Tipy

Objednajte si svoj bazén Intex na Raviday Piscine a využite ponuku vrátenia 100 €!

Objednajte si svoj bazén Intex na Raviday Piscine a využite ponuku vrátenia 100 €!

Kamaráti, deti a rodičia sa môžu ochladiť a zabaviť sa vďaka nadzemným bazénom Raviday's Intex. Ak je horúce, je to všetko: byť schopný sa ochladiť v tyrkysovej vode, doma a jednoducho. Raviday Piscines splní toto želanie s bazénmi Intex. Bazény Intex vychádzajú zo svojho úkrytu po príchode leta a sú inštalované rýchlo a bez práce. Zostavené v priebehu niekoľkých hodín vykazujú elegantný, jednoduchý dizajn a veľkú odolnosť. Keď príde pád, vyprázdnia sa a rovnako ľahko sa skladujú.

Modely bazénov Intex sa prispôsobujú každej potrebe© Raviday Pool Bazén Intex Graphite: pre optimalizovaný povrch plávania Model Graphite vám umožňuje rýchlo si vychutnať radosti z bazéna. Za pár hodín je zriadený bazén a ponúka jedinečný komfort pri kúpaní. Bazén Graphite bol navrhnutý pre bezpečnosť plavcov vďaka modernému antracitovému sivému PVC. Na stúpanie a skok do vody je k dispozícii rebrík s odnímateľnými a nekĺzavými schodmi, rovnako ako plachta a ďalšie užitočné doplnky. Bazén Intex Prism Frame: predovšetkým pohodlie pri kúpaní Model Prism Frame má ľahkú a objemnú štruktúru. Vďaka svojej krásnej matnej modrej farbe sa chcete ponoriť a osviežiť sa. Jeho kovový rám tvorený trubicami sa zmestí ľahko, rýchlo a je veľmi odolný. Rovnako ako v prípade modelu Graphite je k dispozícii bezpečnostný rebrík s odnímateľnými schodmi a príslušenstvo: čistič kaziet, ochranný poťah, podlahová rohož atď. Bazén Intex Ultra Silver: ideálny pre milovníkov plávania Model Ultra Silver je k dispozícii v 4 rozmeroch, od 4,57 do 9,75 metra. Ponúka veľké kúpalisko a bezkonkurenčnú slobodu pohybu. Za pouhých 90 minút a bez použitia náradia je bazén nainštalovaný: galvanizovaná oceľová konštrukcia a polmesačné rúrky sa dajú jednoducho spojiť pomocou spony a sú zvlášť odolné. Pieskový filter, nepremokavá plachta, podlahová rohož a bezpečnostný rebrík s odnímateľnými schodmi zaručia stále čistejšiu vodu a plávanie v dokonalej bezpečnosti.

Nainštalujte fond Intex

Pri inštalácii bazénu je potrebné vziať do úvahy niekoľko bezpečnostných opatrení, aby sa nepoškodil a aby sa plne využilo jeho využitie:

© Raviday Pool Výber a príprava pôdy Podlaha musí byť úplne rovná, stabilná a rovná. Musí byť hladký a zbavený akýchkoľvek ostrých predmetov, aby sa nepoškodila vložka. Ideálne je vyrobiť betónovú dosku, hladkú a zošrotovanú as hrúbkou 15 cm. Pozemok bude ideálny na usporiadanie bazénu. Pri inštalácii bazénu je potrebné vziať do úvahy niekoľko bezpečnostných opatrení, aby sa nepoškodil a aby sa plne využilo jeho využitie: Inštalácia bazénu Ak chcete vykonať tento krok, postupujte podľa pokynov uvedených v pokynoch pre vybratý fond. Niektoré bazény ponúkajú návod na používanie videa (DVD). Pri inštalácii bazénu je potrebné vziať do úvahy určité bezpečnostné opatrenia, aby sa nepoškodil a aby sa plne využilo jeho využitie. Naplnenie bazénu Akonáhle je bazén namontovaný, všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť ho. Uistite sa, že vložka je rovná a nemá na podlahe žiadne drážky. Čas plnenia sa líši v závislosti od veľkosti bazénu. Pri inštalácii bazénu je potrebné vziať do úvahy niekoľko bezpečnostných opatrení, aby sa nepoškodil a aby sa plne využilo jeho využitie: Príslušenstvo Nakoniec zapojte filtráciu vášho bazénu a nainštalujte rebrík, aby ste urobili prvý skok!

Máte radi bazén Intex? Využite ponuku Raviday!

Až do 31. mája 2018 využite ponuku na vrátenie poplatkov Intex a Raviday vo výške 100 EUR na kúpu bazéna Intex v hodnote viac ako 500 EUR vrátane dane a 100 EUR na príslušenstvo INTEX v jednom alebo niekoľkokrát medzi 1. marcom 2018 a 31. májom 2018.