Užitočný

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť v škandinávskej výzdobe

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť v škandinávskej výzdobe

Ak sa chcete zabaliť do hebkosti a tepla, osvojte si čaro ďalekého severu so škandinávskou výzdobou. Útulný a ekologický štýl, ktorý spĺňa veľmi špecifické kódy. Aby ste sa nemýlili, choďte okolo pascí!

Nevyberajte obyčajný nábytok

Drevo, jedna z veľkých charakteristík škandinávskeho štýlu, ktorý je ódou k prírode, do lesa. Materiál, ktorý vnáša do tohto trendu všetko teplo a jedinečnosť. Vyberte si nábytok z masívneho dreva, ako je borovica, breza, ktorý bude zobrazovať elegantné, ale moderné tvary. Dizajn, funkčný, tento škandinávsky nábytok by mal byť tiež svetlý, pretože ďalšou zvláštnosťou škandinávskeho štýlu je jas. Vyhoďte teda všetok tmavý nábytok a dajte hrdosť na blond odtieňom.

Nevkladajte dlaždice

Vždy v rovnakej logike ako nábytok, stavte na svetlú drevenú podlahu, ktorá doplní teplého ducha štýlu a vráti krásne svetlo. Ak si želáte, môžete vtlačiť svoju atmosféru do kúpeľne tak, že sa rozhodnete pre obložené steny, ktoré dodajú vašej miestnosti vzduch zo sauny.

Nezabudnite na dekoratívny aspekt

Ak chcete zdôrazniť svoj škandinávsky štýl, stavte na veľké drevené stoly, stoličky v rovnakom duchu. Na symbolických dekoratívnych predmetoch, ako sú napríklad sviečky, sviečky, vlnené alebo kožené koberčeky. Prikrývajte postele, pohovky prikrývkami. Vyberte si vankúše, ktoré zobrazujú geometrické alebo organické vzory a sú vo výrazných farbách, ako sú zelená, žltá, červená alebo dokonca hnedá. Pre vaše záclony uprednostňujte priehľadnosť, aby ste zachovali všetok jas potrebný na vylepšenie vašej izby. Výzdoba, ktorá zahreje a zvýrazní váš štýl. Svetlo je tiež jedným zo základných bodov tohto trendu, neváhajte ozdobiť svoje kúsky stojacích lampičiek, malých lámp a iných svetelných bodov, ktoré zdôraznia jedinečný charakter vašej dekorácie.

Neprijímajte žiadnu farbu

Ak chcete zachovať súlad s vaším štýlom, rešpektujte jeho farebné kódy, ktoré sa točia okolo béžovej, bielej, hnedej, ale ľahkej. Môžete si však zvoliť teplejšie farby, ako je červená alebo zelená pre vaše textílie: obliečky na prikrývky, plachty, čajové utierky, obrusy, obrusy. Objavte výber škandinávskych dekorácií a nábytku od odborníkov na déco.fr Kliknite tu, aby ste ho objavili. Viac ako 2000 produktov ponúkaných na trendy škandinávske dekorácie za nízke ceny.