Užitočný

Ako postaviť úzky vchod?

Ako postaviť úzky vchod?

Na zabezpečenie vstupu do úzkej chodby nie je nedostatok nápadov na dekoráciu, ani dobrých tipov. Budete si musieť vybrať vhodný nábytok, zvoliť integrované úložisko, staviť na rafinovaný dekor, priniesť trochu farby, ale predovšetkým predpokladať rozmery svojho vstupu.

Naše rady

- Vyberte si vhodný nábytok - Rozhodnite sa pre integrované úložisko - Stavte na rafinovanú dekoráciu - Pozvite farbu na vstup - Predpokladajme rozmery svojho vchodu

1. Vyberte vhodný nábytok

S vchodom umiestneným v úzkej chodbe je všetko príbehom dobrých rozmerov. Vyhýbajte sa veľkým komodám a veľkým šatníkom a dávajte prednosť tekutému nábytku, ktorý je dlhý a ktorý sa ľahko a harmonicky zmestí do miestnosti. Dlhá lavica môže byť dobrým príkladom napríklad na sedenie od vchodu bez toho, aby zaplnila priestor. Podobne veľké zrkadlo zavesené na stene vizuálne zväčšuje priestor. Predovšetkým myslite na chytrý nábytok!

© Glam Corner

2. Vyberte integrované úložisko

Vitajte otvorené skladovacie priestory vo vašej úzkej hale. Uzavreté skrine, lavica s boxami, výklenky na stenu ... Všetky tipy sú dobré, aby ste ušetrili miesto a nejedli pár metrov štvorcových. V tomto zmysle uprednostňujte skladovanie vo výške, aby neprekážal priechodu a nie na zemi, čo by malo tendenciu priestor vizuálne utesňovať. Optimalizujte tiež predné dvere inštaláciou háčikov na kabáty, ak to umožňuje ich polomer otvorenia.

3. Stavte na rafinovanú dekoráciu

Vchod do úzkej chodby je dostatočne malý na to, aby ho preťažil okrem nábytku a dekoratívnych predmetov. Preto sa rozhodnite pre minimálne príslušenstvo a vyčistite oblasť čo najviac. Minimalizmus Feng Chui má svoje miesto vo vchode! Integrované úložné jednotky idú týmto smerom. Ak nedokážete odolať niekoľkým ozdobným nádychom, nechajte to jednoduché: pekná, elegantná váza s kyticou, malým kôš, zrkadlom ... A to je všetko!

© Pexels

4. Pozvite farbu do záznamu© Naše svadobné nápady V úzkom a trochu stiesnenom vchode je farba efektívnym ukazovateľom prebudenia atmosféry. K dispozícii máte niekoľko možností: * Maľujte dvere jasnou farbou. * Maľujte strop, ak je veľmi vysoký. * Maľujte jednu časť steny v neočakávanej farbe, čím získate prekvapivý efekt z predných dverí. * Maľujte všetky steny, vrátane stropu, aby sa vytvorila teplá a veľmi dekoratívna bublina od vchodu. rada : Vyberte si matnú farbu a vytvorte vo vchode útulnú a sofistikovanú atmosféru.

5. Zoberme si rozmery svojho zadania

Vstup do chodby nie je vždy vada, ktorá musí byť za každú cenu maskovaná. Naopak, môžete si úmyselne hrať s jeho rozmermi, aby ste sa stali súčasťou jeho vlastných práv, predpokladaných a nárokovaných. Ak je váš príspevok skutočne veľmi dlhý, ale má minimálnu šírku, prečo ho optimalizovať inštaláciou knižnice XXL na celú časť steny? Štýlový efekt zaručený! A koberec po celú dobu, premýšľali ste o tom?