Užitočný

Výzdoba preberajú komické postavy

Výzdoba preberajú komické postavy

Trend BD pozostával zo živičných figurín s obrázkom superhrdinov. Dnes investuje dom do podoby samolepiek, tapiet alebo kresla ... Dešifrovanie.

Znaky definujú štýl

Trend BD umožňuje vytvoriť niekoľko štýlov. Veľké klasiky ako Asterix, Boule a Bill alebo Lucky Luke, v samolepkách z filmu Okolo múru dodá detskej izbe štýl. Postavy prinesú do interiéru hravú a detskú poznámku. Slávny americký komiks 50. rokov, kde svalnaté superhrdiny ako Iron Man, Spider alebo Hulk ... často dodávajú dekorácii retro dotyk a farebný nádych. Pokiaľ ide o Mangá, ktoré predstavujú skutočnú populárnu kultúru v Japonsku , sú skutočným hitom vo veku 15 - 25 rokov. Prílišné postoje, onomatopoeie spojené s výrazmi a prehnané rysy, sa odvolávajú na „adolescentov“. Wahoouuuu!

Trend, ktorý sa hodí všade v interiéri

Či už v obývacej izbe s obrazom, v spálni s kreslom alebo dokonca na záchode s nálepkou na malé ozdobné mrknutie, Trend BD dodáva jeho interiéru osobitý nádych , Jeden z priekopníkov, ktorý priniesol komiksy do výzdoby, bol Jean-Charles De Castelbajac , Od 60. rokov návrhár integroval všetko do svojho kreatívneho vesmíru, popových a farebných postáv z karikatúr. Máme radi jej čiernobiele tapety zložené z japonských tabúľ Mangas. A dokonca išiel tak ďaleko odviesť slávneho Toile de Jouyho , Tým, že držal bukolické postavy symbolické pre túto tkaninu, hral dialóg pridaním bublín, vďaka ktorým diskutovali ako komické postavy.

Výber stredobodu

Upozorňujeme, že dekorácia BD je vizuálne veľmi silná. Pri jeho zneužívaní hrozí riziko poškodenia požadovaného účinku a namiesto toho vizuálne zaplníte izbu. Preto je výhodné používať ho šetrne na dobrú dávku.