Komentáre

CréaCours: učte sa fotografie, dekorácie a návrhy interiérov online

CréaCours: učte sa fotografie, dekorácie a návrhy interiérov online

Prechádzka umeleckou školou alebo umeleckým školiacim strediskom nemusí byť nevyhnutne na dosah každého. Skutočnou revolúciou v pedagogickom prístupe k online výučbe je CréaCours z iniciatívy prvého Mooc venovaného umeleckej oblasti. Naučte sa svoju profesiu vášne na diaľku a svojím vlastným tempom, pričom je pod dohľadom odborníkov: je to možné!

© CréaCours

Vzdelávacia inovácia, DNA CréaCours

Vzdelávanie poskytované nadšencami skutočnou technikou, rôznymi formátmi kurzov (teoretické kurzy, videá, virtuálne triedy) podľa potrieb študentov a individuálne hodnotenie bez známok: CréaCours ponúka nový prístup k umeleckému vzdelávaniu. Škola sa spolieha na blízkosť medzi študentmi a učiteľmi, ako aj na ich dostupnosť, aby sa zabezpečila bezchybná kontrola pre začínajúcich fotografov a maliarov. Dômyselné striedanie praktických kurzov, participatívnych workshopov a samohodnotiaceho kvízu umožňuje každému napredovať tak, ako uzná za vhodné, pričom dĺžka odbornej prípravy sa v priemere odhaduje na 6 mesiacov. Študent má tiež k dispozícii množstvo komunikačných a monitorovacích nástrojov na udržanie spolupráce.

© Créacours

Praktické kurzy a kurzy zamerané na budúcnosť

Je zaujímavé poznamenať, že kresba od ruky je široko zastúpená vo vzdelávaní dizajnéra interiérov. To umožní budúcim odborníkom pomôcť klientovi lepšie si predstaviť koncepciu alebo vývojový projekt a preukáže sa ako skutočná záruka profesionality. Hlavný smer dizajnu už obsahuje úvod do techniky 3D tlače, ktorá je nepochybne ďalším krokom v dekorácii interiéru. Práve tento náskok, malý rozdiel, ktorý môže zmeniť, dodáva CréaCours svojim kurzom.

© CréaCours

Mnoho prístupných povolaní

Aj keď sa hlavné ponúkané moduly točia okolo fotografie a výzdoby interiérov, z dlhodobého hľadiska budú existovať mosty medzi kurzmi dizajnu a kurzami fotografie, napríklad s modulom domáceho stagingu. Čoskoro budú ponúkané aj moduly určené na prípravu vstupu do podnikateľského sveta. Tím CréaCours má viac ako jednu šnúru na prove, aby zviedol nadšencov dekorácie a dizajnu, ktorí si želajú začať profesionálne preškoľovanie alebo sa môžu pustiť do rôznych projektov obnovy a penziónov, medzi inými!

© CréaCours Školiaci kontakt CréaCours Emmanuelle, školiaci konzultant +33 4 26 55 35 55 //creacours.com