Užitočný

Rustikálna a rodinná kuchyňa vo vidieckom štýle!

Rustikálna a rodinná kuchyňa vo vidieckom štýle!

Pekný stredný ostrov, praktický a rustikálnyČo by mohlo byť príjemnejšie ako centrálny ostrov v kuchyni na varenie, ochutnanie dobrého jedla a zábavu s rodinou? Podobne ako rituál sa stredný ostrov stáva rodinným stretnutím, na ktorom sa všetci stretávajú, aby si zašpinili ruky. V prípade vidieckej kuchyne si musíte zvoliť drevený nábytok. A z dobrého dôvodu nie je nič rustikálnejšie! Zvážte pridanie barových stoličiek na jednu stranu nábytku pre kuchyňu vhodnejšiu pre rodiny s deťmi.

Police vyrobené z drevených prepraviekTáto polica umiestnená na drevenej debne, ktorá je umiestnená na podlahe, vytvorí dojem v očarujúcich kuchýň. Drevené škatule sú pripevnené zvislo alebo vodorovne a umožňujú vám ukladať riad, riad a kuchynské prísady dovnútra a na vrch krabičiek. A keď vidíme všetko, čo obsahujú, odložili sme najlepšie jedlá, aby sme ich zvýraznili. Pokiaľ ide o zvyšok, nezabudnite kontrastovať s dekoráciou kombináciou starého dreva police s hladšími a farebnejšími materiálmi. To zmodernizuje a dodá energiu vašej miestnosti!

Retro mechanická váha, rustikálny dekorAk chcete vládnuť v atmosfére kuchýň nášho detstva, existuje riešenie: získajte retro nábytok a doplnky! Začneme s detailom, ale v neposlednom rade: kuchynskou váhou. Vďaka svojmu retro vzhľadu tento model odráža vintage stupnice našich babičiek. Milujeme jej zaoblené tvary. A samozrejme sa neukladá v skrini, ale zobrazuje sa na polici alebo kuchynskej doske! Niečo na oživenie atmosféry obchodov s potravinami z minulých rokov. Informácie, ktoré si treba zapamätať? Domáce spotrebiče sú skvelými spojencami pre kuchyňu v štýle country. Takže ich nezabudnite!

Drevená komoda, nevyhnutnáVlajkový kus nábytku pre všetky rustikálne kuchyne, komoda je späť v platnosti pre potešenie fanúšikov autenticity. Spravidla pozostáva z nízkej bočnice a sklenenej časti navrchu. Je to určite impozantný kus nábytku, ale bude to ústredný bod vašej kuchyne. Najmä preto, že vám ušetrí veľa miesta, pretože tam môžete ukladať všetky svoje jedlá. Aby sa plne rozvinul, komoda potrebuje veľa priestoru. Ak však máte málo miesta, nič vám nebráni v inštalácii do obývačky alebo jedálne! Myšlienka dekorácie: ak sa nám páči v patinovanom a starom surovom dreve v kuchyni na vidieku, predstavujeme si, že čierna farba je pre elegantnejší a modernejší dekor!

Dekoratívne a vinobranie poháreVenkovská kuchyňa hodná názvu je hrdá na doplnky, ktoré ju tvoria. Panvice sú zavesené pred postriekaním, riad a čajové utierky sa stávajú dekoratívnymi predmetmi. Pokiaľ ide o poháre, hromadia sa na polici a obsahujú všetky koreniny potrebné na varenie. A práve tieto nádoby nás zaujímajú. Okrem toho, že sú veľmi praktické na skladovanie a skladovanie potravín, sú tiež veľmi trendy. Ako vidíte, každý detail sa počíta v rustikálnej kuchyni!

Stoličky kombinujúce bistro a krajinuAby sme sa zhodli, jeden nemôže byť príjemnejší ako bistro. Ak chcete reprodukovať túto atmosféru vo vašej kuchyni, stačí si vybrať vhodný nábytok. Stolička bistra je najlepším príkladom. Táto stolička z masívneho dreva v kombinácii s francúzskym provinčným štýlom a parížskym duchom bistra zvádza svojimi zaoblenými tvarmi. Ak chcete dosiahnuť modernejší vzhľad, zvážte nesprávne zladenie stoličiek výberom v rôznych farbách. Výber sedadiel: mimo bistro stoličiek si môžete zvoliť lavicu alebo lavicu. Na dotyk originality môžete staviť na jednu stranu stola so stoličkami a na druhú s lavičkou. Opäť to pripomína rodinnú atmosféru bistier, ktoré si veľmi vážime.

Pekný malý zinkový podnos, 100% rustikálnyV rustikálnych interiéroch sú suroviny viac ako akýkoľvek dekoratívny štýl. Drevo, mosadz, meď, zinok, kov ... Ak chcete harmonický a teplý dekor, budete si musieť vybrať iba dva alebo tri doplnky oblečenia do vašej kuchyne. Spadli sme na malý zinkový podnos, ktorý si predstavujeme, umiestnený zvisle na policu alebo na stôl s niekoľkými kvetináčmi na ňom. Samozrejme, že je tiež vynikajúcim spojencom, ktorý predstavuje aperitív alebo desiatu! S čím ju spájať? Ak chcete zmäkčiť suroviny, ako je zinok, zvážte ich kombináciu s teplejšími materiálmi, ako je ratan alebo prútie (alebo akékoľvek iné prírodné vlákno).

Bridlicová doska, aby ste na nič nezabudliToto je základný a nadčasový prvok: bridlica. Na skutočné obnovenie ducha bistra vo vašej kuchyni stavte na bridlicu! Pripojte svoju dosku ku dverám a napíšte slovo „kuchyňa“, ducha „vidieckeho domu“ bude cítiť hneď od dverí ... Dosť potešiť tých najostalnejších z vás. Správny nápad? Vložte tanier do vašej kuchyne a nechajte svoju fantáziu rozprestrieť ... Celá rodina si bude môcť prečítať pekné doteky, ale aj menu dňa, nákupný zoznam ...! Čo je teda jedlo dňa? Pot-au-feu alebo croque-monsieur?