Tipy

Vstupné dvere: odvažujeme sa farebne!

Vstupné dvere: odvažujeme sa farebne!

Prvý dojem je často ten pravý. V každom prípade to hovorí toto! Keď sa u vás doma objaví cudzinec, prvé, čo uvidia, sú vaše predné dvere. A aj keď to zostáva významné, zlý pocit okamžite predurčuje výmenu, ktorá bude nasledovať. Už ste niekedy mali taký dojem? Ak by tieto dvere boli odrazom vášho spôsobu života a bývania, ako by to tak bolo? Matný alebo brilantný, triezvy alebo podrobný? Bolo by to bezchybné, alebo by čakalo na zafarbenie? A čo je najdôležitejšie, aká by bola farba, ktorá ju stelesňuje? Prichádzajúc každý deň, pripúšťaj, takmer si na to zabudol. A ak využijete letnú sladkosť na obnovenie verandy jej šľachtickým listom? Ak chcete vstúpiť do predných dverí, propagujte farbu!

© Gedeurfd V Belgicku sú domy Kristofa a Linde úplne pokryté pestrofarebnými drevenými dverami (projekt geDEURfd).

História dverí© Liliho blogFarebné dvere v Dubline, 100% originálne! Ak ste mali možnosť cestovať z Dublinu do Írska, možno ste si všimli túto zvláštnosť. Nie sú tam žiadne dvere ako jeho sused. A z dobrého dôvodu má každá osobitnú farbu! Toto dáva mestu kúzlo a s potešením si vieme predstaviť, ako môže vyzerať život v každom z týchto domov. O pôvode týchto farieb sa pretínajú rôzne populárne legendy. Niektorí hovoria, že by to spočiatku bolo pamiatky, dublinské ulice sú architektonicky veľmi podobné. Určite oheň, ako sa vyhnúť určitým slávnostným večerom! Iní sa o to opierajú túžba vyniknúť zo susedstva s nádychom originality. Výsledok má napriek tomu malý účinok! Prečo sa tým nechať inšpirovať?

Svetlo a kontrast© Metz / Solabaie White pre zrozumiteľnosť, sivá pre kontrast. Aby sme to posilnili, neváhame vytiahnuť naše kefy! Nič ako biele dvere nezaručujú jasnosť výkladu. Na šedej alebo kamennej fasáde zostáva táto farba tou najlepšou voľbou. Svojou silou odrazu optimalizuje vnímanie svetla a navodzuje čistotu. naopak, ak sú vaše steny už veľmi svetlé, posúvame kontrast smerom nadol! Pre viac charakteru sa posúvame smerom k tmavým farbám ako antracit alebo indigovo modrá. Bezpečné hodnoty prinesú modernosť pred dom. Medzitým bude čierna aj naďalej možnosťou pre svoju elegantnú a výraznú stránku. Každopádne, pred výberom konečnej farby, neváhame vziať do úvahy svetlo v rôznych denných dobách. To sa niekedy vyhýba príliš veľkému rozdielu medzi myšlienkou a realitou!

Zo všetkých farieb© Amberwood / Pro Fermetures / Predné dvere Hľadáte originálne detaily oranžovej, žltej alebo fialovej farby? Čo keby ste sa rozhodli vidieť život farebne? Na vylepšenie jeho fasády je dnes na trhu nekonečná paleta dostupných farieb. dobre, ale na akú farbu by som mal zamerať? Čo si o mne budú ľudia myslieť touto farbou? Urobím dobrý dojem? Neprepadajte panike. Po prvé, vedzte, že nič nie je nikdy také ostré. Chute a farby nie je možné prediskutovať! Z týchto mála pojmov symbolika vyplýva, čo by o vás mohli povedať vaše dvere, pokiaľ ide o osobnosť:

© Pinterest / Leszek Bareja / The Fox & She Zelená, modrá alebo ružová, aký bude váš výber? * Zelené dvere: Ste v harmónii s prírodou a okolitým svetom! S vami sme pravdiví a autentickí. Anízovo zelená, ste veľmi dynamická. Naopak, šalvia zelená alebo lesná zelená, máte pokojný a premyslený temperament. * Žlté dvere: Ste vždy v dobrej nálade, ste veľmi pozitívny človek. Pre vás je priateľstvo posvätné. Váš domov je radosť zo stelesnenia! * Fialové dvere: Kultivujete tajomstvo! Na prvý pohľad sa nič nepreukázalo, ale v podstate prejavujete veľmi čisté pocity. A stane sa to Pantoneho farba roku, všetko je dobre urobené. * Modré dvere: Inšpirujete čistotu, sviežosť a vitalitu. A možno máte morské nohy? * Červené dvere: Ste živý, celý a spontánny človek. Pre teba láska je niečo zásadné. Váš dom je plný života a ukazuje sa! * Oranžové dvere: Aká pozitívna energia! Doma je to každý deň víchrica radosti. * Ružové dvere: Skvelé romantické, ste milí a úprimní. Viete, ako vyjadriť svoje emócie a nie je to dané každému! * Hnedé dvere: Ste dôveryhodná osoba a láska len spôsobuje. Vášnivý cestovanie oceníte aj stabilitu domova. Ste pozorný k svojmu susedovi.

© Maroon Door / Štátna mincovňa / Jennie Filer Photography Varianty sú nekonečné, je len na vás, aby ste odhalili svoju umeleckú dušu! Nakoniec, pre estetickejšie vykreslenie, myslíme aj na zohľadnenie farby jeho uzáverov. Pokiaľ je to možné, je lepšie používať podobné farby. Pre odvážnejší efekt však môžete začať s doplnkovými farbami. Celá vec je dosiahnuť krásnu harmóniu, potom je len na vás!

© TrybaDvere a rolety Camaieu, bezpečnosť estetickej voľby.

V dobrej a náležitej forme© Renovácia a práce Vyhlásenie o práci, povinný administratívny postup! Malá presnosť však! Pred odhalením svojej umeleckej duše sa uistite, že viete o platných normách. Niektoré obce si skutočne vyhradzujú právo odmietnuť farbenie (napríklad historická alebo chránená oblasť). Okrem toho budete musieť urobiť Predchádzajúce vyhlásenie o dielach : nebojte sa, je to len dokument, v ktorom stručne opíšeme projekt. Najjednoduchší spôsob je ísť na radnicu, kde vám bude tento proces vysvetlený. A po potvrdení vyhlásenia je to na vás!

Začíname: tipy pre maliarov© Expert Maľba Pred maľovaním! To je všetko, teraz ste si vybrali svoju farbu. Teraz je čas konať. Ale ako na to chodíš? S trochou organizácie, prípravy a metódy nič raketová veda! Napríklad pre prelakujte drevené dvere : * Najskôr odstránime zámok a kovové časti. * Zložili sme dvere na pánty, aby sme ich vodorovne umiestnili na podpery. * Aplikujeme na obidve strany a odstraňovač chemikálií že opláchnete čistou vodou. * Potom z oboch strán obrúste a nezabudnite na prach. * Pomocou a kefa rechampir , začneme prechodom spodnej vrstvy na lišty a detaily. Potom sme dokončili s špeciálny valec aby sme dosiahli veľmi čisté vykreslenie. Zhora nadol a potom vodorovne roztiahnite. * Po vysušení sa konečne presunieme na konečnú maľbu a dokončíme mikroporézny , Aplikácia je identická s podsadou, ale tentoraz v 2 stupňoch, rešpektujúc odporúčaný interval. Všetko, čo musíte urobiť, je nechať ho vyschnúť a potom znova zložiť dvere. Pokiaľ ide o iné druhy materiálov (PVC, hliník atď.), Neváhajte a vyhľadajte radu v obchodoch pre domácich majstrov. Každý obraz má svoj vlastný obraz! Myslíme si najmä na to, aby sme brali do úvahy environmentálne problémy, ako je vlhkosť, hmyz atď. Teraz máte všetky kľúče v ruke, aby ste svojim dverám dali facelift. Takže už nečakajte na nastavenie tónu, urobte skok!