Komentáre

Náležitosti na usporiadanie zeleninovej náplasti na vašom balkóne

Náležitosti na usporiadanie zeleninovej náplasti na vašom balkóne

Obdĺžnikový kvetináčTento kvetinový box je veľmi praktický pre malé priestory, ako napríklad balkón: nezaberá priestor a zapadá do dekorácie. Svoje aromatické bylinky môžete zasadiť do rôznych vriec pre geotextílie, aby ste mali viac pohodlia!

Staromódna železná kanvaTáto krásna kanva je veľmi praktický každodenný predmet na zalievanie tymiánu, mäty, bazalky alebo chutných cherry paradajok. Je to tiež veľmi krásny dekoratívny predmet so svojou krásnou pozinkovanou oceľou.

Oceľový transplantátTento oceľový transplantát bude ideálny na miešanie hnojív, vytváranie otvorov pre malé výsadby alebo na presádzanie. Je to nevyhnutná záhrada, takže ju nevynechajte!

Záhradný stôlČo ak sa do tohto záhradníckeho stolu zo surového dreva zamilujete? Prakticky s integrovanými lavicami bude mať najväčší vplyv na váš balkón. Perfektný stôl na pestovanie bez znečistenia balkóna!

Kovová vidlicaVďaka svojej drevenej rukoväti je táto malá kovová vidlica ideálnym nástrojom pre vašu záhradnícku prácu. Spojiť sa s malým hrableom, lopatou a dibberom, aby ste mali zelený palec určite!

Závesné kvetináčeMáte malú podlahovú plochu? Nevadí, investujte stropy pomocou tohto pekne visiaceho hrnca s nastaviteľnou výškou. Vo vnútri je vaša plantáž rozmaznaná a chránená vďaka jej povrchovej úprave, ktorá umožňuje zemi dýchať a voda tečie.

Nábytok police pre rastlinyPre vertikálnu zeleninovú záhradu šetriacu priestor je táto police na schody ideálna. To môže ubytovať niekoľko kvetináčov rôznych odrôd. Nezaberie veľa miesta a ľahko sa zloží, keď ich už nepotrebujete!

Dvojposchodová drevená zeleninová náplasťŠtvorce sú ideálne na usporiadanie zeleninového balkóna: každé miesto má zelenina, aromatické bylinky, dokonca aj jedlé kvety. Toto na schodisku umožňuje pestovať v dolnej časti najviac krehké rastliny a na vrchole najodolnejšie.