Ostatné

Ako si užiť celý rok vonku?

Ako si užiť celý rok vonku?

Užite si vonku po celý rok: zahrievameExistuje niekoľko riešení pre zahriať sa v zime na záhrade alebo na terase, Prvým z nich je vyhrievajte svoj exteriér, Áno, je to možné!

radiátory nie sú určené iba pre interiéry; Existuje niekoľko modelov, ktoré dokážu vyhriať váš exteriér, aby ste si ho mohli užívať po celý rok. Môžete napríklad nainštalovať elektrický záložný ohrievač v blízkosti vonkajšieho stola alebo záhradného nábytku. Zahreje vás kedykoľvek ...

Máte terasu? Môžete nainštalovať patio kúrenie, Tento typ vykurovania často pracuje s plynom. Po skončení zimnej sezóny ju môžete uložiť v kryte, ktorý bol dodaný v čase nákupu. Prax!

Vlajková loď záhradného doplnku ohrievadlo už sa nemusí dokazovať. Prečo to neprijať vonku? To je často šetriace miesto a vybavené kolieskami, ktoré sa dajú ľahko premiestňovať podľa potreby. Vyberte si model z liatinovej spájky na spaľovanie dreva, na zahriatie v zime. Páči sa vám domácich majstrov? Môžete si vybrať, aby sa brasero z tehál alebo kameňa sami.

Nakoniec ďalšie riešenie, ktoré vás v zime zahreje: vonkajší krb, Zohrejie vás a sublimuje dekoráciu vašej záhrady! Odporúčame, aby ste ho obklopili dvoma čiernymi lehátkami, aby ste si ho mohli v zime užiť s maximálnym komfortom!

Vychutnajte si vonku po celý rok: uchráňte saVykurovanie vášho exteriéru je dobré. prístrešiaje lepší. Máte veranda ? Je ideálny na vytvorenie útulného kokónu, v ktorom môžete stráviť zimu. Ale stále to musí byť dobre usporiadané ... Nenechávajte to napriek poklesu teploty, transformujte ho na a malá zimná záhrada a zahrievaním na izbovú teplotu inštaláciou elektrického záložného ohrievača. Trávenie času na ľadovom mieste je vylúčené!

Nemáte verandu? Ďalšie riešenie na vytvorenie malého rohu s výhľadom na vonkajšiu stranu, pričom je chránený pred snehom, dažďom, chladom a / alebo vetrom:záhradné iglú, Originálne, ale rovnako efektívne vás chráni, môžete ho dokonca zahriať!

Máte záhradu? A ak ste nainštalovali záhradný skleník vonku, aby ste sa postarali o svoju zeleninovú záhradu bez chladenia?

Užite si vonku po celý rok: zahrievame saZdôraznite príjemný kokonový efekt vášho vyhrievaná terasa alebo tvoj veranda inštaláciou a komfortná zónová zóna s Žalobné alebo falošná kožušina, kde ste sa pritúlili, a mäkký koberec vo veľmi mäkkých materiáloch, ktoré ďalej ohrejú atmosféru. Nezabudnite na nábytok; musí byť čo najteplejší! poufs, kreslá, pohovka a vankúše, v teplých farbách a prírodných materiáloch ako drevo ...

Nakoniec, aby ste sa zahrial čo najviac bez veľkého úsilia, ale s určitým rozpočtom si môžete zvoliť inštaláciu jacuzzi vo vašom záhradné, Bude dokonalým miestom na relaxáciu na konci dňa alebo cez víkendy pri potešení vonku, dokonca aj v zime. Ďalšia možnosť: vyhrievaný bazén, ideálne na kúpanie a oživenie kôl.

Užite si vonku po celý rok: rozsvietite saosvetlenie má celý svoj význam počas zimy plne využite svoje vonkajšie prostredie, Myslite na to podstatné ľahký veniec čo by malo ľahko nájsť svoje miesto vo vašom vonkajšie dekorácie, Môžete sa tiež rozhodnúť umiestniť sviečky viac či menej veľké tu a tam na terase alebo na verande na vytvorenie viac intímnej a teplejšej atmosféry.