Ostatné

8 pôvodných rohoží na rozjasnenie vchodu

8 pôvodných rohoží na rozjasnenie vchodu

Je to prvý dekoratívny dojem, ktorý človek dáva pred vstupom do domu. Na prahu dverí je rohožka viac ako funkčné príslušenstvo, dáva nám uvítaciu správu. Tu je 8 demonštrácií, ktorým chýba korenie!

Kokosová rohožka Vélo, 21,24 € *, WadigaTento vysoký kokosový model hrdo športuje na mestskom bicykli v pôvabnom retro štýle. Pôvodný spôsob, ako informovať návštevníkov pri vstupe, že bicykel je oceňovaný doma, má dokonca parkovisko priamo v dome.

Mramorová rohožka z kokosového orecha, 28,32 € *, BloomingvilleZaklopať zaklopať, sme v dome snov? Nepochybne! Milujeme tento model poetického kokosu v tvare mraku. Vďaka nemu si pre vás rezervujeme originálne privítanie a plné sladkosti!

© La Redoute Interiors

Trojuholníková rohož z kokosu a gumy, € 23,60 *, WadigaÁno, rohožka môže byť tiež dizajnérom. Dôkazom tohto modelu s dvomi materiálmi je elegantné hranie kokosu a gumy. A to ukazuje veľkú efektívnosť pri utieraní topánok pred vstupom do interiéru domu.

© La Redoute Interiors

Plážová viacfarebná rohožka z kokosových orechov, 28,32 € *, WadigaToto je rohožka, ktorá vo vašom vstupe vytvorí veľa vĺn! Plavky určite nie sú povinné, ale vaši hostia sú upozornení: u vás hovorí o cestovaní a dovolenkových snoch, nikdy nefungujú!

Gumová a kokosová rohož, € 24,78 *, Najlepšie pre topánkyElegantná rohožka z kokosu a gumy! Predstavujeme si ho ľahko na prahu záhrady, ideálne na efektívne utretie nôh pred vstupom do domu. Páči sa nám jej kontúry v arabeskách a jej bi-materiálny aspekt.

Kokosová rohožka s ornamentami, 23,60 € *, WadigaTento veľký model hrá s klasickým a rafinovaným zdobením, aby vylepšil vzhľad. Sľubuje elegantný a príjemný interiér. Pretože veľmi smutné rohožky, pre vás veľmi málo!

Kokosový rohožka Dajte si pozor na mačku, 25 € *, WadigaPríliš klasické obdĺžnikové rohože? Rozhodnite sa pre túto pôvodnú zaoblenú verziu. Umožní nahliadnuť do mačky, sprevádzanú správou, ktorá nemá humor. Nebola by vaša mačka ľahko prijatá?

© Tikamoon

Vitajte na domácej rohožke, 42 € *, Natacha BVždy je vítané, že si prajeme každého nováčika. Môžete to tiež uverejniť priamo na podložke! Vyrobené zo 100% prírodného kokosového vlákna, môže byť inštalované vo vnútri aj vonku. Chcete objaviť ďalšie modely rohožiek, ktoré ich hodia? Je to tu! (*) Ceny zaznamenané na webe dňa 30.3.2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.