Užitočný

Ako pridať farbu do obývacej izby?

Ako pridať farbu do obývacej izby?

Modrá pohovkaModrá: jedna z najobľúbenejších farieb Francúzov! A z dobrého dôvodu sú farba oblohy a mora, modrá a všetky jej nuansy synonymom pokoja a pokoja. Vo výzdobe sa používa na upokojenie a zjemnenie interiéru. Nevyhnutne dokonale zdobia obývaciu izbu a pozývajú vás k úteku, keď sa ocitnete v strede tejto miestnosti: pohovka. Pre elegantný a nadčasový interiér sme zvolili tmavú (tmavo modrá alebo polnočná modrá). Pre škandinávsky interiér sa rozhodnite pre sivú modrú alebo pastelovú farbu. Tyrkysová a blankytová medzitým ponúka úplnú zmenu scenérie. A konečne, pre vintage dekor je nebeská modrá skvelým spojencom. Takže ktorá pohovka oblečená v modrej farbe prinesie do vašej obývačky čerstvý vzduch?

Ružové vankúšeKto povedal, že ružová bola gýčová farba? Aj keď je ženská a trochu romantická, ružová nemá dekoráciu. Pri správnom použití destiluje svoju pochúťku a prebúdza trochu smutné interiéry. A napriek svojej povesti sa kombinuje s mnohými inými farbami. Vďaka svetlým odtieňom sa ružová stáva odhaľujúcou farbou miestnosti. S tmavými farbami hrá ružovú hrubo. Na dekoráciu obývacej izby sa používa v malom dotyku na doplnky, ako sú vankúše. Dobrá správa? Existuje toľko odtieňov ružovej ako dekoratívne štýly! Prášková ružová pre škandinávsku výzdobu, stará ružová pre retro atmosféru, fuchsiová ružová pre ducha rock'n roll, pikantná ružová pre odvážny výsledok ... Ružová nás neukončila prekvapením!

Zelené beanbagChcete oživiť svoju obývaciu izbu prirodzenou farbou? Zelená je pre vás! V spojení so svetom rastlín, zelená - vo všetkých jej odtieňoch - umožňuje otvoriť interiér zvonku. Niet divu, že je to ultra trendový odtieň! Najmä preto, že symbolizuje dokonalú rovnováhu: ani studená, ani horúca, je to farba, ktorá prináša pozitívnu energiu do každej miestnosti v dome. Ak ju chcete jemne adoptovať, môžete začať malým sedadlom. Vyberte si khaki zelené beanbag, ak je vaša obývacia izba bohémsky šik. Ak máte viac severských dekorácií, rozhodnite sa pre vodnú zelenú alebo mandľovo zelenú váčku. A konečne, fanúšikovia exotických a tropických dekorácií nájdu svoje šťastie s intenzívnejšou zelenou, ako je zelená fľaša. Pridajte nejaké rastliny a váš interiér urobí Matkou Prírodou vládnucou!

Žlté kresloŽiadna farba nie je žiarivejšia než žltá. Jednoduchý žltý doplnok a váš interiér sa rozjasnia. Ak chcete prijať tento veselý tieň v obývacej izbe, vyberte si kreslo! Kreslo, ani príliš malé, ani impozantné, je ideálnou veľkosťou na pozvanie žltej do obývacej izby. Povzbudzujúca vôľa, žltá a všetky jej nuansy prinesú dávku dobrého humoru v tejto pohodlnej miestnosti. Pokiaľ ide o tvar kresla, vyberáme ho čalúnené a horčicové žlté pre obývaciu izbu s retro prízvukmi. Kyslá žltá a acapulco inšpirovaná, bude kreslo očarujúcim prínosom exotického interiéru. Je vyrobený z tkaniny a čistých línií a môže byť inštalovaný v severských alebo moderných interiéroch.

Farebné plagátyNechcete príliš investovať do nábytku? Rozhodnite sa pre farebné dekoratívne predmety! A plagáty sú jedným z nich. Sú k dispozícii podľa priania a štýlu vášho interiéru. Medzi farebným popom, prírodnou zelenou alebo dievčenskou ružovou, ste na výber. Doprajte si!