Ostatné

Drevený nábytok pre moju letnú terasu!

Drevený nábytok pre moju letnú terasu!

Drevené záhradné stolyS príchodom pekného počasia nadobúda exteriér úplne nový vzhľad. Terasa sa stáva ďalšou miestnosťou, kde si prídete oddýchnuť na slnku a pochutnať si na vonkajšom jedle!

Rozdiel s vnútorným nábytkom je však v tom, že vonku musí byť schopný zvládnuť poveternostné podmienky. Inými slovami, mali by ste zvoliť nábytok, ktorý je odolný a odolný voči teplu a vlhkosti. A aby sme to dosiahli, nenašli sme lepšie ako drevo!

Surové alebo farbené drevo, tento prírodný materiál prinesie pohodlie a teplo všetkým štýlom terasy! Pre všetky veľkosti terás: okrúhly alebo štvorcový stôl, vysoký alebo nízky stôl ... Každá tabuľka má svoj stôl! A dokonca aj tie najmenšie priestory majú právo na svoje šťastie so zavesenými stolmi na balkóny alebo dokonca skladacími a výsuvnými stolmi.

Drevené záhradné stoličkyNa sprevádzanie vášho dreveného stola teraz potrebujete stoličky! A ešte raz odporúčame drevo! Musí sa povedať, že teak, borovica alebo svätojánsky druh nám uľahčujú život.

Na strane pohľadu vyberte surové drevené kreslo na prírodnú a príjemnú terasu. Preferujte modely, v ktorých sa drevo kombinuje s kovom pre modernejší a priemyselnejší dekor. Okrem stoličiek môžete tiež nainštalovať niektoré drevené sedadlá ako stoličky, kreslá a pohovky.

Náš tip na dekoráciu : tento trend sa nezhoduje. Stoličky sa hromadí, ale nie sú si podobné. Ale pre úspešný výsledok vám odporúčame zvoliť si rovnaké modely stoličiek v rôznych farbách, len aby ste zachovali určitú vizuálnu harmóniu ...

Lehátka a drevené ležadláNa zvládnutie umenia pomalého prístupu k dokonalosti sú ležadlá a slnenie na terase. Aby ste mohli štýlovo sedieť, odporúčame vám zvoliť sidrevené ležadlá a ležadlá, Čílsky, aby dal vašej terase južný vzduch. Minimalistické ležadlo pre milovníkov dizajnu. Extra veľké ležadlo na lenoch so svojimi milencami ... Ste rozmaznaný výberom možnosti úniku z terasy! A pre tých, ktorí ocenia tieň: sú tu aj ležadlá s nebesami alebo dokonca opaľované markízou!

Drevené záhradné stolyJe vaša terasa pomerne malá? Nič vám nebráni vo vytvorení relaxačného rohu! S trochou odvážneho a priestorovo úsporného nábytku nemajú malé priestory závisti tým väčším. Namiesto toho, aby ste si vybrali príliš pôsobivý záhradný nábytok, môžete sa rozhodnúť pre pohodlné sedenie a záhradný konferenčný stolík. Práve nás nás zaujíma! Okrúhle, štvorcové alebo obdĺžnikové, skladacie alebo tuhé, prírodné alebo tónované…

Drevený záhradný konferenčný stolík bude senzáciou na malých terasách (a dokonca aj na tých najväčších)! Zdobiaci tip na kopírovanie: propagovať útulného ducha malej terasy, staviť na hru materiálov. Teplý drevený nábytok, útulný vonkajší koberec a kombinovanie vankúšov na sedadlách. Kto povedal, že mikro terasy nemôžu mať štýl?

Drevený záhradný nábytokSlnečné dni sú synonymom pre vonkajšie stolovanie. Ponáhľame sa postaviť stôl von a nájsť svojich blízkych, aby si mohli vychutnať letnú atmosféru, ktorú si tak veľmi vážime. Terasa sa stáva ďalšou miestnosťou, kde je príjemná jedáleň, v ktorej sa môžu ubytovať všetci. Na výber upravený záhradný nábytok na terase musíte vedieť, ako rešpektovať proporcie dostupného priestoru.

Záhradný nábytok, ktorý sa skladá zo stola a stoličiek, je ideálny pre veľké rodiny. Ak pozostáva z pohovky a konferenčného stolíka, záhradný nábytok musí byť schopný prekvitať na veľkej terase.

Pokiaľ ide o štýl: opäť uprednostňujeme drevo! Prečo ho tak veľmi milujeme? Pretože to zapadá priamo do prirodzený trend ale tiež preto, že je to bezpečná stávka, aby ste rodinnému duchu dali miesto!

Drevené záhradné truhliceNikdy o tom neuvažujete, ale skladovacia truhla je veľkým spojencom vonku. Záhradnícke náradie, hry v prírode a detské hračky, doplnky do bazénov atď. Záhradná truhla vám umožňuje ukladať všetky svoje veci alebo chrániť vankúše a vonkajšie tkaniny za nepriaznivého počasia.

Navrhnuté tak, aby odolali dažďu a UV žiareniu, drevená záhradná truhla je mimoriadne odolný. A namiesto toho, aby ste do svojho interiéru zabudovali všetko, váš život vám to uľahčí! Záhradné truhlice pre všetky potreby: niektoré modely ponúkajú priestory na usporiadanie vášho úložiska. Ostatné sú navrhnuté na kolieskach pre ľahký pohyb ...

Drevené záhradné prístreškyKeď sme vám povedali, že vonku bol obytný priestor? Dokážeme vám to znova pomocou záhradné prístrešky ! Záhrada, ktorá je umiestnená na terase, sa zmení na letný salónik.

Pre spojenie s dekorom uprednostňujeme (znovu a vždy) drevo. Môžete si uložiť záhradnícke náradie, gril, skladací nábytok alebo detské hračky. Záhradná prístrešok sa dá premeniť aj na malú prístavbu. Prídavná spálňa, vonkajšia kancelária, kúpele, zimná záhrada ... Existuje veľa možností!

Aký dekoratívny štýl? Vyberte si kubický záhradný prístrešok, ak máte radi súčasný dekor. Uprednostňujte exotické drevo pre tropickejšiu atmosféru. Pre bukolskú a vidiecku atmosféru zvážte maľovanie dverí vašej záhradnej haly v pastelových farbách!