Tipy

Späť z trhu: 8 praktických úložných priestorov pre kuchyňu

Späť z trhu: 8 praktických úložných priestorov pre kuchyňu

Stohovateľné prepravky, vhodné na skladovanie zeleninyOvocie a zelenina nikdy nie je dosť! A ako väčšina gurmánov, radi ich zhromažďujete a máte na výber dobré jedlo. Rovnako ako stánky na trhoch s potravinami, aj tieto prepravky umožňujú autentické skladovanie sezónneho ovocia a zeleniny. Predovšetkým sú však mimoriadne praktické: stohovateľné, aby sa ušetril priestor na ich premiestnenie kamkoľvek budete chcieť. Naša rada : pre ešte viac funkcií môžete do každej prepravky umiestniť oddeľovače (ktoré si môžete vyrobiť pomocou drevených dosiek), aby ste nezamiešali ovocie a zeleninu. Nakoniec, ak pestujete aromatické rastliny, nič vám nebráni používať hornú prepravku na inštaláciu vnútornej zeleninovej záhrady!

Poháre s vekom, ktoré sú pevne uzavretéNákup čerstvých produktov je jedna vec, ale ich udržanie je ďalšia. Aby ste si zaistili dobré konzervovanie potravín, musíte ich opatrne skladovať. A na to sa poháre ukazujú ako hlavní spojenci. V skutočnosti pomáhajú chrániť vôňu a čerstvosť vášho jedla. Dobrá správa? Vo dekorácii je trend smerom k expozícii! Inými slovami, neskrývame nič, naopak, v kuchyni hrdo ukazujeme riad a korenie. Všetky nádoby sú priehľadné a umožňujú nám využívať všetky farby jedla ... Skladovací hrot : aby ste si našli cestu okolo organizácie vašej kuchyne, odporúčame vám zatriediť poháre podľa kategórie potravín. V praxi môžete umiestniť všetky poháre určené na raňajky (káva, obilniny, kakao, cukor ...) na poličku, škrobové jedlá a koreniny na ostatných a tak ďalej ...

Pekná drevená čajová krabičkaSte milovníci čaju? Na uloženie vašej zbierky musíte mať na tento účel k dispozícii krabicu. Vďaka svojmu rustikálnemu vzhľadu sa môže dokonale integrovať do interiéru s ročnou alebo bukickou alebo priemyselnou výzdobou! V každom prípade to dá vašej kuchyni charakter a urobí dojem s vašimi hosťami počas tradičného „čajového času“! Čaj, ale nielen! A áno, nie je to preto, že je to čajová skrinka, ktorú nemôžete odkloniť od svojej hlavnej funkcie. Cookie a cukrovinky, korenie a iné korenia môžu tiež prevziať vašu peknú krabicu ...

Drevené puzdro, očarujúce aktívumAk vás priláka blší trh a zneužitie predmetov, nevyhnutne padne tento prípad farmy! Drevená prepravka je umiestnená na podlahu, na poličku, na kus nábytku alebo priamo pripevnená na stenu. Je to očarujúca výhoda pre ukladanie ovocia a zeleniny v kuchyni. Môžete ich tiež nazhromaždiť a naskladať na seba a vytvoriť tak originálny kus nábytku vyrobený na mieru. Ekologický tip: Táto drevená prepravka je vďaka svojim úchytkám ľahko prenosná. Akonáhle je prázdny, stačí ho použiť na nakupovanie na trhu! Rovnakým spôsobom ho môžete zobrať pri výbere do divočiny alebo priamo na farmu. Dosť sa rozlúčiť s plastmi a uprednostňovať udržateľnú alternatívu. Praktické, estetické, ekonomické a ekologické ... Nie je potrebné presvedčiť nás, aby sme prijali toto drevené puzdro do kuchyne!

Docela zásobníkyNakupovanie na trhu je viac ako nákup ovocia a zeleniny. Poľnohospodárske sušienky, cukrovinky a sušené ovocie sú všetky pochúťky, ktoré sa nachádzajú vo veľkom na stánkoch na trhu. Či už ich chcete skladovať alebo uchovávať, potrebujete zásobníky s vzduchotesnými viečkami. Pozrite sa, tieto pekné zásobníky ľahko nájdu svoje miesto vo všetkých kuchyniach v prírodnom štýle. Zelené a biele vzory skutočne prinášajú poéziu a kultiváciu do škandinávskych a historických interiérov. Dobrá správa? Nie je potrebné ich vkladať do skríň! Tieto kvetináče sú dekoratívnymi prvkami samy osebe, preto ich neváhajte zvýrazniť na polici alebo na podnose v strede stola.

Vozík na kolieskach, praktický a estetickýIdeálny pre malé priestory, vozík ponúka ďalšie skladovanie v kuchyni. Ale to nie je všetko! Umožňuje vám tiež využívať pracovný plán na varenie, zatiaľ čo máte k dispozícii riad a jedlo. Riad sa ukladá do výklenkov, riadu do zásuviek a ovocia a zeleniny do košov na spodnej strane skrinky. Pochopíte, že na optimalizáciu kuchyne nemôžeme byť praktickejší a funkčnejší ako príborník! Najviac služieb? Pretože je navrhnutý na kolesách, ľahko sa prepravuje. Ak ju v zime udržiavate v teple, môžete ju za slnečných dní premiestniť do záhrady a predstaviť si malú vonkajšiu kuchyňu!

Korenie displej, ideálny pre ukladanieKuchyňa hodná názvu musí obsahovať veľké množstvo korenia. A povedzme, že nie je lepšie miesto ako trh na to nájsť! Na ich uloženie odporúčame opäť použiť poháre. Je potrebné povedať, že nie je nič podobné, ako si udržať všetky príchute! Kvôli väčšej elegancii sú poháre usporiadané na liatinovej podložke. Čo dodáva rustikálnemu vzduchu dekoráciu vašej kuchyne! Myšlienka na zapamätanie? Nezabudnite nalepiť štítky na svoje poháre, aby ste sa dostali medzi všetky svoje koreniny! Pre ešte staršiu školskú podobu môžete maľovať stenu farbou z bridlicového efektu. Po zaschnutí umiestnite displej na stenu a napíšte názvy korenín tesne nad kriedu!

Pekná drevená skrinka na vajciaPo ovocí a zelenine, bylinách a korení, cukrovinkách a cukrovinkách je čas na vajíčka! Či už ich kupujete na trhu, na farme alebo v obchodoch, tu je ideálne úložisko na ich skladovanie a uchovávanie. A z dobrého dôvodu je to rozkošný mini nábytok určený na tento účel. Tento malý kus nábytku, vyrobený z dreva, aby zdôraznil rustikálnu stránku, prinesie kachet do všetkých kuchýň. Jedna vec je istá, vyvoláva dojem, že sme na vidieku, však?