Komentáre

Priemyselný štýl pod mikroskopom

Priemyselný štýl pod mikroskopom

Priemyselné: renesancia

Zrod priemyselného štýlu siaha až do úpadku hutníckeho priemyslu v Spojených štátoch amerických koncom 60. rokov 20. storočia. V tom čase sa americkí umelci bez peňazí chopili príležitosti a prevzali nepoužívané továrne. Nachádzajú tu veľa opustených kusov nábytku, pre ktoré vymýšľajú nové použitie. Stánky sa stávajú stoly, výkonné lampy s kĺbovými ramenami rozsvietia svoje výtvory a kovové dosky a iný kovový šrot sa transformujú na ozdobné predmety.

Keď sa drevo a kov spoja

Výrobný nábytok, vyrobený do posledného obdobia, je vyrobený prevažne zo surovín a materiálov: kov, drevo, betón a koža. Tieto prírodné a priemyselné materiály spolu vytvárajú atmosféru tak autentickú ako priateľskú, ale predovšetkým predovšetkým modernú.

Priemyselný nábytok: terénny štýl!

Funkčné, estetické ...: ak nám nábytok a ozdobné predmety priemyselného štýlu priťahujú toľko, je to tiež preto, že ich absolútna triezvosť im umožňuje ľahko sa integrovať do akéhokoľvek interiéru, či už historických, škandinávskych, klasický alebo dokonca súčasný.Prezentuje spoločnosť La Redoute Interiors.