Informácie

8 spôsobov, ako prijať altánok na vylepšenie vašej záhrady

8 spôsobov, ako prijať altánok na vylepšenie vašej záhrady

1. Luxusný drevený altánok s plošinouAk chcete, aby sa váš altánok stal skutočným návrhárskym kokónom a všetkým, čo je najelegantnejšie, neváhajte sa rozhodnúť pre model:

  • S drevenou štruktúrou, autentickou a plnou šarmu (v tomto prípade dajte pozor na výber exotických drevín, pretože najlepšie odolávajú vlhkosti a nepriaznivému počasiu).
  • S bielou textíliou, tak klasickou, ale tak elegantnou!
  • Vďaka malej plošine, ktorá umožní mierne zdvihnúť váš altánok: aj keď nie je mierne počasie, nebudete sa brodiť pod vlhkým trávnikom!
     

2. Altánok plný kujného železaAk sa rozhodnete, že váš altánok zostane v záhrade po celý rok, zoberte si psa, ktorý má pre váš exteriér pridanú hodnotu a dušu navyše! Je to tak celkom v prípade tohto vynikajúceho tŕňa s vintage prízvukmi, ktorého kovaná železná štruktúra je krásne spracovaná v rohoch. Skvelý spôsob, ako odvrátiť náhle lejaky a chrániť sa pred slnkom pri každej príležitosti!

Dobrý nápad dekorácie ? Nainštalujte pod tento altánok marocký záhradný nábytok z tepaného železa a zellige, efekt bude na vrchu!
 

3. Hliníkový altánok s odolnou číryAk žijete v oblasti, kde je počasie dosť rozmarné, budete si musieť zvoliť altánok odolný voči počasiu. Potom si môžete zvoliť altánový model s:

  • Hliníková konštrukcia, ľahký materiál, ale odolný voči otrasom a rozmarom času.
  • Nepremokavá a pomerne silná história, ktorú môže váš altánok ukryť s dôverou a dôvernosťou všetkých udalostí, ktoré sú pre vás dôležité ... a to bez ohľadu na ročné obdobie a počasie vonku!
     

4. 100% funkčný skladací trnAk sa vám myšlienka altánku páči, ale nechcete ju nechať natrvalo vo vašej záhrade, vyberte si klasický skladací hliníkový model, ktorý môžete kedykoľvek vybrať a odložiť, kedykoľvek ho budete chcieť odložiť. akonáhle to už nepotrebujete!
Perfektný altánok na ochranu vašich hostí a vašich príprav počas udalostí, ako je piknik, párty pri bazéne, aperitív alebo dokonca narodeniny na záhrade,
 

5. Altánok v prístreškuAk chcete altánok, ktorý je rovnako estetický ako praktický pre umiestnenie záhradného nábytku, ale tiež pre pridanú hodnotu pre váš exteriér, neváhajte a vyberte si romanticky vyzerajúci model s epoxidovou oceľovou konštrukciou (odolný voči odolné voči poveternostným vplyvom a ošetrené proti hrdzi) a svetelná clona v režime vrchlíka. Pre altánok v režime rozprávky!

Dobrý nápad na výzdobu? Využite prelamovanú štruktúru na pestovanie popínavých rastlín na svojom tŕni. Prečo nie pekne ružová tremières napríklad?
 

6. Altánok v altánkovom režimeTento pôvab je veľmi očarujúci a elegantný so svojou vynikajúcou lakovanou štruktúrou. Je ideálny na usporiadanie záhradného nábytku po celý rok a na hosťovanie jedál v úplnom súkromí. Vďaka drevenému rámu sa automaticky zapracuje do záhrady a okamžite sa prispôsobí svojmu prostrediu.

Preto neváhajte a pridajte trochu zelenej farby, aby ste získali ešte väčší charakter!
 

7. Spevnený biely altánok v rohochAk bývate v pomerne veternom regióne, namiesto výberu modelu altánku so závesmi, ktoré by mohli lietať vo vetre celý deň, vyberte altánok so zosilnenou štruktúrou v rohoch: s dobre vyváženými nohami , nebude riskovať odlet pri prvom vetra!
 

8. 100% pôvodný a zeleninový altánokChcete originálnosť a 100% zelenú a vegetačnú záhradu? Usporiadajte zeleninový altánok, ktorý vás ochráni pred slnkom nie vďaka sieťovým závesom alebo závesom, ale vďaka streche a stenám z bujnej vegetácie: Virginia liána, brečtan, plaménok ... ste rozmaznaní podľa výberu!