Ostatné

A ako vo Švédsku?

A ako vo Švédsku?

Poznám niektoré z nich a presnejšie (pozri stranu 842 knihy „Merci pour le chocolat“ od Šalimu), ktorí by šli tak ďaleko, aby sa zavesili na bielizeň, aby nemuseli žiť deň bez sušičky pod pod zámienkou, že majú tri deti a že vo Francúzsku nie je možné sušiť bielizeň za súčasných klimatických podmienok. Ako teda nepreukázať solidaritu so švédskou gazdovskou Umea, povedzme jej pani Ida Svensson, ktorá musí žiť túto drámu asi 365 dní v roku, pretože v auguste je teplota okolo -12 ° C v januári? Chudák Madame Svensson! Okrem toho nemôže ani vziať svoju loď!

Na druhej strane, pani Ida Svensson je už vysoká, blondínka a švédčina, môže si trochu zahryznúť, aby si vysušila šaty! Dospel som však k názoru, že Madame Ida Svensson musí nevyhnutne poznať polomer na strane sušiča, pretože bez tohto zariadenia by musela svoje šaty obliecť na páčidlo. Okrem toho Švédi prišli k rovnakej úvahe: „Ahoj, chlapci, glaglagla *, nezistíte, že poznáme oddelenie v bubnovej sušičke? Po úraze na módu a nábytok sú pripravení nás kúpiť čokoľvek! “. Han! Zrazu si to uvedomím! Švéd nás chce znova napadnúť, vikingskú elegantnú verziu: po móde a nábytku zaútočí na trh so sušičkou. Ale kde sa to zastaví? Mali by ste vedieť, že vo Švédsku je móda v sušiarni. Šatník, ktorý vyzerá ako chladnička a umožňuje vám sušiť bielizeň z práčky, ale tiež sušiť vonkajšie oblečenie, keď sa vrátite z práce, na prechádzku do lesa alebo na deň lyžovania. Švédska spoločnosť Podab sa rozhodla predať vo Francúzsku nový model pre jednotlivcov.

K dispozícii je aj čierna verzia. Spoločnosť nás uisťuje, že so svojím viacúčelovým vzhľadom môžete integrovať túto sušičku kdekoľvek u vás doma. Napríklad medzi dvoma skrinkami Ikea! Jeho kapacita je 4 kg a doba sušenia je približne 100 minút pri 60 ° C. K dispozícii od októbra 2008 sa bude predávať za cenu 995 EUR.