Komentáre

Špeciálna dekorácia odtiaľto a inde

Špeciálna dekorácia odtiaľto a inde

Cítite dušu interiérových dizajnérov a chcete vdýchnuť nový život do svojho domu, napríklad jedinečným osvetlením? Alebo sa chcete dozvedieť viac o dekorácii a dizajne, aby ste sa stali skutočným profesionálom? Máme riešenie.

Denné svetlo

Očarujúca dielenská dielňa, ktorá sa nachádza neďaleko Paríža, vytvára nočné lampy, tienidlá a nástenné nástenné svietniky, ktoré nechýbajú originality a ktoré do vášho interiéru vnesú nádych farieb a radosti! Medzi týmito výtvormi budete rozmaznaní, keď si vyberiete šaty každej izby s ľahkým vzhľadom na jej štýl! Dizajnér tiež rád vyrába pokrývky hlavy pre stojany na lampy, ktorých výsledok je ohromujúci.

© Denné svetlo

CréaCours

Snívate o tom, že sa stanete odborníkom na dekoráciu, dizajn alebo dokonca fotografiu, aby ste vylepšili svoj domov? CréaCours ponúka profesionálne školenie na diaľku, s inovatívnou stránkou, ktorá vás len poteší. Už žiadne časové obmedzenia a lekcie, ktoré po sebe nasledujú rýchlou rýchlosťou: ovládate svoj rozvrh a učíte sa svojím vlastným tempom, spolu s vášnivými profesionálmi.

© Créacours