Komentáre

8 okrúhlych zrkadiel na zvýraznenie dekorácie!

8 okrúhlych zrkadiel na zvýraznenie dekorácie!

Okrúhle závesné zrkadlo z dreva a kožeV pozastavenej verzii má toto drevené zrkadlo kožený háčik, ktorý kombinuje prírodný materiál a je vyrobený moderne. Pekné duo, ktoré zároveň ponúka minimalistický a teplý nádych interiéru. Dvojitá hra, ktorá urobí zázraky v exotických dekoroch alebo v dizajnérskom interiéri.

Okrúhle kovové zrkadlo v štýle slnkaOriginálny duch tohto kovového zrkadla, ktoré zvýrazňuje prelamované formy. Jemná a vzdušná, môže byť umiestnená samostatne alebo v hromadení kvôli elegantnému efektu džungle. Radi ju spájame s niekoľkými exotickými rastlinami, aby sa dokonalá výzdoba!

Okrúhle stenové zrkadlo s asymetrickým rámomToto elegantné zrkadlo predstavuje trochu retro siluetu. Jeho tmavý povrch zvyšuje povrchovú úpravu steny, na ktorú je pripevnená. Samostatne alebo v trojici predstavuje vinobranie a moderné pôvaby, ktoré zvýrazňujú moderného ducha interiéru eleganciou.

Guľaté zrkadloJemné okrúhle fazetové zrkadlo nám ponúka nádych poézie. Romantická, bukolická alebo klasická atmosféra vkĺzne do dekorácie, aby priniesla svetlo a originalitu. Ideálne príslušenstvo pre miestnosti s budovou v budove!

Okrúhle zlaté zrkadloZrkadlo v zlatej verzii ponúka dizajn a prepracovanú poznámku do interiérov. Úplne trendy, má rafinovaný vzhľad, ktorý orientuje dekor v teplejšej atmosfére. Pokiaľ ide o štýl, dobre to ide so zelenými priestormi, ako aj so surovejším svetom - exotická tapeta alebo obyčajná pokrývka, nájde svoje miesto v mihnutia oka!

Lepiace okrúhle zrkadláLepiacou verziou okrúhleho zrkadla sa vyhnite otvorom v stene. Šarža je jemná a jemná a predstavuje rôzne veľkosti, aby ozdobila steny, dvere alebo skrinky domu. Inscenácia, ktorá usporiada podľa vašich predstáv a dodá rytmu rytmus.

Podsvietené okrúhle zrkadloTu je dotyk modernosti a praktickosti s týmto podsvieteným zrkadlom. Zaoblené zrkadlo spojené s LED svetlami pripevnenými za - na inštaláciu na toaletu alebo do kúpeľne, aby bolo jasnejšie viditeľné.

Okrúhle recyklované papierové nástenné zrkadloModel z recyklovaného papiera, ktorý je jedinečný a originálny, ponúka viacfarebné vykreslenie, aby sa aklimatizoval na všetky dekorácie. Jeho jedinečná textúra pripomínajúca ružových ruží ponúka hustý vzhľad v palete pastelových farieb - malé umelecké dielo, ktoré posilní vchod alebo obývaciu izbu.