Tipy

8 základných predmetov pre dekoráciu džungle

8 základných predmetov pre dekoráciu džungle

1. „Tropické rastliny“ na plagáte alebo stoleAk sa neodvažujete pokryť celú stenu sviežou tapetou na lístie, vsaďte namiesto toho pekný plagát, rám alebo stôl, ktorý predstavuje tropické rastliny. To vám pomôže vytvoriť dekoráciu džungle a exotickú atmosféru vo vašej obývacej izbe, ale jemne a jemne!

Správny plán? Nainštalujte a plagát "džungle" v krajinnom formáte nad konzolou alebo príborníkom, na ktorý budete mať nainštalované tieto tropické rastliny. Zaručený svieži efekt džungle!
 

2. Bambusový konferenčný stolíkDestinácia trópov bambusový konferenčný stolík, vlajková loď dekorácie džungle. Páči sa nám jej triezvy a funkčný dizajn, ľahká údržba a odolnosť, ktorá nám umožňuje jeho inštaláciu zvnútra aj zvonka.

Ak sa chcete boku vyhnúť príliš veľa, lepšie si zahrajte triezvosť a vyhýbajte sa jej spájaniu s iným bambusovým nábytkom alebo iným nábytkom z exotického dreva. Pokiaľ nechcete vytvoriť celkový vzhľad džungle!
 

3. Poťah na vankúš „džungľa“S malými dotykmi môžete v obývacej izbe alebo spálni ľahko vytvoriť veľmi teplú atmosféru mestskej džungle. Ako s a poťah na vankúš s potlačou lístia exotický na oboch stranách, ideálny na zmenu scenérie v dvoch etapách, troch pohyboch.

Postavený na zelenej zamatovej pohovke je ilúzia perfektná!

4. Koberec vyrobený z prírodných vlákienS a juta pletený koberec nainštalovaný vo vašej obývacej izbe, okamžite zaujme malú divokú a autentickú stránku, ktorá dokonale vyhovuje dekorácii džungle! Koberec z prírodných vlákien, ktorý je umiestnený pod konferenčným stolíkom alebo podstavcom, má vždy malý efekt a dodáva do každého interiéru pekáč.
 

5. Bambusové závesné svetláV obývacej izbe, ako na terase, si radi zahrávate s priateľmi alebo si čítate na svetle mäkkého osvetlenia? Pád pre bambusové závesné svetlá, v samostatnej alebo senzačnej verzii. V súčasnej dobe veľmi módne, nemajú rovnocenné, aby vytvorili tropickú atmosféru ... zatiaľ čo sú moderné a v popredí tohto trendu.
 

6. Miesto „Monstera“Zahrajte si tropickú dovolenku s kartou Súpravy v tvare listov Monstera, jedna z najpoužívanejších tropických rastlín v dekorácii džungle. Vyrobené z gumy alebo prírodných vlákien majú tú výhodu, že sú na stole nekĺzavé.

Ak chcete, môžete tiež použiť skutočné listy Monstera na 100% autentickú dekoráciu ... ale ešte pominuteľnejšie!
 

7. Drevená truhlaJe to zrejmé: organické a prírodné, drevo je jedným z materiálov, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v dekorácii džungle! Okrem toho, ak chcete svojim hosťom dať dojem, že prichádzate priamo z krátkodobého pobytu vo vzdialenej a divokej krajine, neváhajte a umiestnite do svojej obývačky drevená truhla -vintage a opotrebované, ak je to možné, bude to dať viac charakteru.
 

8. Doštičky v tvare listuAk chcete v domácnosti vytvoriť dekor džungle, môžete jesť buď exotické jedlá z klasických tanierov ... alebo jesť klasické jedlá zo 100% dekoratívnych tanierov v tvare tropických listov stromov!
Ideálne na pridanie farby a chuti k stolu.