Užitočný

Statívy: ako ich integrovať do svojej dekorácie?

Statívy: ako ich integrovať do svojej dekorácie?

Lampa sa stala nevyhnutným zdrojom svetla a stala sa veľmi žiadaným konštrukčným objektom. Máme radi elegancia modelu statívu ktorý je k dispozícii vo všetkých štýloch za predpokladu, že si vyberiete správne farby, materiál a tvar.

Rozpoznateľný vďaka 3 nohám, ktoré tvoria jeho základňu, lampa statívu je bezpečná stávka. Zaberá viac podlahového priestoru ako lampa alebo halogénové svetlo, ale je tiež hlavným dekoratívnym prvkom vo vašom interiéri.

Izba, ktorá je najvhodnejšia na inštaláciu statívu, je obývacia izba. Inštaluje sa vedľa pohovky alebo v rohu miestnosti a rozptyľuje mäkké svetlo, ale dostatočne silné na osvetlenie vášho interiéru.

Môžete tiež nainštalovať statívovú lampu v kancelárii a zvoliť elegantný alebo škandinávsky model. Prináša elegantný nádych dekorácie tejto miestnosti, často praktickejší ako pekný.

Lampa statívu škandinávskej inšpirácie, ktorá sa prispôsobí každému interiéru (alebo takmer)Vďaka svojej drevenej základni a plochému tienidlu lampa statívu škandinávskej inšpirácie s výhodou veľmi ľahkej integrácie do vášho interiéru.

Ideálnym miestom pre túto lampu zostáva obývacia izba s veľmi klasickou škandinávskou výzdobou. Ak chcete priniesť trochu fantázie do celku, môžete sa rozhodnúť pre tienidlo s rybou kosťou alebo kvetinovú potlač.

Ak máte dostatočne veľkú spálňu, môžete ju nainštalovať lampa statívu v rohu. Nemôže sa používať ako nočné lampu, ale môže napríklad osvetľovať šatňu. Uprednostňujte žiarovku s pomerne slabým svetlom, aby ste vytvorili slabé svetlo, vhodné do miestnosti. Namiesto toho sa rozhodnite pre statívovú lampu s krémovým alebo bielym tienidlom, oveľa diskrétnejšiu ako farebný tienidlo.

Priemyselne inšpirovaná statívová lampa pre moderný interiérLampa statívu Svoje miesto si nájde v priemyselne inšpirovanej dekorácii typu loft. Preto uprednostňujte modely z drôteného kovu. Tieto žiarovky sú väčšinou čiernej farby.

Inšpirované lampami fotografov, ateliérmi z minulých rokov alebo dokonca kovmi, sú statické lampy priemyselnej inšpirácie ideálne na dekoráciu podkrovia alebo kancelárie (dokonca aj v podnikaní).

Tento typ žiarovky sa dokonale kombinuje s červenou tehlovou stenou, ktorá vytvára určitý kontrast vo vašom interiéri, ale aj s materiálmi, ako je surové drevo a koža.

Vo veľkej priemyselnej miestnosti môžete mať dve kino bodové statívy alebo fotograf na oboch stranách postele. Svetlo bude veľmi priame, ale výberom žiaroviek so slabým osvetlením nebude po prebudení príliš agresívne.

Nepreťažujte svoj interiér niekoľko priemyselne inšpirovaných statívov, Je lepšie kúpiť si ten, ktorý má malý účinok, ako akumulovať tento typ svetla, s rizikom, že bude mať dojem, že žije vo fotografickom štúdiu.

Lampa na statív na miesto, pre malé priestoryMáte radi statívy, ale máte malú podlahovú plochu? Toto je riešenie, ktoré by vám malo umožniť podľahnúť vašim dekoratívnym želaniam bez toho, aby ste museli žiť v preplnenom priestore!

V posledných rokoch statívy sú k dispozícii aj vo verzii "stolová lampa" alebo "nočné lampa". Existujú vo všetkých štýloch, od priemyselných až po škandinávske, vrátane viacerých historických modelov. Môžete ich teda usporiadať na príborníku v obývacej izbe a vytvoriť tak ďalšie svetlo.

Toto svetlo sa tiež nachádza v kancelárii alebo v detskej izbe. Ich veľkosť im tiež umožňuje transformovať sa na nočné lampičky. Na nočnom stole, komore alebo dokonca umiestnenej na podlahe prinášajú do spálne moderný elegantný vzhľad.