Užitočný

Zelená stena doma!

Zelená stena doma!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zistite, ako bez schodov obliecť schodisko inštaláciou mini-záhrady, ktorú môžete meniť v priebehu ročných období ...

Budete musieť ...

, 7 alebo 8 zinkových kvetináčov s priemerom 10 až 12 cm. Vŕtačka (s vrtákmi s priemerom asi 4 mm). Nástenné sviečky (1 na hrniec), ktoré sa vyberajú podľa povahy steny. Otvorte čapy skrutiek (1 na hrniec). 1 rastlina na kvetináč. Ceruzka. skrutkovač

RealizácieUmiestnenie kvetináčov

Určite umiestnenie každého hrnca na stene. Pomocou ceruzky si poznamenajte miesto, kde spočíva rukoväť, kde budete musieť vyvŕtať otvor v stene (pozri obrázok vyššie). Neváhajte a požiadajte o pomoc niekoľkých rodinných príslušníkov, aby ste mali prehľad o svojej budúcej inštalácii.

Inštalácia

Pomocou vŕtačky vyvŕtajte do steny hĺbku 3 alebo 4 cm na každom predtým identifikovanom mieste. Vložte hmoždinky do otvorov a skrutky s okom úplne zaskrutkujte a otvorte smerom nahor. Rukoväť hrnca vložte do háčika. Ozdobte každý hrniec rastlinou podľa vášho výberu.

Valériein tip

Rozhodli sme sa obliecť stenu orchideami, ale môžete si zvoliť aj iné druhy rastlín, napríklad závesné, ako je brečtan. Vo všetkých prípadoch ich nechajte v plastovom hrnci, aby ste ich nezaťažili hlinenou nádobou, ktorej hmotnosť by mohla ohroziť vašu inštaláciu! Výňatky z knihy D & Co La Recover, vyrobené v redakčnej spolupráci Marie Vandittelli. © 2008, Hachette Livre (Hachette Pratique) - M6 Éditions. © Cyril Plotnikoff / M6Komentáre:

 1. Gardami

  Wait ...

 2. Chayton

  Tieto užitočné veci sú rôzne)) karoch prikona

 3. Nessan

  Excuse for that I interfere... I understand this question. Poďme diskutovať.

 4. Afif

  Congratulations, what a great message.

 5. Tujar

  In my opinion it is not logical

 6. Zacchaeus

  Your opinion is usefulNapíšte správu