+
Tipy

Ako si každý deň vyberať jedlo?

Ako si každý deň vyberať jedlo?

Či už ste sami, ako pár alebo ako rodina, každodenné jedlá sa musia dokázať prispôsobiť vášmu životnému štýlu. Dosky, príbory, poháre, riady ... Materiál vašich jedál je určený podľa vašich potrieb. Pokiaľ ide o dekoratívny štýl, sú možné fantázie za predpokladu, že máte triezvy základňu. Zistite viac so všetkými našimi tipmi na výber každodenných jedál ...

Definujte správny materiálV riadoch zohrávajú taniere rozhodujúcu úlohu. Je teda ľahšie začať s doskami, ktoré potom môžu určiť výber pohárov, príborov a iného príslušenstva stolov. Vo všetkých prípadoch musíte určiť materiál, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu životnému štýlu, aby ste si vybrali riad tak praktický, ako je estetický. Medzi hlavné materiály patria riady: * kamenina: autentická a rustikálna, kamenina je veľmi odolná a ľahko odoláva nárazom a priechodom v umývačke riadu. Pamätajte, že keramické misky sú ťažšie ako priemer. * Hlinený riad: Hlinený riad ponúka vynikajúce povrchové úpravy a veľký výber farieb. To znamená, že je porézny a ľahko poškriabaný! Zabudnite na umývačku riadu alebo mikrovlnnú rúru! * Porcelán: porcelán jemne sublimuje akúkoľvek tabuľku, ktorú oblieka. Čo vysvetľuje jeho niekedy drahé náklady. Môže to byť trvanlivé, ale neodolá veľkým otrasom. * sklo: toto je najbežnejší materiál, keď hovoríme o jedlách. Pohári nechýba. Nielen, že umožňuje široký výber farieb, ale často sa lieči aj tak, aby odolalo nárazu. Všetko za nízku cenu. Sklo je však dosť hlučné. Citlivé uši sa zdržia! * v rastlinných vláknach: bambus, cukrová trstina, drevo ... jedlá z rastlinných vlákien sú samozrejme najekologickejšie! Milujeme jej autentický a prirodzený vzhľad, ktorý vždy vytvára pocit na stole! * Akryl: Akrylové riady sú k dispozícii v mnohých vzoroch a farbách. Odolný a ekonomický, je to privilegovaný materiál, keď máte deti.

Ktorý dekoratívny štýl si vybrať?Pochopili ste, že materiál určuje typ riadu, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu životnému štýlu. Dekoratívny štýl má však aj svoj význam. Uprednostňujte nadčasovú službu pre každodenné použitie. Dostatok na zabezpečenie trvalo udržateľného využívania bez toho, aby sa nudil. Na dotyk šialenstva si doprajte niekoľko farebných kúskov, ktoré môžete skombinovať so svojimi triezvymi službami počas vašich recepcií. Ak zostane kruhový tvar dosiek klasický, odvážte sa viac atypických tvarov pre ďalšie jedlá! Pretože niet ničoho ako pekne zostavený stôl, riad musí upútať pozornosť a vzbudiť chuť k jedlu. V tomto zmysle neváhajte kombinovať štýly a materiály pre najúspešnejší mix a zápas! Pretože, úprimne povedané, príliš prísne a koordinované stolové služby sú trochu mimo módy ... Či už ide o taniere, poháre alebo riady, hrajte na rozdiel od nesúladu!