Ostatné

Dekorácia na základe vašich fotografií

Dekorácia na základe vašich fotografií

Dovolenkové spomienky, portréty našich kmeňových alebo umeleckých fotografií, všetci sa radi obklopujeme našimi obľúbenými zábermi. Takže ak ste závislí od vášho digitálneho fotoaparátu a ak zistíte, že vášmu interiéru chýba osobnosť, na chvíľu neváhajte. Tabuľky, nálepky, konferenčný stolík alebo vankúš, tu je prehľad dômyselných podpier, ktoré prispôsobia váš interiér a vystavia vaše fotografie originálnym spôsobom. Pochopíte, že personalizácia vášho interiéru bude mať iba dobrý vkus.

Nálepky s obrázkom

Ak chcete prispôsobiť dospievajúcu spálňu, vyberte si obrysovú nálepku: čiernobiely portrét, ktorý pripomína, kto je vlastníkom. Pre najmenších umožňuje fotografická nálepka v skutočnej veľkosti prvé nesmrteľné prvé kroky a prečo v nasledujúcich mesiacoch neslúži ako výšková tyč.

Vaše steny rozprávajú váš príbeh veľký

Veľkoformátová digitálna tlač pre vaše dvere, stropy a steny dodáva vašej kreativite bezplatnú podporu. Cestovné suveníry pre etnickú atmosféru v kuchyni, Noirmoutierové kamienky pre zenového ducha v kúpeľni alebo dokonca fotografia námestia pre detskú herňu. Vďaka vlastnej tapete môžete jednoducho pokryť svoje steny svojimi obľúbenými snímkami.

Majster maľby ... domu!

Plagát, plátno, plexisklo alebo hliník, ste teraz umelcom vášho domova. Je len na vás, ako si vyberiete štýl! Pre veselý a originálny rodinný portrét si nechajte fotografiu každého člena rodiny vytlačiť na plátne v jasnej farbe, aby sa vykreslil pop-art. Pre veľmi mestský interiér vytvorte záber strechy Paríža na hliníkovej podložke tak, aby visel nad pohovkou. Ak chcete zvýrazniť svoje posledné zábery, vyberte si prezentáciu hodnú umeleckej galérie s podsvietenými fotografiami. Tieto svetlé maľby budú mať najkrajší efekt, zarovnané tromi alebo štyrmi, s vašimi poslednými sériami umeleckých fotografií.

Prispôsobený nábytok

Personalizovaný nábytok, ktorý je ideálny pre dekoráciu miestnosti, vám umožní koordinovať vaše doplnky. Túžite po čerstvosti v obývacej izbe, pripravte konferenčný stolík s írskou zelenou trávou a ozdobte svoju pohovku vankúšmi vytlačenými z maku zo záhrady. Podobne pri vytváraní originálneho kancelárskeho priestoru sa rozhodnite pre obrazovku plexi vytlačenú s vašou triednou fotografiou z roku 1972 a na vašom pracovnom stole s lampou na sladké farby. Naše kreatívne videá pre voľný čas