Užitočný

Dekoratívny trend: zobrazujeme úložný priestor!

Dekoratívny trend: zobrazujeme úložný priestor!

Kovové košeSkladovacie boxy a koše? Nikdy nemôžete mať dosť! Obzvlášť, keď môžete ukladať všetko a čokoľvek.

Zamilovali sme sa malé kovové koše, V kuchyni môžu uchovávať poháre, korenie, múčne vrecká a mnoho ďalších. V kúpeľni môžu kombinovať kozmetické výrobky a líčidlá. Koše, usporiadané na stole, môžu byť užitočné na uskladnenie kancelárskych potrieb a iného kancelárskeho príslušenstva. Stručne povedané, vždy ich považujeme za užitočné!

Aké štýly dekorácie? Škandinávske, priemyselné, vidiecke, ... Tieto rozkošné koše prispôsobiť sa každému interiéru!

Drôtená kovová mriežkaChcete ušetriť miesto s úložiskom? To je to, čo umožňuje táto stena mriežky ! Môžete na to zavesiť všetky svoje malé veci.

V kuchyni ju môžete použiť na zavesenie riadu, kvetináčov s aromatickými rastlinami a kariet receptov podľa tejto inšpirácie. V kancelárii sa dá použiť na ukladanie papierov, ceruziek a iného príslušenstva na vytvorenie organizátora kancelárie.

Správny nápad? Pretože sa pripája k stene a vystavuje sa názorom každého, zvážte pridanie niekoľkých fotografií alebo ilustrácií, ktoré oživia a prispôsobia vašu novú dekoráciu steny! taký nálada, pravidelne vymieňajte fotografie podľa svojej nálady a ročných období!

Drôtené kovové bočné stolyS rastúcimi škandinávskymi trendmi sa výzdoba zameriava na to podstatné. Je to jednoduché a elegantné, ale predovšetkým praktické a funkčné.

Bočný stolík je perfektný príklad. Vlajkový nábytok škandinávskej výzdoby je nábytkom 3 v 1. Na jednej strane slúži ako príležitostný stôl v obývacej izbe ako v spálni. Potom sa dá pomocou zdvíhacieho zásobníka použiť na skladovanie. A nakoniec, je to dekoratívny predmet sám o sebe, ktorý zvádza svojimi čistými líniami a pastelovou farbou. Môžeme len prasknúť!

Čo tam skladujeme? Mäkké prikrývky a útulné vankúše! Pretože ich vidíme prostredníctvom kovovej podpery, nič také ako priťahovanie očí a propagácia útulný a teplý dekor !

Vešiak na šatyPochopili ste, že v tejto chvíli je upratovanie odstránené. Dokonca aj tie najnáročnejšie usporiadania sú zobrazené na ich najjednoduchších zariadeniach. Rovnako ako vešiaky na oblečenie, ktoré vám umožňujú vytvárať otvorené skrinky!

Jeho drevená polica vám umožní uložiť všetky svoje topánky. A pretože už neskrývame svoje veci v skriniach, môžete hrdo vystaviť tašky a ďalšie doplnky v blízkosti stojana na šaty!

Ako to prijať? Vo vstupnej hale nastavuje tón pri príchode a slúži ako stojan na kabáty. V jednej spálni dáva charakter a vytvára šatňu hodnú najkrajších obchodov pripravených na nosenie.

Pompoms skladovací kôšAk sa vám páči bohémsky dekorácie, nevyhnutne máte radi tkané koše. Je to dobré skladovacie koše sú modernejšie ako kedykoľvek predtým. Jednoduché alebo vzorované sa hromadí vo všetkých izbách domu.

Máme radi modely thajského koša s malými farebnými pompoms, Ideálne do detskej izby, ale nielen ... Predstavujeme si tento kôš toľko v rodičovskej izbe ako v ženskej kancelárii alebo dokonca v obývacej izbe! A okrem funkcie ukladania ju môžete použiť aj ako kvetináč na predstavenie veľkej rastliny! Aké miesto teda nájdete vo svojom interiéri?

Kovové skladovacie policeMilovník historických a priemyselných dekorácií, ktoré si zamilujete tento typ skladovacej police, Je navrhnutý z kovu a je vyrobený z hlbokých skriniek, ktoré umožňujú vidieť všetko, čo ste doň vložili. Pretože to je to, o čom je trend: hrdo zobrazovať všetky vaše veci a nechať vašu osobnosť nahliadnuť cez dekor a každodenné predmety.

Dobrá správa? To vás núti upratať a usporiadať váš interiér na minimum, aby ste nevyvolávali dojem života v radostnom bazári!

Naše rady týkajúce sa dekorácie : vložte poličku do vchodu na uloženie obuvi a tašiek, do miestnosti na oblečenie, do kancelárie na archiváciu všetkej dokumentácie alebo do kuchyne na uloženie korenín, riadu a riadu!

Plátenné košeSkončíme opäť malými košmi! A budete rozumieť, že sú neoceniteľnými spojencami pre skladovanie domu! Ak chcete zmeniť tkané koše, ponúkame vám tento krát Plátenné koše, Vďaka svojim grafickým vzorom prinesú do vášho interiéru trochu veselia. Pevné rukoväte zaisťujú pevnosť a robustnosť a umožňujú vám vziať ich okolo domu.

Dokážeme si ich dokonale predstaviť v kúpeľni alebo v spálni!

A v kúpeľni, prečo ich nepoužiť na štýlové ukladanie toaletného papiera? Neexistuje žiadny dôvod, prečo by najmenšia miestnosť v dome nemala merať voči ostatným, mala by tam byť?