Ostatné

5 štýlov, 5 svadobných stolov

5 štýlov, 5 svadobných stolov

To je všetko, vzali ste si ten skok a prijali jeho žiadosť? Teraz ste odštartovaní v dobrodružstve manželstva. Ale čo sa týka dekorácie, aký štýl zvoliť? Akú atmosféru ponúknuť svojim hosťom pri jedle? Voľba je taká široká, kde začať? Dnes nevesta a ženích chcú viac ako čokoľvek iné, čo im pripomína. Redakčný personál déco.fr ponúka 5 štýlov dekorácie, ktoré vás inšpirujú v dnešnom trende. Dešifrovanie a rady pre jedinečnú a živú svadbu, rovnako ako vy.

1. Boho chic: divoký a rozmarný© Darina Stoda Photography / Fotografie Corey Lynn Tuckerovej / Peggy Saas Kvety, divoké trávy a vietor vo vlasoch ... V súhrne: Mier, láska a dobrodružstvo. Vy, ktorí by ste radi žili v rokoch Woodstocku, tento štýl výzdoby je pre vás! Medzi hippie šik a hobo dobrodruh (* Tramp), moje srdce sa hýbe. Tu snívame o živote cestovania do štyroch kútov planéty. Tam, kde sa vo farbách okrovej a zelenej zmesi vdýchne vašim vlasom dych slobody ... Pre svadbu Boho-Chic prijímame živý a uvoľnený štýl na čerstvom vzduchu.

© Immerse Photography Pokiaľ ide o dekoráciu stolov, rozhodli sme sa pre naplavené drevo, pekné kvety a kaktusy. Nosné materiály sú prírodné, zemité. Pridáme geometrické detaily medi atmosféru, ako sú napríklad svietniky alebo terária. Ďalší podstatný detail: makramé, ktorý nedávno dosiahol svoj návrat. Páčia sa nám jej vinobranie a bohémsky vzhľad. Pre viac fantázie, sme accessorize to s peknými kvetmi: vuvuzela ruže, byliny pampas, protea, astibes, sušená scabiosis ... Kvetinová sila! Elegantné tkanie pod slávnostným oblúkom sa nám tiež páči bežec tabuľky, z dreva. Pokiaľ ide o príbory, zostávame v odtieňoch bielej a medi. Dokončili sme fazetové sklo s elegantnou a retro líniou. Z divokej a mystickej stránky si trúfame silné figúrky. Napríklad, byvolie lebky alebo jeleňovité parohy aby sme sa jemne oženili s kvetmi a pár polodrahokamy. Nad stolom môžete tiež zavesiť vtipy-sny pre poetický rozmer. Si tam? Takže je rad na vás hrať!

2. Kinfolk: autentický a rastlinný© Jose Villa / Sweet Carolina Blues / Laura Gordon Photography Prírodná a rastlinná jednoduchosť, pôvab v čistom stave. Kinfolk, ale čo je to? Je to viac ako len trend skutočné umenie života, ktorý obhajuje autentickosť a harmónia s prírodou. Triezvy a minimalistický skúma pomalší životný štýl so zameraním na blaho a zdravie. Spoznávate sa v tomto portréte? Tu je niekoľko tipov na dekoráciu. Najprv musíte zelená ! Trúfame si celkový vzhľad lístia. Pre bežca tabuľky eukalyptové vetvy, rozmarín alebo špargľa. V bufete niekoľko hrncovpochutiny, Pokiaľ ide o dekor fotobalu, prečo nie múr papradie? Čo keby sme ponúkli malé rastliny ako darček pre hostí ? Na stole ich možno dokonca použiť ako menovky.

© Alissa Saylor Čo sa týka stola, v kinfolkovom umení bývania si to predstavujeme jednoduché, elegantné a priateľské. Nie je potrebné, aby sa ozdôbky dobre bavili so svojimi blízkymi. Tabuľka v surové drevo, z zeleninový v strede, z biela pre sviečky a taniere ... ale je to skvelý deň, napriek tomu sme veľmi v pokušení zlaté príbory ! Čo sa týka obrúskov alebo stolových bežcov, vždy uprednostňujeme prírodných materiálov : bielizeň, pytlovina ... Pokiaľ ide o ponuky, myslíme si, že sú zodpovedné za životné prostredie! Tlačíme ďalej recyklovaný papier, Alebo pre ešte viac oplatiek umiestnime a jedinečné menu na veľkej tabuli pri vchode do miestnosti. Milujeme, keď sa ekológia rýmuje s hospodárstvom, však?

3. Tropikol: exotický a nepredvídateľný© Aaron a Jillian Photography / JESSICA BORDNER FOTOGRAFIA / Štýl Me Pretty Choďte na pestrý výlet! Kto nikdy nesníval o svadba v trópoch ? Kokosové palmy, exotické ovocie a kvetinové náhrdelníky ... Presun vašej rodiny na druhú stranu sveta však nie je vždy jednoduchý. Nie je synonymom pre úspory inde! Už nejaký čas však a nový trend surfovať po svete dekorácie: tropicoolskom štýle. Rodák z Miami Beach Florida, čerpá inšpiráciu z farebných fasád, z duchovných znakov art deco a mierne podnebie. Pastelové farby zvýraznené jasnejšími odtieňmi, farebná schéma siaha od vodnej zelene po fuschiu, cez žltú a oranžovú farbu. Krásna huňatá paleta! Trend Tropicool by však nebol taký, aký je bez jeho slávneho plameniak ! Či už malým dotykom alebo ako spoločný závit pre predpokladanú stranu gýča, zaisťuje a iskrivý a nekonvenčný vzhľad.

© MADISON STRUČNÁ FOTOGRAFIA Kde mám začať? Po prvé, výber olistenie : palmové listy, banány, paprade ... Potom príďte kvety : exotické alebo bežnejšie v závislosti od požadovaného účinku. Potom nakoniec niektoré ovocné dotyky, A za to je ovocná hviezdaananás ! S jeho krásnou zelenou korunou bude určite kráľom stola. Neváhame upraviť, namaľujte ho alebo ho dokonca premieňajte pôvodná váza ! Na dokončenie nastavenia scény píšeme menu na monsterovom liste, umiestnené na každej platni. Náš malý prst nám hovorí, že podľahnete.

4. Gatsby: art deco a revúci dvadsiaty© Meno Meno Sweeties / Ella Farrell / 100LC Jasne žiarte! New York, jeho revúci dvadsiatych rokov, jeho štýl art deco, jeho výrazná elegancia ... A predovšetkým dojem, že úspech je v dosahu každého, americký sen v skratke ! Pre vás sa manželstvo rýmuje s triedou a zdokonaľovaním. A ak sme si vybrali štýl Gatsby povedal „veľkolepý“ ? Rovnako ako mýtické recepcie tejto romantickej postavy, ponúkame našim hosťom najkrajšiu párty. Počnúc niekoľkými hi-hat krokmi na a jazzová atmosféra ! Ale pred spustením šampanského nad vodou, urobme trochu praktický bod na strane dekorácie. Keby sme museli citovať iba jednu farbu, samozrejme by to tak bolozlato ! Ženatý farba čierna, zlaté prvky vyzerajú zväčšene, akoby v popredí. Páči sa nám sofistikovaná strana tejto témy, ktorá nás vtiahnevesmír 20. rokov, Ako herec v kine, si herec svojho života, pripravený povedať áno na veľkom červenom koberci!

© Justin DeMutiis Photography A čo dekorácia na stole? Posúvame sa smerom k a dlhá matná čierna poleva, pravdepodobne s niektorými pravidelnými bielymi pruhmi. Prílohy sa striedajú medzi čiernou a zlatou, aby sa dosiahol väčší kontrast. Veľké okuliare s elegantnými krivkami bude ideálny na opekanie. V strede inštalujeme bežec na stôl so zlatými odrazmi, Prijímame krásne sviečky pre romantickú atmosféru a niektoré okrúhle kytice v opracovaných vázach. Na kvetinovej úrovni bude potrebné rozhodnúť medzi bielou alebo čiernou. medzi pivonky a čisté zhluky na jednej strane, Jiřiny a ruže s tmavými lístkami na druhej strane ... váhame a vy? Nakoniec sme doplnili skladbu niekoľkými korále a krásne perie, Dávajte pozor, aby ste nepreťažili, ide o to, aby ste zostali elegantní a pod kontrolou. Pokiaľ ide o ponuky, linka je ušľachtilá: zatiaľ čo Štýl zlacenia v štýle Art Deco, na krásnom bielom papieri. V tomto luxusnom prostredí žiarivo svieti, aká radosť byť hviezdou dňa, však?

5. Vintage rozdrvenie: blší trh a kurzy a konca© Arina B Photography / Gui Jorge / Kelli Hunt Photography Vintage predmety a niektoré staré čipky, ste pripravení na vinobranie svadbu! Už viac nepredstavujeme nadčasový vintage štýl vesmíru retro a neobvyklý ! Rovnako ako to, sú trendy vyvíjané a neúnavne neúnavné. Oznámenie pre Lovci výhod Web 2.0alebo Predajcovia nedeľných nevyžiadaných ! Predmety plné nostalgie, starodávne kúzlo starých ... nič nevyhadzujte, recyklujeme! Pochopíte, vintage štýl má tisíc tvárí. Najlepšie je pristupovať k tomu vlastným spôsobom, ako príbeh o sebe, o ktorý by sme sa chceli podeliť, Tiež sa nám niekedy páči šialená malá strana, absurdné: pohovka na trávniku, gramofón uprostred bufetu, niekoľko kufrov naskladaných vedľa knihy hostí ... Všetko na malú rock'n'rollovú melódiuslávnostný duch a jazyk!

© Pierre Atelier Pokiaľ ide o dekoráciu stolov, bavíme sa! Stavíme na naše vášne, zhromaždili sa v radostnom haraburdí. Staré filmové fotoaparáty, staré knihy, písací stroj, pozemská zemegule ... Nie je dostatok možností na nájdenie Ozdobných detailov. Po nájdení ozdobíme pekné kvety, zvyčajne vo veľkom štýle romantický alebo sedliacky, Ale aj tu sú povolené všetky chute a farby. Pokiaľ ide o textil, zostávame na triezvych farbách spojených s bielizňou. Nakoniec perfektné kombinované: chybné jedlá, strieborné príbory a fazetové poháre, Takže, ste pripravení na cestu späť v čase do krajiny veľkej Áno?