Komentáre

8 funkčných a štýlových nápadov pre šatníky do spálne

8 funkčných a štýlových nápadov pre šatníky do spálne

1. 3-dverová skriňa s nízkym výklenkomAk zdieľate izbu so svojím manželom a potrebujete minimálny priestor na uloženie vecí všetkých, vyberte si dostatočne veľkú šatníkovú skriňu, aby si každý mohol uložiť všetko; tu prichádza trojdverová skriňa, dostatočne široká na to, aby prijala dámske šaty a pánske obleky. Osobitná zmienka o modeloch s nízkym výklenkom, len aby ste mali viac miesta na uloženie obuvi a doplnkov ... alebo aby mali dekor!
 

2. Šatník, ktorý je impozantný a minimalistickýAk ste sa rozhodli pre pomerne prepracovaný a minimalistický dekor spálne, je dôležité, aby všetko nasledovalo ... a najmä vaše šatníky, najmä ak sú zabudované a že sami zaberajú takmer časť steny! V takom prípade neváhajte a rozhodnite sa pre elegantné, ale veľmi jednoduché skrine do spální: biela s lakovaným povrchom, ktorá prinesie trochu lesku, ale bez zdobenia alebo ozdobenia.
 

3. Šatník so sklenenými dveramiPrajete si priniesť dizajnérsku dotyk do spacieho priestoru pomocou 100% modernej spálne v šatníku? Zahrajte si teda kartu priehľadnosti so šatníkovou skriňou, ktorej sklenené dvere umožnia svetlo pre estetický efekt tých najúspešnejších. Silná stránka tohto šatníka? To vám umožní skontrolovať, či nie sú potrebné otvorené dvere, či sú vaše obľúbené nohavice vnútri alebo či sú špinavé. Na druhej strane, so šatníkovou skriňou, ktorej dvere sú priehľadné, je vždy povinná upratovať si šatňu!
 

4. Skrinka so zrkadlami na dveráchMáte miestnosť so zmenšenými rozmermi a nie nevyhnutne miesto, kde by sa vedľa šatníka malo umiestniť veľké voľne stojace zrkadlo? Zabite dvoch vtákov jedným kameňom a investujte do spálne v šatníku s vonkajšími zrkadlami. Takže sa môžete vidieť od hlavy až k päte hneď po obliekaní!

Je zrejmé, že tento typ nábytku si vyžaduje minimálnu pozornosť, aby sa predišlo vzniku odtlačkov prstov a vzniku trhlín, ktoré s tým súvisia ...

5. Drevená skriňa s posuvnými dveramiDrevená skriňa s 2 posuvnými dverami, jednoduché a minimalistické duo, ktoré sa prispôsobí každému interiéru! Táto šatníková skriňa má šatníkový priestor na uloženie vašich košieľ, sak a iných plus políc, na ktoré umiestnite svoje zložené prádlo (tričká, svetre, nohavice, atď.), A má všetok funkčný a estetický nábytok, ktorý čerešne tortu, nezaberá veľa miesta v miestnosti. Čo viac si môžete vyžiadať?
 

6. Klasická biela drevená šatníková skriňa s veľkým úložným priestoromSte typ človeka, ktorý zistí, že skrine sú vždy príliš malé na to, čo tam chcete uložiť? A ak sa rozhodnete pre veľké vysoké skrinky, ktoré pôjdu od podlahy po strop svojej izby, aby ste maximalizovali priestor na maximum? S takými veľkými skrinkami s odkladacím priestorom, policami a výklenkami si môžete ľahko uložiť všetky svoje odevy, doplnky, topánky ... a dokonca uložiť svoje kufre do skriniek na vrchu!
 

7. Vlastný šatníkAk ste srdcom Carrie Bradshaw a potrebujete veľké skrinky na uloženie hôr oblečenia, malý klasický šatník to nebude robiť, to je isté. Ak nemôžete, prečo nemáte šatníkovú skrinku na mieru, presné rozmery vašej izby? Wow efekt zaručený!
 

8. Kovová skrinkaMyslíte si, že ste nostalgický na dni strednej školy a ročníka lásky? Doprajte si kovový šatník, ktorý pripomína skrinky amerických stredných škôl, vybavený šatníkom a niekoľkými skrinkami na uloženie oblečenia a bielizne. Zaručená priemyselná atmosféra!