Informácie

Nakupovanie zeleniny pre všetkých záhradníkov

Nakupovanie zeleniny pre všetkých záhradníkov

S krásnymi dňami má človek iba jednu túžbu: využívať svoju záhradu, pestovať ju a pestovať zeleninovú záhradu. Od kvetináčov po kvetináče, cez zeleninovú škvrnu alebo skleník, bez zabudnutia držiakov kvetináčov pre interiér a ďalšie záhradnícke náradie, priniesli sme vám všetky náležitosti záhrady! Či už ste odborníkom v odbore alebo nemáte zeleného palca, nevyhnutne nájdete to, čo hľadáte ... Nepochybne budete v tejto oblasti najvybavenejší!

Základné kvetináčeKaždý záhradník hodný názvu má kvetináče od tuctu. A áno, ak ste vášnivý, nepočítate! Mať na výber je však predovšetkým to, aby sme si mohli vybrať kvetináče vhodné pre potreby každej rastliny. Kvety nemusia nevyhnutne vyžadovať rovnaké životné podmienky ako malý strom. Veľkosť a tvar kvetináča podmieňuje životnosť vašej rastliny. Preto by ste sa pred výberom mali dozvedieť viac o výživových potrebách rastlín. Potom stačí len vybrať model, ktorý vyhovuje vašim potrebám ... Nie je to zložitejšie!

Sadenice na balkón alebo terasuTo, že žijete v meste, neznamená, že nemôžete záhradu! S kvetináčmi je ľahké pestovať kvety, rastliny a aromatické byliny. Nie je nič také ako vytvoriť malú mestskú záhradu a rozžiariť jej exteriér. Na zavesenie alebo zavesenie na drevo, kov alebo plast ... Ste na výber. Dobrá správa? Na používanie kvetinových krabíc nepotrebujete nevyhnutne balkón! Systém Windows ich tiež dokáže prispôsobiť. Musíte si len vybrať upevňovací systém prispôsobený vašej okennej parapete!

Podpery pre drevené hrnceVšimnite si všetkým, ktorí majú exteriér: rebríky ako podpora vašich rastlín, to je veľký trend tejto chvíle! Prečo drevo? Pretože nie je nič viac vhodné pre vonku! Ale predovšetkým preto, že je to nadčasový prírodný materiál, ktorý sa prispôsobuje všetkým štýlom záhrady. Vskutku, s drevom si môžete byť istí, že urobíte správne rozhodnutie! Pokiaľ ide o formu, čas uplynul, keď pestovatelia neboli nič iné ako veľké obdĺžnikové vane. Dnes sa znovuobjavujú a majú viac atypických a modernejších foriem. Od rebríkového modelu po stojaci model, prechádzajúci sadrokartónom alebo nástenným zakladačom už nevieme, kam sa obrátiť!

Záhradné skleníkyDá sa povedať, že na papieri nie je záhradný skleník sen. Ak je však dobre vybavený, môže sa ukázať ako samostatná miestnosť, útočisko mieru. Ako? Vybavením časti skleníka ako relaxačného kúta prídete a užite si túto vegetačnú atmosféru s dobrou knihou a čajom! Cieľom je, samozrejme, pestovať zeleninovú záhradu. A z tohto dôvodu si musíte zvoliť skleník, ktorý vyhovuje vašim rastúcim cieľom. Skleníkový tunel, skleníkový podvozok, drevený alebo hliníkový skleník ... Ste na výber! Aby ste vám mohli ponúknuť zelený kútik hodný botanického skleníka, viete, čo musíte urobiť!

Veľké kvetinové krabičkyPriatelia záhradníci, nič vás nenaučíme: výber kvetinovej skrinky nie je taký triviálny, ako by ste si predstavovali. Opäť musíte poznať minimum rastlín, aby ste im mohli ponúknuť primeranú nádrž bez toho, aby ste poškodili ich rast. Ak kvety potrebujú priestor na šírenie svojich koreňov, mali by ste si vybrať veľký kontajner. Naopak, plytké kvetináče pôjdu dokonale na sezónne kvety alebo cibuľové rastliny. Otázka logiky určite, ale nie vždy zrejmá. Neváhajte a prispôsobte si svoje koše, pridajte farbu, kolieska (...) všetko je povolené! Čo robí váš exteriér kvetom so štýlom a účinnosťou ...

Základné kanvyAko nevyhnutný doplnok pre záhradníka sa konvica stala symbolom záhrady. Toľko, že je dnes dekoratívnym objektom samo o sebe. Vzhľadom na svoju primárnu funkciu - funkciu zavlažovania - nájdeme modely s rôznym využitím. Spomedzi nich môžeme uviesť postrekovač na rastliny, ktoré vyžadujú veľmi málo vody, alebo modely s zavlažovacou hlavou alebo bez nej pre kvetináče a iné veľké plantáže. Zavlažovacia kanvica sa napriek tomu neobmedzuje na svoju hlavnú funkciu. Môže byť tiež odklonený ako kvetináč pre originálny a rustikálny interiér (alebo exteriér) dekorácie!

Zeleninové štvorčekySnívate o zeleninovej náplasti bez toho, aby ste vynaložili príliš veľa úsilia? Zeleninová náplasť je pre vás! Je to skutočne skvelý spojenec, ak chcete pestovať svoje ovocie a zeleninu bez toho, aby ste museli obrábať pôdu. S tým už nie je potrebné kopať alebo kopať zem. A pretože dobrá správa nikdy neprichádza sama: zeleninová záplata je ideálna pre malé priestory. Predstavujeme si to rovnako na záhrade ako na terase alebo balkóne. Pochopíte, že rastlinná škvrna je ideálna na spoznávanie radosti záhradníctva bez záhrady!

RastlinyPo kvetináči, aby miesto pre pestovateľov! Rozdiel? Kvetináče majú na rozdiel od vodotesných kvetináčov drenážne otvory. Inými slovami, kvetináče sú vhodnejšie pre vnútorné použitie, pretože umožňujú zalievanie kvetov bez toho, aby všade dávali vodu! Z hľadiska pohľadu je tu niečo pre každého: keramika pre fanúšikov ručne vyrábaných dekorácií, záves pre milovníkov bohémskeho štýlu, tvar bicyklov pre viac atypických priestorov, jasný pre fanúšikov moderného dizajnu ... Každý štýl dekorácie, kvetináč!