Informácie

Sladký domov: dekorácia cukroví

Sladký domov: dekorácia cukroví


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Potešenie očí nadovšetko

Kto hovorí, že gurmánska výzdoba hovorí chutné farby. Neváhajte a odvážte sa žiarivé a krehké farby, ktoré prebudia vaše želania! Kandizovaný ružový, paradajkový červený, pistáciový zelený alebo citrónový žltý je viac ako kedykoľvek predtým obhajovaná. Ikea vo svojej novej kolekcii ponúka nočný stolík a nízky kus nábytku v lakovanej citrónovožltej farbe, ktorá okamžite pridá pep a pozitívnu energiu do každého interiéru. Zamyslite sa aj nad nálepkami. V spoločnosti Domestic vytvorili skupinu s názvom "Pečivo a makaróny", Vo forme čokoládových mníšok, malinových šišiek a šľahačky košíček potešíte interiér! Tiež chytrý na Idzif. Vsádzajú na nálepku "Recept" Formát XXL na stenu v kuchyni. Preto je nemožné vynechať cesto z palacinky, preto máte recept pod nosom!

Sladkosť: nulové kalórie

Dôležitá je tiež veľkorysosť tvarov a mäkkosť materiálov. Obľúbené zakrivené línie, mäkké tkaniny výberom napríklad hlbokej zamatovej pohovky so zaoblenými čiarami alebo ultra mäkkého hruškového beanbagu od spoločnosti Sacco. V duchu marshmallow používajte a zneužívajte vankúše všetkých veľkostí v tučných farbách. Stavte napríklad na bubnové vankúše od spoločnosti Fly, zaručene nízke ceny. Návrhárka Marie Leblon vás prevedie pocitmi oslovením detských spomienok. Vráti misku „pastilky“ na pôvodné miesto, ktoré môžete posúvať po svojom dome. Kandizovaný ružový, čokoládový, čierny sladké drievko ... možno ho použiť ako osmanskú izbu v detskej izbe alebo ako prílohu v záhrade.

Vône evokujúce atmosféru

Gluttony tiež prechádza zápachom premýšľajte o sugestívnej vôni miestnosti. Voňajte svoj interiér lahodnou vôňou čaju a perníkov z umeleckého parfumu. Príroda a objavy s cukrovinkami „Pikantné potešenie“ so škoricovými vôňami alebo „malé jesenné občerstvenie“ so sladkými a chutnými tónmi rozprestierajú teplo a hebkosť v dome. A prebudite vašu chuť k jedlu sprejmi alebo kyticami s vanilkovým alebo santalovým drevom z Artcade.

Teraz sa dostaňte na svoje vidlice!

Gluttony tiež prechádza miestami, ktoré povzbudzujú chuťové poháriky. Čajovňa Ladurée na Champs Elysées, známa svojimi vynikajúcimi makarónmi, má nový, modernejší a mestský štýl. Vysnívaný vesmír inšpirovaný motýľom, ktorý sa tvaruje s kreslami podobnými chryzalisu, farebným sklom voštinovým voskom a strednou tyčou zo sklenenej živice. Sme ďaleko od tradičnej čajovne v štýle Napoleon III! Panel má tiež novú ponuku. Môžete ochutnať napríklad vynikajúci záhradný šalát s bretónskym homárom, hľuzovkami alebo kačacou foie gras a samozrejme zabudnúť na slávne makaróny! Ladurée - 13 rue Lincoln - 75008 v ParížiKomentáre:

 1. Tozil

  I'm already using

 2. Zuberi

  Myslím, že sa mýli. Som schopný to dokázať. Napíšte mi do PM, diskutujte o tom.

 3. Masilo

  Sympatický nápad

 4. Byme

  Interesting theme, I will take part.

 5. Tobar

  Who to you it has told?Napíšte správu