Tipy

8 základných doplnkov na raňajky v posteli!

8 základných doplnkov na raňajky v posteli!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Praktický a dekoratívny ratanový podnosJe to dekoratívny doplnok, ktorý si určite urobí raňajky v posteli: podnos. Čím ste chamtivejší, tým viac si vyberiete. Leží na posteli alebo na nočnom stolíku a prinesie dávku dobrého humoru, hneď ako sa zobudíte. Akonáhle sa objaví, môžete si byť istí, že deň sa začne dobre. Každopádne sa nám tento model páči tak praktický, ako je estetický! Vďaka ratanovému pleteniu, ktoré mu dodáva vintage a rustikálny štýl, si ho dokážete dokonale predstaviť v vidieckom dome alebo v miestnosti s bohémskym duchom. Nie si príliš skoro ráno? Váš podnos bude dokonalý ako doplnok pri prezentácii aperitívovej večere alebo ako TV podnos!

Mäkké vankúšeRaňajky v posteli by sa mali robiť vo výške pohodlia. A čo by mohlo byť lepšie ako ultratenké vankúše stočiť sa do postele? Vo väčšine izieb sú na lôžku iba dva vankúše: jeden pre každú osobu. Keď ich však nahromadíte, posteľ nadobudne úplne nový rozmer. Získava nielen pohodlie, ale aj štýl. Vyberte si ich v svetlých a prírodných odtieňoch pre romantickú spálňu. Preferujte vankúše s pastelovými geometrickými vzormi pre škandinávsku spálňu. A rozhodnite sa pre exotickejšiu dekoráciu pre etnické výtlačky. Vo všetkých prípadoch zvážte kombináciu vankúšov rôznych veľkostí a tvarov, aby ste posteľu dali objem.

Pekná prikrývkaRovnako ako vankúše, výber obliečky na prikrývku je veľmi dôležitý. Pretože to je zásada raňajok v posteli: zoskupte sa pod perinu a nechajte potešenie trvať. Aby ste to dosiahli, nič ako poťah na bielizeň z bielizne, ako je tento biely model. Bielizeň je jedným z najstarších textilných vlákien, aké sa kedy použili. Niet divu, že ide o privilegovaný materiál na posteľnú bielizeň. V opačnom prípade sa rozhodnite pre bavlnu, bielizeň, farebnú alebo hladkú, všetko záleží na chuti a vašej dekorácii!

Misky, praktické a estetickéĎalším dôležitým doplnkom na raňajky: miska. Je dôležité, aby ste mali obilniny alebo ovocný šalát, misa si prirodzene nájde svoje miesto na vašom podnose. Pretože ide o dekoratívny doplnok ako taký, musíte si vybrať model, ktorý vyhovuje vášmu štýlu a vašej osobnosti. Mäkké farby majú byť uprednostňované pre tých, ktorí sa usilujú o budík pri pokojnosti. A naopak, rozhodnite sa pre vitamínové farby, ktoré vám povzbudia prebudenie! Zamerali sme sa na farebné misky. S viacfarebnými vzormi vám po prebudení ponúknu trochu sladkosti. Pokiaľ ide o kameninu, sú súčasťou škandinávskeho trendu tým, že podporujú pravosť remeselného spracovania.

Stavte na dezertné taniere pre maximálny efektPečivo a chlieb sa tradične dodávajú v koši. Ale pre jemnejšie raňajky v posteli vám odporúčame, aby ste uprednostnili prezentáciu na tanieri. Oveľa klasickejší, však? Najmä keď je umiestnený na podnose! Pre milovníkov anglických raňajok ju môžete tiež použiť na prezentáciu miešaných vajíčok, slaniny, červených fazule ... V každom prípade ju porovnajte s krásnym striebrom na raňajky hodné najlepších hotelov!

Hrnčeky, ktoré vyzerajú ako vyPo miske a tanieri vložte do hrnčeka. Je zrejmé, že človek si nedokázal predstaviť zoznam náležitostí na raňajky v posteli bez toho, aby sa o tom zmienil! Pretože to je vďaka nemu, že sa nám podarí zobrať oči a vyjsť veľmi pomaly. Nakoniec je to skôr vďaka jeho nádobe: káva alebo čaj podľa preferencií. Z tohto dôvodu je vo vašom najlepšom záujme zvoliť si praktický a pekný hrnček! A to vás urobí úsmevom ...

Soliflore a kvety, len tak pre zábavuVzácny okamih, ktorý ocenia všetky páry, raňajky v posteli sú tiež príležitosťou na šírenie posolstva, správy o láske. A čo by mohlo byť lepšie ako improvizovaná kytica kvetov na vylepšenie tejto intímnej zátvorky? Toto grafické zinkové soliflore bude mať najkrajší efekt, aby bolo umiestnené priamo na poličku alebo na nočný stolík! Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať peknú kvetinu! Drobné dotyky, ktoré to všetko robia: nezabudnite napísať aj malé slovo lásky, ak pripravujete prekvapivé raňajky pre druhú polovicu. Môžete tiež otvoriť okná a vychutnať si spev vtákov (ak to počasie dovolí) alebo si dať nejakú relaxačnú hudbu. Všetky výhovorky sú dobré na zavesenie v posteli celé hodiny a hodiny ...

Tkanina na zachytenie poškodeniaTo je všetko, váš zásobník je konečne pripravený. S hrdosťou si ju privlastňuješ k srdiečkam a pohodlne si sedíš vedľa neho. Až na to, že si vychutnáte svoje prípravy, dáte omrvinky všade na plachty. A treba povedať, že nie je nič nepríjemnejšie ako opustiť posteľ, keď ste veľmi teplo. Pre úspešné raňajky v posteli - bez toho, aby ste vstali - nezabudnite na posledné príslušenstvo v tomto zozname: čajový uterák. Aj keď to jeho názov nechce, môžete to byť štýlový doplnok. Najmä ak je to v kuchyni zavesené na dôkazoch ... Zostáva len pre nás prajem prebudenie tak príjemné ako chamtivé!Komentáre:

 1. Kakinos

  Myslím, že robím chyby. Som schopný to dokázať. Napíšte mi do PM, hovorí to s vami.

 2. Vokazahn

  Áno, rozumiem ti.In it there is something also to me it seems an excellent thought. Súhlasím s tebou.

 3. Englbehrt

  This is the excellent variant

 4. Jader

  Pozoruhodné posolstvo

 5. Mukasa

  This is the precious coin

 6. Kazrashakar

  Aká zvedavá otázkaNapíšte správu