Tipy

10 ozdobných doplnkov, ktoré uľahčujú život mamičiek

10 ozdobných doplnkov, ktoré uľahčujú život mamičiek

Byť mamou je to najkrajšie, čo existuje. Musí sa však priznať, že život mamičky nie je vždy jednoduchý. Medzi rodinným životom, profesionálnym a osobným životom nie je vždy ľahké usporiadať ho. Tam, kde sme to neočakávali, môže byť dekorácia zdrojom nápadov pre nadmerne rezervované mamičky. Či už je to šetrenie času, usporiadanie domu alebo čo najlepšie využitie vašich momentov s dieťaťom ... Objavte 10 základných ozdobných doplnkov, ktoré uľahčia život vašej mamy!

1. Mobil, ktorý zaspí© smallable Žiadna mama nebude hovoriť inak: keď sa stanete mamou, vaše noci sú kratšie! Aby sa vytvorila atmosféra priaznivá pre spánok vášho dieťaťa, je mobil skvelým spojencom. Preč sú večery, v ktorých vyrazíte svojho malého chlapca celé hodiny, aby ste zaspali! So svojimi malými malými zvieratami visiacimi nad posteľou (alebo prebaľovacím pultom, ktorý ich uchváti) a hudobnou funkciou môže vaše batoľa s dôverou zaspať. Nielenže je to nevyhnutný doplnok v detskej izbe (neučíme vás to), ale ak je navyše roztomilý ako táto pávová verzia, presvedčiť nás o tom nie je viac! Nie?

2. Nočné svetlo ho obdivovať© Rose v apríli Nič ako malé nočné svetlo, ktoré upokojí vaše batoľa, keď spí sám vo svojej izbe. Keď boli jej uši natiahnuté, jej vtipný vzhľad a tlmené svetlo, zamilovali sme sa do tohto roztomilého nočného svetla: kráľa Jozefa. Rovnako ako verný spoločník dohliada na spiaceho maličkého a upokojuje ho. Okrem toho, keď sa budete musieť v noci zobudiť, nebudete už viac musieť zapínať svetlo a oslniť svoje dieťa. Dobrá správa? Nočné svetlo sa stalo dekoratívnym doplnkom samo o sebe, ktoré sme hrdo vystavovali v detských izbách!

© N / A

3. Organizátor, ktorý sa ... organizuje!© Fish & Bull Pretože ste mama, ste superwoman! Medzi rasami, aktivitami, rodinnými chvíľami a prácou ... Aby ste ušetrili čas, musíte byť kráľovnou organizácie. Kalendár a papiere, perá a pripináčiky, Post-it a kľúče, rodinné fotografie a kalendár ... Získajte organizátora, ktorý zhromažďuje všetky vaše náležitosti a organizuje sa každý deň. Okrem toho, že je to očarujúce dekoratívne aktívum, je to aj objekt túžby po všetkých rezervovaných matkách! Môžete si kúpiť hotovú pôžičku ako Petite Amélie alebo ju môžete vytvoriť aj sami. Medzi škandinávskou drevenou verziou blogu Fish & Bull alebo priemyselným modelom vyrobeným z drôteného pletiva z blogu Zess vám umožňujeme vybrať si svojho obľúbeného!

4. Rohož na hranie a ukladanie!© Hrajte a choďte Dajte hračky na detskú podložku - Hračky odložte - Hračky vyberte - odložte. Tieto gestá robíte opakovane po celý deň. Čo keby vám povedali, že s týmto kúzelným kobercom nebudete mať viac čo robiť? Aj keď po rozložení slúži ako hracia podložka, môže sa transformovať do úložného vrecka priložením všetkých hračiek. Stačí vytiahnuť reťazce a ste pripravení ísť! A pretože dobrá správa nikdy neprichádza sama, táto rohož sáčkov sa ľahko prepravuje kamkoľvek budete chcieť! Kto povedal, že upratovanie nie je detská hra?

5. Pohodlná stolička na noc© La Redoute Interiors Či už hojdáte alebo hojdáte, hojdacia stolička vám spríjemní vaše nočné výlety. Pre pohodlný dotyk pridajte vankúš a / alebo prikrývku a všetky ingrediencie sa skombinujú tak, aby sa vaše malé dieťa príjemne bavilo. Náš tip na dekoráciu: Vyberte si hojdaciu stoličku s ratanom, ak je škôlka vinobranie alebo škandinávska. Pre viac bohémskej atmosféry si môžete dokonca zvoliť hojdaciu sieť. Nadšenci dizajnu sa určite potešia slávnym hojdacím kreslom RAR Eames, ktorého povesť je nepopierateľná.

6. Odkladací priestor pre prebaľovací stôl© Verbaudet Storage nestačí. Najmä pokiaľ ide o detské toaletné potreby a krásu. Plienky, obrúsky, odevy, lieky a iné toaletné potreby ... Pri jej výmene musíte mať všetko po ruke! Aby ste sa vyhli napadnutiu okolo prebaľovacej tabuľky, musíte úložný priestor vynásobiť. Napríklad môžete na prebaľovací stôl vložiť koše a použiť koše ako zásuvky. Pre kreatívne mamičky môžete pridať drevené debny ako rozšírenie prebaľovacieho stola pomocou háčikov, ako je to uvedené v blogu pre domácich majstrov Charlie and grr.

7. Koše na hračky© H&M home Určite sú skladovacie doplnky nevyhnutné, keď dieťa prevezme priestory. Pretože hračky bývajú rozptýlené po celom dome, môžete určite zvážiť úložný kôš pre každú izbu. Neviem o vás, ale topíme sa pre tento model s pekným jablkom ako motívom! Ale ak máte radi ročnú dekoráciu, môžete sa obrátiť na starý kmeň alebo drevenú hruď. Ak ste fanúšikom recyklácie, nezabudnite obnoviť drevené škatule a vytvoriť tak modulárne úložisko. Predovšetkým však musíte drevo dôkladne obrúsiť a ošetriť, aby ste predišli najmenšiemu zraneniu!

8. Vankúš na leňošenie© Scandi_mag deco Sme všetci rovnakí, pokiaľ ide o pohodlie nášho dieťaťa, sme pripravení na všetko. Obzvlášť, keď si to tiež môžete užiť! S týmto polárnym vankúšom v tvare polárneho medveďa sa môžete so svojimi potomkami jemne maznať! Pozitívne body? Tehotenský vankúšik môžete použiť ako oporu počas tehotenstva. Je ideálny ako dojčiaci vankúš a relaxuje vaše dieťa. A nakoniec môže slúžiť ako mäkký a nadýchaný plyš, keď vaše batoľa rastie! Rozumiete, je to dekoratívny doplnok tri v jednom, ktorý vás neopustí!

9. Detské lehátko© smallable Ako často sa vraciate domov z dlhého pracovného dňa - bábätko pod pažami - s ešte dlhým zoznamom vecí, ktoré treba urobiť. Ak vám dieťa nepomôže, vyhadzovač pre vás môže byť užitočný! Ak napríklad potrebujete skontrolovať varenie jedla alebo jednoducho drotár, môžete pohodlne nainštalovať svojho cherubína na svoje ležadlo po vašej strane. Pretože áno, ste superwoman, ale nie, ešte nemáte to šťastie, že máte štyri zbrane! Každopádne, okrem toho, že je to praktické, je detský lehátko tiež citom pre jeho drevený vzhľad a dizajn! Je to hraničné, ak chcete to isté ... nie?

10. O dôvode obmedzenia škody© Cyrillus A áno, nebezpečenstvám nezabráni a pri kŕmení dieťaťa na pohovke sa môže rýchlo stať malá nehoda! Pretože prevencia je lepšia ako liečba, odporúčame vám dostať niekoľko prikrývok a prikrývok na pokrytie vašej pohovky možnou úlohou. Ak dojčíte, môžete ho tiež použiť na zakrytie svojho dieťaťa, keď prijmete hostí. Štýlový spôsob, všetko záleží na vašom interiéri. Všeobecne uprednostňujte ľahko prateľné materiály, ako je bavlna a farebné a vzorované prikrývky (je to menej špinavé)!