Užitočný

8 dekoratívnych inšpirácií okolo veľkonočného vajíčka

8 dekoratívnych inšpirácií okolo veľkonočného vajíčka

Nie, veľkonočné vajíčka nie sú vždy čokoládové! Na dekoráciu vášho stola alebo interiéru všeobecne sú kuracie vajcia skvelými spojencami na oslavu Veľkej noci. Plné alebo prázdne, celé alebo zlomkové, farebné alebo prírodné ... Objavte naše najlepšie ozdobné inšpirácie okolo veľkonočného vajíčka!

1. Vajcia na servítkyToto je originálny spôsob, ako prezentovať svoje servítky. Vezmite si vajíčko a nakreslite naň oči a malý zvierací nos, zabaľte ich do jemne zloženej obrúsky, ktorú zviažete lanom ... A tu ste s rozkošným králikom, ktorý zdobí váš veľkonočný stôl.

2. Vázy s vajcamiA ak využijete Veľkú noc na odvádzanie vajíčok do dekoratívnych predmetov? Po vyprázdnení sa vaječné škrupiny môžu odkloniť do malých váz. Použite zem alebo mach v spodnej časti škrupiny a všetko, čo musíte urobiť, je píchnutie vašich obľúbených miniatúrnych kvetov ...

3. Vajcia v tvare jednorožcaNa Veľkú noc sme s týmto dekoratívnym výtvorom mimo konvencií, už nemôžeme atypickí! Cieľom je použiť vajíčko na rozkošný jednorožcovú hlavu. Vytvorte malý papierový kužeľ, prilepte ho na vrch vajíčka, nakreslite oči plsteným perom a na záver pridajte pár kvetov!

4. Vzorované vajciaVeľkonočné vajíčka sú zdobené najkrajšími farbami a maľované vzormi všetkého druhu. Umožnite umelcovi vo vašom okolí, aby si predstavil slávnostné ilustrácie. Zhromaždite svoje vajcia do pekných košov a položte ich na veľkonočný stôl!

5. Koruna vajecKoruna kvetov? Už ste videli! Na Veľkú noc tvoria nezvyčajnú korunu vaječné škrupiny! Páči sa nám myšlienka ich maľovania v pastelových farbách na dotyk sladkosti a poézie. Pridajte slamku a kvety do škrupín a voily!

6. Vajíčka v tvare králikaRovnakým spôsobom ako v prípade jednorožca sa môže vajíčko použiť na výrobu rozkošných dekorácií zvierat. Veľkonočné vajíčka sa tu zmenili na králiky. Urobte si papierové uši a prilepte ich, použite malú bavlnu, ktorá pôsobí ako chvost a umiestnite svojich králikov do foriem na košíčky, aby ste dosiahli dekoratívny nádych!

7. Šľahané vajciaRovnako ako pri tejto inšpirácii, pomocou značiek transformujte svoje veľkonočné vajíčka na malé fúzy. A ísť ešte ďalej, môžete si dokonca vytvoriť postavu pre každého hosťa a použiť vajcia ako miestnu kartu! Kvety pre dámy a fúzy a motýliky pre pánov!

8. Kvetinové vajciaOpäť je tu nápad na veľkonočné dekorácie, ktorý je rovnako jednoduchý ako rýchly! A z dobrého dôvodu potrebujete iba pár kuracích vajec, rezaných kvetov a motúzov (povraz, rafia ...). Pripojte kvety k vajíčkam pomocou šnúry a položte ich sem a tam na veľkonočný stôl ... Zaručený efekt!