Tipy

Vytvorte si kovovú trivetu sami

Vytvorte si kovovú trivetu samiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zariadenie

2 plastové fólie Nožnice Drôtené pletivo (15 x 15 cm) s veľmi jemnou sieťou (2 x 4 mm) 81 podložiek (Ø 16 x 5 mm) Lepidlo 1 priehľadná silikónová trubica (pre sanitárne zariadenia) Papierová utierka

Realizácie

10 'Príprava rôznych prvkov

Pred pracovnú plochu položte plastovú fóliu. Nožnicami vyrežte štvorec s rozmermi 15 x 15 cm v jemnej mriežke. Podložky odmastite mydlom. Naneste lepidlo tak, aby dobre zaplombovalo vnútorný otvor každej podložky.

20 'Usporiadanie podložiek

Naneste malé množstvo silikónu do jedného z rohov oka. Položte podložku na hornú časť (tvár chránenú lepidlom na vrchu), vyvíjajte tlak tak, aby silikón pevne priľnul k podložke. Umiestnite deväť podložiek do nasledujúceho rohu. Tento riadok opakujte deväťkrát. Dajte pozor, aby podložky vyčnievali 1 milimeter od okraja siete. Silikónové škvrny utierajte pomocou papierových utierok.

Usporiadanie podložky

2 'Opatrenia, ktoré sa majú podniknúť

Posuňte trivetu na novú čistú fóliu z plastu. Nechajte ho dobre vyschnúť, rešpektujte časy uvedené na silikóne, ktorý ste použili.

8 'Dokončiť

Orežte sieťku na chrbte a pod každú podložku naneste silikónové matice. Nechajte to dobre vyschnúť.

Rada

Neváhajte a vyberte si silikón: skutočne vyberte produkt, ktorý je odolný voči vode, ideálne je silikón v skúmavke s objemom približne 200 mililitrov, ktorý sa používa na spoje v kúpeľniach alebo kuchyniach. , Tieto výrobky by sa mali prednostne používať mimo alebo v dobre vetranej miestnosti. 20 Kovové a drôtené predmety © éditions Flammarion, 2004