Užitočný

Najkrajšie jedálenské stoly pre všetky rodiny!

Najkrajšie jedálenské stoly pre všetky rodiny!

Nájsť perfektný jedálenský stôl nie je vždy ľahké! Aj keď okrúhly stôl podporuje príjemnosť, nie je nevyhnutne ideálny pre veľké rodiny. Ten uprednostňuje veľké obdĺžnikové tabuľky s rozšíreniami.

Pokiaľ ide o páry, zdá sa, že štvorcový stôl je najvhodnejší na šetrenie priestoru a zároveň sa teší na útulnú jedálenský kút.

V každom prípade, jedálenský stôl hrá ústrednú úlohu v živote domu. Aby sme vám pomohli nájsť ideálny model, objavte naše nápady na jedálenský stôl: okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové, rozšíriteľné, v dreve alebo dokonca v skle.

Rozšíriteľné tabuľkySte súčasťou veľkej rodiny? Pravidelne prijímate priateľov u vás doma? Používate tiež jedálenský kút ako stôl alebo detský stôl? Niet pochýb, predlžovací stôl je vyrobený pre vás!

Či už ide o okrúhly, štvorcový alebo obdĺžnikový stôl, výsuvný stôl je vynikajúcim spojencom, keď sa počet hostí zvyšuje zo 4 na 6, 8 alebo 10 v závislosti od jedla!

zvoliť vysúvací drevený stôl pre prírodný a vidiecky vzhľad, v bambusoch pre exotický výsledok alebo chróm pre modernejší štýl.

Dobrá správa? Či už žijete vo veľkom alebo malom priestore, určite nájdete svoje šťastie z našej ponuky rozširovacích stolov. A z dobrého dôvodu existujú všetky veľkosti a všetky tvary!

Štvorcové jedálenské stolyČi už žijete sami alebo ako pár, štvorcový stôl je ideálny. Vďaka svojmu tvaru nezaberá veľa miesta a je vhodný pre menšie jedálne.

A ak máte jedálenský kút v kuchyni, štvorcový stôl má tú výhodu, že sa prispôsobuje rohom miestnosti. V deň, keď prijmete hostí, jednoducho odlepte stenu a využite výhody 4 miest! Úspora miesta zaručená…

Výhodouštvorcový stôl ? Ak rodina musí jedného dňa dorásť, môžete ju recyklovať v inej miestnosti v dome. Môžete ho napríklad znovu použiť na zabezpečenie rohu toaletného stolíka alebo malej kancelárie! Pretože nezaberá veľa miesta, nevyhnutne nájdete nové využitie pre váš interiér!

Obdĺžnikové jedálenské stolyJe to najpoužívanejší tabuľkový formulár. Viac pôsobivé ako ostatné, pravouhlý jedálenský stôl nachádza svoje miesto najmä vo veľkej jedálni. Menšie modely sa však hodia aj pre menšie priestory.

Nachádza sa v strede miestnosti a poskytuje skutočný jedálenský kút. Obdĺžnikový stôl môžete okrem obedov a večerí využiť aj na prácu, prácu s domácimi zvieratami alebo na činnosti s deťmi ... Užite si rodinné chvíle!

Z hľadiska rozmerov nezabudnite, že potrebujete model s dĺžkou 140 cm pre 6 osôb, 160 cm pre 8 osôb a 180 cm pre 10 osôb.

Okrúhle jedálenské stolyŽiadny jedálenský stôl nie je priateľskejší ako okrúhly stôl ! S tým sa už nebudete diviť, kto bude na konci tabuľky alebo kto bude sám, ak ste nepárne číslo. A to je výhoda okrúhleho stola: všetci sa môžu navzájom vidieť!

Pretože nemá žiadne uhly, okrúhly stôl vizuálne zväčšuje priestor a umožňuje lepšiu cirkuláciu v miestnosti.

Aký dekoratívny štýl? Vyberte si okrúhly drevený stôl pre autentický a útulný interiér. Uprednostňujte kov pre priemyselného ducha. A vyberte si sklo, ak ste viac moderného štýlu

Poľnohospodárske stolyPredstavte si vidiecky dom, veľký stôl, na ktorom stojí pekne keramický riad, kytice kvetov pre bukolický nádych a príťažlivú vôňu riadu, ktorá sa trochu viac v kuchyni ... nie?

Ak chcete reprodukovať tohto pevného ducha vo svojom interiéri, výber jedálenského stola bude dôležité. A môžeme len odporučiť, aby ste vybrali veľký obdĺžnikový surový drevený stôl, aby ste dosiahli rovnaký výsledok!

Výzdoba nápad pamätať? Ak chcete vylepšiť svoj krásny jedálenský stôl, hrajte si so svetlom a materiálmi. Niektoré zavesenia ratanu zarovnané vyššie, veľký útulný koberec dole, nesprávne zladené stoličky pre moderný dotyk a voilu!

Drevené jedálenské stolyDrevo je preferovaným materiálom pre jedálenské stoly. Po prvé, pretože sa prispôsobuje všetkým dekoratívnym štýlom. Po druhé, pretože sa ľahko spája so všetkými ostatnými materiálmi. A po tretie, pretože je to materiál, ktorý je rovnako odolný ako odolný. Presvedčiť nás to netrvá dlhšie! Najmä ak máte doma deti ...

V skutočnosti, drevený stôl sa bude ľahšie udržiavať ako sklenený stôl. Zbohom sa budú odtlačky prstov čistiť každý deň!

Dobrá správa? Či už si vyberiete okrúhly alebo štvorcový, svetlý alebo tmavý, impozantný alebo diskrétny, drevený stôl vám vždy dodá trochu autenticity do vášho interiéru. A bolo by škoda obísť sa bez toho!

Sklenené jedálenské stolyMáte radi moderný dekor, rafinovaný nábytok a minimalistické tvary? Povedzme, že sklo je vhodnejšie pre viac manických ľudí.

Ale okrem starostlivej údržby má sklo mnoho výhod. Jeho priehľadnosť umožňuje cirkuláciu svetla pri zväčšovaní priestoru. Jeho ľahkosť a jemnosť zaisťujú eleganciu a kultivovanosť.

Ako to udržiavať? prach váš sklenený stôl potom ho umyte savým papierom a metylovanými liehmi. Môžete tiež použiť ocot pre domácnosť. Všetko, čo musíte urobiť, je utrieť čistou handrou alebo použiť noviny (ideálne na vyhýbanie sa škvrnám ako na oknách!).