Užitočný

Dajte radosť na toaletu

Dajte radosť na toaletu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Správne farby

Toalety, ktoré boli dlho zanedbávané, sú teraz plnohodnotnou miestnosťou, v ktorej sa prejavuje aj túžba po dekorácii. Malá miestnosť venovaná organickým potrebám musí podporovať pokoj. Ak je to možné, znížte ich čiernobielo a harmonizujte sanitárne zariadenie s povrchovou úpravou stien. Farby od sivobielej po sivú sú vítané, ak sa vám páči triezvosť. Na „zahriatie“ atmosféry vsaďte na eleganciu farebného odpruženia, ktoré stlmí svetlo. Ak chcete vytvoriť teplejšiu atmosféru, neváhajte sa rozhodnúť pre farebný náter. Toalety sú miestom, kde sa zdržiavame: nič nebráni zdobeniu stien zavesením obrázkov alebo lepením zábavných tapiet!

Odtiene, ktorým sa treba vyhnúť

Vo všeobecnosti sa vyhnite hnedým, ktoré vám môžu spôsobiť nepríjemné alebo čierne vynútenie depresie. Ak sú vaše črevá lenivé a majú sklon izolovať sa viac, ako je rozumné, nevkladajte do nich modrú alebo bielu farbu.Komentáre:

 1. Curtice

  Prijímam to s potešením. In my opinion, this is relevant, I will take part in the discussion. Spoločne môžeme prísť k správnej odpovedi. Som si istý.

 2. Zulkinris

  páči sa mi táto téma

 3. Fenrigal

  Problém som vylúčil

 4. Lufian

  This entertaining message

 5. Valkoinen

  All above told the truth. We can communicate on this theme.

 6. Shaktisar

  I consider, that you are not right. I am assured. Write to me in PM, we will communicate.Napíšte správu