Komentáre

Biely vzhľad očaruje dom

Biely vzhľad očaruje domWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Výzdoba tejto zimy sa zastaví a vráti sa na bielu. Ale na rozdiel od zenu a prísnych interiérov 90. rokov sa bavila inšpirovaná snami. Rovnako ako Alenka v ríši divov vstupujú do domu „bláznivé“, príliš veľké a neurčito tvarované predmety. Stručne povedané, dekor porušuje určité pravidlá, aby očaril dom. Dešifrovanie pre prijatie tohto trendu doma ...

Rozprávková biela monochromatická obývacia izba

Tento dekoratívny trend odchádza skvelé miesto vo fantázii a jediná farba, ktorá prichádza do vášho interiéru, je biela. Steny a podlaha sú teda natierané bielo po nábytok, ktorý je zamaskovaný v tej istej farbe. Potom v tejto monochromatickej výzdobe hrať sa s materiálmi. Definujú obrysy a vytvárajú reliéf , Takže ak vaša pohovka nie je biela, zakryte ju veľkou prikrývkou v bielej umelej kožušine (cena za 72 eur). Vedľa neho vložte biely osmanský Fatboy XXL (od 199 eur). V nylone bude jeho hladký a lesklý vzhľad kontrastovať so zamatovou textúrou srsti. A rovnako ako obrovský vankúš, jeho veľkosť sa ešte viac zvýrazní v blízkosti tradičnej pohovky. Je to tiež baví sa s rozmermi že vytvoríte snové prostredie. Pridajte k tomu dotyk „nereálnosti“ na svojej stene zavesením police v tvare mraku z Ibride. V kolekcii nábytku, ktorá je vynikajúcim špecialistom na žáner, sú „surrealistické zvieratá“. Napríklad elegantná konzola má tvar pštrosa alebo lojálneho psa, ktorý sa premení na ďalšiu stoličku.

Prepichnite svoj dekor pomocou neobvyklého príslušenstva

Rovnako ako v Alice v ríši divov, všade v interiéri zasahujú neočakávané predmety , Do šumivého porcelánu Limoges v tvare vojnového voza vložte soliflor „Tank U“ (od 18 EUR) a priraďte ho k fetišálnemu zvieraťu tohto trendu: králikovi. A aby nedochádzalo k preťaženiu interiéru, interiérovo interpunkčné je len zriedka. Svetlo je tiež dôležité a podobne ako nábytok určuje scénu. Bavte sa s oblasťami svetla a tieňa. Osvetlite svoje záclony umiestnením ľahkého venca za sebou. Záhyby látky odhalia osvetlené oblasti a ako malé hviezdy okúzlia vaše okná. Podobne môžete vytvoriť ilúziu aurora borealis pomocou videoprojektora. Stiahnite si legálne videá z internetu a premietajte tieto pohyblivé obrázky priamo na stenu, napríklad ako živý obraz.

Zamerajte sa na vianočný strom

Takže namiesto tradičného stromu preferujú veľké vetvy zbavené ich listov a rôznych veľkostí. Vložte ich do niekoľkých pohárov a vytvorte tak malý čarovný les. Maľujte ich bielymi farbami a zaveste, ako vianočný stromček, ozdoby ako sú kvety, priehľadné sklenené gule, stuhy ... Okrem toho, že je úsporný, je rovnako dekoratívny ako strom. vianočných sviatkov a bude mať účinok počas sviatkov.