Tipy

Prírodné vône pre zdravý domov

Prírodné vône pre zdravý domov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Opustite osviežovače vzduchu, ktoré vytvárajú „pschitt“ a parfumy syntézy „Vanilka ostrovov“ alebo „Jarné kvety“. Ak chcete nahradiť tieto aerosóly zložené hlavne z chemických látok, existuje 100% ekologické riešenie za niekoľko eur… Práve ste preformulovali celú svoju obývaciu izbu a ste veľmi hrdí. Zostáva však malý problém: vôňa farby. Nie je to príjemné, táto vôňa a mnoho ďalších môže rýchlo zničiť váš život a potešenie z pobytu doma. Neprepadajte panike. Aby ste zachovali svoj čuch a životné prostredie, tu je niekoľko veľmi jednoduchých tipov, ktoré môžete uviesť do praxe.

Arménsky papier

Od roku 1885 tieto maličké plachty, ktoré nevyzerajú ako čisté a parfémujú vzduch ako nikto iný. Ich tajomstvo? Benzínová živica, známa svojimi dezinfekčnými a čistiacimi vlastnosťami. Ak si chcete vychutnať cnosti arménskeho papiera, jednoducho ho zložte do harmoniky, vložte do misky a vypálte. Viac informácií na www.papierdarmenie.fr

Babička má lieky na zápach

Nič ako ochutnávka vášho domova ako recepty dobrej starej mamy. Tu je malý výber z najjednoduchších a najúčinnejších. 1 / Biely ocot: uvaríme trochu bieleho octu v panvici. Para z nej takmer okamžite absorbuje nepríjemné pachy. 2 / Hnilý hrniec: okvetné lístky kvetín a kôry citrusov vysušte a vložte do misky. Je to pekné, je to farebné a vonia to naozaj dobre. 3 / éterické oleje: nalejte niekoľko kvapiek éterických olejov na filter vášho vysávača. Uvidíte (alebo skôr sa budete cítiť), parfém sa rozptýli, keď už je vysávač na ceste. Do blistrov môžete naliať aj niekoľko kvapiek týchto olejov. Pri zahrievaní sa po miestnosti rozšíri ľahká vôňa.

Špeciálna vôňa farby

Ak chcete odstrániť vôňu čerstvej farby, dva riešenia: misky horúceho mlieka umiestnené v strede miestnosti alebo surová cibuľa nakrájanú na polovicu. Všetko záleží na tom, čo máte v chladničke.

Vonné a vonné sviečky: klasika sa znovu objavila

Nezabúdame samozrejme na vonné a vonné sviečky, ale bohémsky elegantný variant: ekologický a dekoratívny. Super praktická klasika: rozsvieti sa, je voňavá. Naše obľúbené: bambusové sviečky a ratanové pramene od spoločnosti Nature & Découverte.

„Urob si sám“ pschitt

Ak sa nezaobídete bez osviežovača vzduchu ako plechovka, prečo to nevyrobíte sami? Tu je recept pripravený v mihnutí oka: zmiešajte niekoľko kvapiek éterických olejov podľa vášho výberu (mäta, grapefruit, verbéna ...), dve polievkové lyžice alkoholu a pohár vody. Nalejte všetko do rozprašovača, je to pripravené. A ak ste skutočne leniví na to, aby ste si vymysleli tento voňavý lektvar, vyberte si organické osviežovače vzduchu dostupné v špecializovaných predajniach.Komentáre:

 1. Jorah

  The intelligible message

 2. Dyre

  Zaujímavý článok, rešpekt autorovi

 3. Keshura

  I certainly understand that everyone wants to flood!

 4. Chann

  Zhromažďujeme pre vás na internete databázu potenciálnych zákazníkov

 5. Macklin

  Thanks for the valuable information. It very much was useful to me.Napíšte správu