov. 100% romantický efekt zaručený! Môžete tiež využiť priestor na svojej (rastlinnej) stene zavesením slnečnej girlandy Treelight. tvoj exteriér potom prijíma vážne slávnostné svety; viac úspor energie, menej problémov so zástrčkami a predlžovacími vodičmi.

A prečo nie rozšíriteľný stôl?zmieriť malý exteriér a veľké recepcie, je to možné. Dôkaz s predlžovacím záhradným stolom WHISPER. Po rozložení sa v jeho sklenenom podnose s motýľovým nadstavcom môže ubytovať až 12 hostí. Sľub krásnych letných večerov v perspektíve! S týmito tri tipy na úsporu miesta , váš malý exteriér má všetko skvelé. Jediné, čo musíte urobiť, je pripraviť grily, aby ste mohli využívať (konečne!) Príchod slnečných dní. A aby ste sa vyhli zastaveniu na takej dobrej ceste, objavte, ako ušetriť miesto vo vašej kuchyni a obývacej izbe!

Náš výber z nakupovania