Ostatné

Prijať khaki zelenú!

Prijať khaki zelenú!

Pred časom sme o tom hovorili v článku na túto tému. Zelená khaki je trendová farba, vďaka ktorej ľudia o nej hovoria na prednej strane dekorácie. Sme radi, že vám môžeme povedať, že to neustále stúpa. Viac ako inokedy zobrazuje svoj charakter a prispôsobuje sa mnohým dekoratívnym štýlom: škandinávsky ako ročník, priemyselný alebo bohémsky! Jedna vec je istá, že nepovedal svoje posledné slovo, a chce vás presvedčiť o tomto výbere oblečenia, ktorý je oblečený v khaki ...

Obyčajný poťah na vankúš khaki, Vivaraise© Photo DESIGNECOLOGIST v službe Unsplash

Khaki je omnoho viac ako vojenská farba, je organická, pretože sa v prírode ľahko vyskytuje. Nevyhnutne to ide aj s prírodnými materiálmi a zvlášť vyzdvihuje izbové rastliny a kvety. Z tohto dôvodu sa často vyskytuje v prírodných interiéroch: pre etnický alebo český dekor, exotický alebo rustikálny! Ale to nie je všetko, táto farba znaku sa dá integrovať aj do priemyselného alebo modernejšieho interiéru. A práve toto ľahké prispôsobenie nás veľmi zaujíma. Ak chcete vyskúšať zelenú khaki doma, môžete ju začať jednotným spôsobom prijať na ozdobné doplnky, ako je tento vankúš. Nech sa uvoľní z vášho interiéru a uvidíte, že s vami bude vaša kolekcia khaki dekoratívnych predmetov rásť ...

Koberec Khaki Casablanca, Winkler© Winkler

Keď sme vám povedali, že zelená khaki môže byť elegantná ... Tu je dôkaz! V tejto najčistejšej obývacej izbe máme radi tento khaki koberec berberskej inšpirácie. Khaki koberec, spájaný s odtieňmi modrej a zelenej, zjemňuje sýtu farbu pohovky a vankúšov: kačaci modrú a smaragdovo zelenú. Ak je khaki definovaná ako neformálna farba, môže preto vyzdobiť miestnosť s jemnosťou! Trik, ktorý chcete skopírovať: pre vzhľad rovnako elegantný ako táto obývacia izba, zamyslite sa nad zamatovými vankúšmi. Nielen že sa vrátia do platnosti po návrate štýle Art Deco, ale navyše tieto vankúše ponúkajú výrazný kontrast s ostatnými materiálmi!

TV stojan maľovaný khaki kov, Tikamoon© Tikamoon

Zaradili sme radšej khaki zelenú na nábytok! A v neposlednom rade ... Je to maľovaná kovová televízna skrinka s mestskými akcentmi. Jeho suroviny mu dodávajú priemyselný vzhľad pripomínajúci nábytok vojenských kasární. Nehovoriac o jeho fasádach z bavlneného plátna a symbolu mieru znázornenom na hornej časti nábytku, vďaka ktorým je jedinečný. Pochopíte, že tento khaki nábytok nájde svoje miesto dokonale v atypickom interiéri ako podkrovie! Máte radi obnoveného ducha? Okrem tejto obslužnej jednotky doplňte svoju zbierku o staré vojenské skrinky, úložný kufor alebo dokonca štítky s nápismi. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť blšie trhy, ktoré budete loviť vo vašom okolí!

Khaki zelená barová stolička, zásuvka© Zásuvka

Varovali sme vás, zelená khaki plne investuje do sveta dekorácie a má v úmysle ukázať, čo dokáže. A dokonca aj tvorcovia a dizajnéri spadajú do tejto nuansy charakteru! Nájdeme ho napríklad na základe tejto stoličky Stork bar. Návrhár, inšpirovaný profilovým nákresom krídla lietadla, si predstavoval stoličku nad hlavou. Páči sa nám strana s dvomi materiálmi, ktorá úžasne kombinuje oceľ a masívne drevo pre ultramoderný vzhľad. Pokiaľ ide o štýl, predstavujeme si ho dokonale pred barom, aby sme si vytvorili bistro ducha alebo v kuchyni a vychutnali si aperitív s priateľmi v priateľskej atmosfére.

Vankúš Khaki Pocahontas, Pierimport© Photo Timothy Buck na Unsplash - Pierimport

V etnických interiéroch je tomel výborným spojencom. A veľmi často to zázraky v kombinácii s výtlačkami odkiaľkoľvek. Rovnako ako tento vankúš, ktorého pompoms a reliéfne vzory odkazujú na aztécku kultúru. Nezabudnite znásobiť vankúše a vytvorte kombináciu špecifickú pre etnický štýl! Náš tip na dekoráciu: pre elegantný etnický interiér kombinujte khaki so svetlými odtieňmi ako je biela, béžová alebo svetlo šedá. Naopak, vyberte si teplé farby, ako je červená, oranžová alebo dokonca žltá pre bohémskejšiu ľudovú výzdobu.

Vak z recyklovanej khaki kože, Woood© Woood

Po priemyselnom, etnickom a českom štýle hrá khaki ročník! A tentokrát oblieka túto tašku z recyklovanej kože! Vo vstupnej hale vás víta s prívetivosťou a umožňuje vám ľahko si obuť topánky. V obývacej izbe sa môže konať pred pohovkou. V spálni je možné ju použiť ako posteľ alebo nainštalovať v blízkosti šatne. V každej miestnosti nájdete vždy užitočný nástroj! Khaki a horčica žltá: to sú dve farby, ktoré tvoria víťazné duo. Mnoho dekoratérov interiéru ich používa na to, aby do trochu fádneho interiéru priniesli vitalitu a eleganciu. Ich kombináciou vo vašej dekorácii si môžete byť istí, že vášmu interiéru nebude chýbať charakter!

Woody khaki stojací lampa, Jolipa© Foto Kari Shea na Unsplash - Jolipa

Tu je khaki zvýraznená na kovovej stojacej lampe. Padáme za jeho architektonický dizajn, ktorý sa dokonale hodí na osvetlenie kancelárie. Môže však tiež vylepšiť obývaciu izbu, jedáleň alebo dokonca spálňu. A khaki opäť dokazuje svoju adaptabilitu pre nás, pretože táto podlahová lampa sa môže integrovať do vintage, priemyselného alebo dokonca škandinávskeho interiéru! Najviac? V závislosti od dennej doby môžete vytvárať rôzne svetelné efekty. Vďaka odskrutkovateľným systémom nastavte výšku tienidiel lampy tak, aby ste vytvorili priame alebo tlmené svetlo! Nakoniec nezabudnite nasmerovať svetlo na svoje obrazy a ďalšie dekorácie stien, aby ste ich zvýraznili.

Koberec Khaki Chamba, Baobab© Baobab

Na doplnenie tohto nákupného zoznamu venovaného khaki zelene vám ponúkame remeselnícky koberec. Ručne tkané a potlačené pomocou techniky blokovej tlače (predná technika tlače pomocou drevených blokov), dáva tento koberec hrdosť na miesto remeselníkom sveta! Vďaka svojim khaki a slivkovým vzorom a strapcom bude stredobodom vašej obývačky. Nehovoriac o jeho jemnom dotyku! Niečo, čo každému dá nohu ... Pre ešte autentickejší interiér zbierajte predmety a ručne vyrábané knickknacks: prívesok na makrá, hrnčiarstvo, tkané koše, drevený nábytok ... Vezmite si interiér na cestu!