Ostatné

8 DIY pre úspešnú svadobnú výzdobu

8 DIY pre úspešnú svadobnú výzdobu

Rýchlo, zostáva len pár mesiacov! Zdá sa, že čas beží plnou rýchlosťou a stále ste nenašli nápady na zdobenie svojho veľkého dňa? Pripravené scenáreá špecializovaných predajní sa zdajú byť klasické a nezaujímavé? Neprepadajte panike! Tu sú naše najlepšie DIY nálezy, ktoré vám pomôžu. Ak chcete dať svojej svadbe jedinečnú a milujúcu atmosféru, postupujte podľa sprievodcu!

Lapač snov s poetickou symbolikou© Caro Tricote

Krásny domáci lapač snov s veľmi malým množstvom spotrebného materiálu, je to možné!

Vychádzajúc z know-how predkov indiánskych kmeňov, je lapač snov demokratizovaný vo dekorácii. Pôvodne ponúkaný na ochranu pred zlými snami, je ochranným a dobročinným talizmanom. Skutočný remeselný objekt s bohémskym vzhľadom, dnes ho prehodnocujeme na romantická svadobná výzdoba. Závesné z vášho oblúka alebo hromadené na vetvách stromov, všetko je dovolené! Dobre, dobre, ale ako na to chodíte? Nič nemôže byť jednoduchšie. Zamierte na blog Cara Tricota a sledujte recept. Starý kruh tiene, prestieranie, dve gule z vlny a pár stoniek eukalyptu ... To je všetko! Ak sa rozhodneme pre niekoľko, neváhame meniť veľkosť a zásoby. Ak chcete zmeniť páskovanie, je celkom možné začať so štruktúrou vyšívacieho bubna. A pre obrovskú verziu? Obruč hula hoop bude perfektná! Môžeme to tiež prispôsobiť čipkami, perlami, perím ... Už sa vám sníva, môžete hrať!

Listy s kvetmi ako iniciály© Pierre Papier Nožnice

Priznaj, že zahodili tie listy, však?

Hľadáte rýchly a efektívny nápad? Čo keby ste použili prírodu na formulovanie sladkých slov? ... Povedzte to kvetmi! Prispôsobte cukrársku tyčinku, ozdobte hlavovú dosku, existuje veľa detailov, ktoré prinesú estetike svadby. Ak chcete písať iniciály štýlovo, ilustrujte svoje najkrajšie vyhlásenie: našli sme riešenie. Tento veľmi jednoduchý návod, ktorý navrhol Pierre Papier Ciseaux, je skutočne obľúbený. Okrem toho, že je veľmi grafický, je tento nápad nekonečne prispôsobiteľný! Vyberáme jej kvety a necháme vyjadriť kreativitu, ktorá je v nás. Jedinečný dekor so 100% zárukou! Máme radi túto sviežu a iskrivú stránku a vy?

Svadobný oblúk na oslavu vašej lásky© Môžete nevesta bozkávať

Krásny oblúk pre váš obrad, ľahký a lacný!

Keď sa vezmeme, chceme predovšetkým svadbu, ktorá vyzerá ako my. Slávnosti na radnici, v kostole, v chráme ... Čo keby sme to urobili vonku, uprostred prírody? Myšlienka veľkej „americkej“ svadby upúta pozornosť svojou intímnym a osobným prostredím. Texty písané našimi blízkymi, piesňami alebo anekdotami ... Toľko emócií medzi smiechom a slzami radosti! Ale v praxi, ako sa máš na to? Pokiaľ ide o dekor, stredobod slávnosti, je to archa! Rovnako ako dvere otvorené do nových obzorov, symbolizuje vstup do nového životného cyklu. Na konci uličky je ozdobená listami, stuhami alebo krásnymi látkami. S 3 bambusmi, pieskom, niekoľkými kúskami šnúr a malým tukom na lakte vám ukážeme, ako si vytvoriť svoj vlastný! Čoskoro sa uvidíme na tomto vynikajúcom klenotníctve podpísanom Anne-Laure z blogu „Môžete bozkávať nevestu“. Takže ste pripravení na veľké áno?

Krásni fanúšikovia na dych čerstvého vzduchu© Nádherný deň

S týmito prispôsobenými fanúšikmi nikdy nie je príliš horúci!

Vynalezený pred niekoľkými sto rokmi, prvý ventilátor by bol vytvorený v Japonsku. Hovorí sa, že jeho autor bol inšpirovaný krídlami netopiera, pre ich jemnosť a silu ich rytmu. Ale nebojte sa, nehovoríme tu o Batmanovi! Tu je šikovný a lacný návod na vytvorenie elegantné fanúšikovia pre vašu svadbu. Letné horúčava, príliš plná emócií ... Ako vieme, rýchlo prišlo malé úpal! Okrem toho je to dobré: podľa tradície šťastia má nevesta modrý predmet. Čo z neho robí praktický a nevyhnutný doplnok. Čo keby sme to ponúkli hosťom? Na budúcom fotoalbume bude efekt sľubný, že bude originálny!

Lízatká v tvare srdca© Les Marieux

Doprajte si nejaké domáce špeciality ...

Kto hovorí, že manželstvo hovorí, sladkosť. A keď sladkosť príde v množnom čísle, spravidla to poskytne peknú tabuľku pochúťok! Všeobecne nazývaný Candy Bar alebo Sweet Table, je to druh bufetu, vďaka ktorému sa topíme. Len sa na to pozeráme, už sliníme. Košíčky, muffiny, marshmallows a iné dobroty ... Škoda, že to pre stravu nie je ľahké. Ponúkame vám žuvací návod, ktorý si predstavil Les Marieuses. Krásne so svojím kvetinovým srdcom milujeme šumivý vzhľad týchto lízatiek. Chutný nie?

Ponuky s dôrazom na podrast© Nevesta naboso

Drevené menu na prírodný stôl.

Recepcia koktailu sa práve skončila a teraz je čas ísť ku stolu. Po námahe pohodlie! Ale mimochodom, čo jeme? Ak to chcete zistiť, stačí sa pozrieť na ponuku! Čo keby sme vytlačili niekoľko kópií na listy dreva? Dokonalý detail dekorácie zaručí autentickú a divokú atmosféru! Niekoľko kytíc zelene, šišky a sviečky, dekor je nastavený. Tu sme: les, jeho pôda vrzajúca pod našimi nohami, vôňa jedľových stromov ... Okrem toho je to skutočný vánok. Rýchlo, choďte do Barefoot Bride pre domácich majstrov, ktorí posiela drevo!

Sviečky na rozsvietenie sŕdc© Nádherný deň

Sviečky vo farbách svojej svadby!

Keď ste to videli, mali ste iskru. Dnes, pred rodinou a priateľmi, prehlasujete svoju lásku k nemu! Pre elegantnú a romantickú atmosféru snívate o veľkej večeri pri sviečkach. A je pravda, čo by mohlo byť krajšie ako sviečky aby večer iskra? Ešte lepšie: mohli by sme ich dokonca prispôsobiť: fotografiu, krásne kaligrafované mená ... Tu je jasný nápad s návodom Anne-So na blogu Un Beau Jour. Rovnako ako to, že s niekoľkými doplnkami a prostriedkami môžeme dokonale uspieť v jeho výzdobe. Musíte iba zapáliť oheň!

Kvetinová koruna, ktorá zvýrazní váš účes© Love Tralala

Krásna koruna pre kvetinovú nevestu!

História koruny kvetín siaha až do veľmi staroveku. V stredoveku sa to už spájalo s myšlienkou manželstva. V šesťdesiatych rokoch sa stala vlajkovou loďou hippieho hnutia. Symbol mieru a lásky je tiež veľmi populárny v ukrajinskej tradícii. Rovnako ako skutočný klenot rastlín inšpiroval mnoho kultúr. A to nie je Frida Kahlo, kto nám bude hovoriť pravý opak! Často vyhradené pre nevestu, to priťahuje viac a viac družičiek ... A dokonca aj niektorí muži, v deklinácii listov. Stručne povedané, toto je príslušenstvo, ktoré potrebujete. Pár stoniek, kvetinové lepiace pásky a drôty ... A improvizujeme ako kvetinárstvo na jeden deň. Pozor: Vyberáme kvety odolné voči suchu! Medzi rozvetvenými ružami, gypsofilou, craspédiou, bodliakom modroplutvým, sochou, voskom a eukalyptom ... Výber chýba. A na výrobu koruny ideme na blog Love & Tralala. Royal, však? S týmito niekoľkými nápadmi už žiadne výhovorky za to, že nemáte najnáročnejšie svadby roku!