Komentáre

Mamin rozhovor: Poulette Magique

Mamin rozhovor: Poulette Magique

Po našom vynikajúcom rozhovore s Evou z blogu Mini Reyve je odpoveď na náš rozhovor s mamou Cécile - alias Poulette Magique. Cécile bloguje koncom roku 2009 na Poulette Magique, kde objavujeme jej svet prostredníctvom svojich detí, dekorácií a lístkov pre domácich majstrov. Zberateľská mama, ktorá nám ukazuje svoj svet na fotografiách a dobrom humore! Aký je pre vás najlepší darček k Dňu matiek, ktorý by ste mohli dostať tento rok (alebo budúci rok, ak to vyžaduje čas)? Bol by som rád, keby moja dcéra bola ručne vyrobená fotoalbum / suvenírová kniha. Jeden sme začali tento rok, je to druh darčeka, ktorý si vyžaduje čas, ale udržujeme si celý život, pretože je plný spomienok.

Notebook, v ktorom uchovávame veľa každodenných vecí - a pekné fotografie polaroidov Najhorší dar, aký vám môžeme dať? Oblečenie. Môže sa to zdať čudné, ale z hľadiska oblečenia som dosť ťažký, milujem šetrné obchody, vintage šaty a zrazu, keď mi ponúknu šaty, vždy mám určité obavy! DIY úroveň detí, a my poznáme ich schopnosti v tejto oblasti, aký je SVET, ktorý by vám mohli ponúknuť (aj keď to pochádza z ich malého srdca plného nádeje)? Impozantný dar, veľmi impozantný. Keďže mám rušný dom, nebudem vedieť, kam ho umiestniť, a budem ho musieť donútiť, aby zmizol v časoprostorovej chodbe, trochu ako drevená palička IMMENSE, ktorú som mal minulý rok. A najlepšie? (najchladnejšie / praktické / najkrajšie detské dielo)? Milujem domácich majstrov vo farebnom piesku, považujem ich za príliš roztomilý a v závislosti od kontajnera môže byť vykreslenie super cool.

Sme takým fanúšikom tohto kvetináča pre kutilov pre domácich majstrov, ktorý ponúka Cécile! Čo by ste odporučili učiteľovi na tento rok v Deň matiek? To je dobré, pretože môj priateľ je učiteľ a my sme spolu premýšľali o projekte pre jeho študentov (má najmenších od 2 do 4 rokov). Mysleli sme na to, aby sme si vyrobili obal, ktorý by okolo čokoládovej oblátky prispôsobil (aby sme si boli istí, že sa bude páčiť mamičkám!). A vyrobím šablónu balenia s prázdnymi priestormi pre deti, aby ju mohli nakresliť. , Ak budem mať čas, nahrajem ho tiež na svoj blog! Ste mama, musíte mať pri tejto príležitosti vytvorené nejaké darčeky ku Dňu matiek ... Čo bolo lepšie? Moja dcéra bude mať 5 rokov, takže tento rok to bude môj druhý Deň matiek a prvý bol obzvlášť „špeciálny“. Zrazu sú pozornosťou mojej dcéry, ktorú milujem, keď mi ponúka kyticu kvetov zozbieraných v záhrade! A najhoršie? Drevená palica alebo skôr vetva ponúkaná bez váhania minulý rok. Ah a ako bonus boli priehľadné gule naplnené bavlnou. Myslím, že učiteľka vyskúšala skôr ... koncepčný darček, inak ani netušila, a využila príležitosť na vyčistenie záhrady recykláciou vetiev! A čo si s tým urobil? Sedia dobre v obývacej izbe alebo „oops, zlomilo sa to“? Použil som koncept časoprostorovej chyby a napodiv nemám žiadne skoky ... A navyše máte nejaké spomienky na kutily, ktoré ste dali svojej mame, keď ste boli malí? Áno, pamätám si, ako som mu robil obrázky z farebného piesku (lepidlom, ktoré vonelo tak silno, že mám v pamäti stále výrazný zápach), pamätám si tiež, že som našil ponožku v tvare psa a darček z koláčového grafu. Nakoniec niektoré DIY, ktoré teraz vidíme, sú iba interpretáciou tutoriálov, ktoré sme pripravili ako deti, sú práve aktualizované, techniky, ktoré sa nemenia, ale prispôsobujú sa našej generácii.

Cécile je zberateľ: môžeme vidieť veľmi malú časť jej zbierky historických kamier Aká je najlepšia rada, akú by ste od svojej mamy mohli dostať, úroveň a / alebo organizácia každodenného života rodiny? Moja mama mi nikdy nedala príliš veľa rád o zdobení alebo o tom, ako by som sa mal usporiadať so svojou rodinou. Vychádzame veľmi dobre, ale máme veľmi odlišnú víziu dekorácie a ja som omnoho viac znepokojený ako ona. Na druhej strane mi vždy verila v moje rozhodnutia, či už pre moju prácu, vzdelávanie mojej dcéry, môj spôsob života, viem, že tam bude pre mňa. Povedal by som, že jeho najlepšou radou je, aby som bol vždy pri mne, aby ma vždy počúval, zablahoželal mi, podporoval ma, usmerňoval ma, ale vždy, bez toho, aby som sa vnucoval. Správa pre ňu? Ďakujeme, že ste tam vždy. Milujem ťa. Ak chcete nájsť Poulette Magique: - Jej blog: www.poulettemagique.com - Jej instagram: www.instagram.com/poulettemagique/