Ostatné

Naše nápadité dekorácie pre zmiešanú spálňu pre batoľatá

Naše nápadité dekorácie pre zmiešanú spálňu pre batoľatá

Aké farby by sa mali používať pre zmiešanú škôlku?Pastelovo ružová pre dievčatá, bábätko modrá pre chlapcov ... Aj dnes sú tieto farby príliš často rodovo upravené. A predsa veľa mladých rodičov chce vypuknúť z klasickej schémy pre ich novorodeneckú izbu ! Zabudnite na klišé a rozhodnite sa pre viac zmiešaných farieb, ako je mätová zelená, žltá alebo dokonca šedá.

Rozhodnite sa pre neutrálne farby. Často sú nadčasové. To vás ušetrí od toho, aby ste museli vymaľovať detskú izbu, keď vyrastú.

Môžete to skúsiťkombinujte niekoľko neutrálnych farieb v nich pre moderné a zmiešané dekorácie. Pastelovo žltá teda ideálne na svetlo šedú. Máta zelená (známa tiež ako mäta) môžu byť spojené s modrošedou farbou. A konečne, klasická čierna a biela, inšpirovaná škandinávskou dekoráciou, stále funguje.

Pomocou farieb vytvorte na stenách detskej izby geometrické tvary alebo vlysy. Na bielej stene to umožňuje mať originálna a personalizovaná výzdoba

Vytvorte kokónovaciu miestnosťDetská izba musí byť skutočný kokonovací priestor, kde sa cíti dobre vo dne iv noci. Preto je potrebné to zariadiť opatrne.

Nad posteľ umiestnite záves (baldachýn) vo svetlých odtieňoch, ako je sivá alebo biela. Na podlahe ohrieva umelý koberec z umelej kožušiny alebo chlpatý typ, ktorý dokáže umiestniť prvé kroky vášho dieťaťa. Fill túto kokonovaciu atmosféru s pekne potlačenými vankúšmi, vypchatými zvieratami atď.

Ako nočné svetlo sa môžete rozhodnúť ľahký veniec v pastelových odtieňoch. Jeho mäkké svetlo nenarušuje spánok vášho dieťaťa a zároveň ho upokojuje pred spaním. Mnoho značiek ponúka aj originálne nočné svetlá v tvare mraku, králika alebo dokonca kužeľa zmrzliny. Ideálne pre tento malý dotyk kawaii!

Nechajte sa inšpirovať škandinávskym štýlomĽahký drevený nábytok, rafinovaná dekorácia, grafické prvky a neutrálne farby ... Na škandinávsky štýl sa výborne hodí vytvorte zmiešanú škôlku! 

Začnime stredobodom jej spálne: posteľou. Toľko privilegovať prírodné a zdravé materiály. Jeseň pre nadčasové modely ako krásna posteľ s tyčami z masívneho bukového dreva, bez laku alebo laku. Nainštalujte tlstý textilný nárazník, aby bol kokónovší.

Sprevádzajte posteľ zodpovedajúcim prebaľovacím pultom. Ak chcete priniesť trochu fantázie, vyberte si matrac pre prebaľovací pult v tlačenej textílii a nainštalujte niekoľko handier alebo košov na pompom, do ktorých sa uložia všetky vaše toaletné potreby, plienky atď.

Škandinávska dekorácia je veľmi prepracovaná, ale stále vám umožňuje vyzdobiť detskú izbu tak, ako má byť. Na steny inštalujte plagáty do rámu, ktorý predstavuje zvieratá. Hračky a vypchaté zvieratá ukladajte do veľkých prúžkovaných látkových košov. Môžete dokonca poskytnúť miesto na umiestnenie textilnej teepee, keď je väčšia.

Módne a zmiešané ozdobné predmetyRovnako ako vo vašej obývacej izbe alebo vo vašej vlastnej spálni, dekoratívne predmety sú tým malým dotykom, ktorý robí rozdiel v detskej izbe. Pre zmiešanú škôlku existuje niekoľko vzorov, ktoré vám umožnia pekne vyzdobiť izbu vašej malej.

  • Hviezdy: Na posteľnej bielizni alebo vankúši tvoria hviezdy vesmír inšpirovaný vesmírom. Môžete tiež pomôcť dieťaťu zaspať s mobilnou hviezdou. Niektoré nočné svetlá tiež premietajú hviezdy na strop, aby vytvorili slabé svetlo.
  • Výtlačky zvierat: medvede, zebry, vtáky ... Nadčasové výtlačky, ktoré nájdete na posteľnej bielizni aj na plagátoch.
  • Grafické výtlačky: pruhy, bodky, kríže, dlaždice ... Grafické výtlačky, inšpirované škandinávskym trendom, sa dokonale hodia do zmiešanej škôlky.

Môžete tiež nainštalovať slnečné zrkadlá, strapce alebo dokonca plyšové trofeje na stenu, aby sa dokončila výzdoba izby vášho dieťaťa.