Užitočný

Interiérový dom

Interiérový dom

Už 12 rokov pracuje Gérard Bruneau, vášnivý pre krásu, sublimovať interiéry parížskych domovov. Bývalý stolár, ktorý vytvoril svoju spoločnosť „Interiérový dom“, aby uspokojil potrebu jedinečnosti a praktickosti domovov Ile de France. Využili sme návštevu jeho najnovšieho projektu obnovy, aby sme pochopili jeho inšpirácie a pichli jeho tajomstvá interiérových dizajnérov.

Ako vizuálne zväčšiť priestor?© Domov interiéru Bez toho, aby sa dotkol štvorcových metrov, návrhár vysvetľuje, že jeho prvou úlohou je vizuálne zväčšiť priestory. Odstránením oddielu, chodby okamžite získate jas. Vo svojom poslednom projekte neváhal odstrániť časť kúpeľne, aby sa zväčšil vchod a pridal úložný priestor.

Kúpeľňa špecialista© Interiérový dom Predtým, ako sa stal interiérovým dizajnérom, bol Gérard Bruneau špecialistom na predaj a inštaláciu kúpeľní. Nevyhnutný kus, ktorý má rád praktický, elegantný a zameraný na veľkosť sprchovacej kabíny. Podstatným prvkom je podľa neho dobrý pocit.

Profesionál, ktorý myslí na všetko© Interiérový dom Gérard Bruneau sa popri svojich skúsenostiach a know-how obklopil tímom odborných zamestnancov v stavebníctve. Poskytuje úplné a transparentné citácie a odporúčania. Od plánov až po posledný krok, tento návrhár interiérov premýšľa o všetkom a ponúka vysoko kvalitné služby.

© Interiérový dom Gérard Bruneau je vďaka svojej vízii priestoru, vkusu a serióznym partnerom dôveryhodným profesionálom, ktorého ocenili mnohí majitelia. Kontakt: Interior's Home by Gérard Bruneau Telefón: 06 14 34 57 54 E-mail: [email protected] Webová stránka: interiorshome.fr